Jump to content

Kierownica do ETS2 i ATS


Guest

Recommended Posts

Witam,

Od jakiegoś czasu chcę kupić kierownicę, tylko nie wiem jaką - nigdy nie miałem żadnej więc kompletnie się na tym nie znam.
Zastanawiałem się nad Logitech Drive Force GT ale niestety nie ma jej w żadnym sklepie, na używaną jakoś nie umiem się zdecydować.
Na G27 czy G29 na razie trochę szkoda mi pieniędzy, szczególnie że ma to być pierwszy zakup i taki wydatek "nietrafiony" za 1000zł trochę by bolał.

Oglądałem trochę filmików na YouTube ale tak na prawdę nic mi to nie dało prócz samego "widoku"...

Liczę na Wasze propozycje i pomoc! :)

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie kierownice 900st są dobre. Czy to DFGT, G25, G27, G29, G920 czy też od innych producentów. DFGT czy G25 są już stare i nowych nie dostaniesz w sklepie, za to używka jak to używka może być zajechana albo uszkodzona. G29 czy G920 to są głownie nowe kierownice, których wyrwanie za mniej niż 1000zł jest właściwie mało możliwe. Wszystko zależy od Ciebie i od Twojego budżetu. Ile masz do wydania?

Edited by WooQash

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedź! :)

Myślę, że około 500-600zł - w porywach 700zł - byłbym w stanie dać i to z wielką nadzieją, że nie rzucę tego pod ścianę po dwóch dniach...


Właśnie m.in przez to, że używka może być zniszczona nie jestem w stanie przekonać samego siebie do takiego zakupu, podziała 2 miesiące i padnie i pieniądze w plecy.

Link to comment
Share on other sites

W tym przedziale cenowym to chyba tylko G27 mogłaby być ok. Wiadomo, używka, ale tej kierownicy na pewno będzie więcej niezajechanych modeli niżeli G25 czy DFGT. Nie mniej jeśli nie jesteś pewny co do kierownicy to może na początek coś taniego, ale niekoniecznie z 900st? Tanich słabej jakości nowych modeli za 100-150zł znajdziesz wiele, no ale jeden mankament, że ok. 180-200st. skrętu. Nie jest 900st. co prawda, ale zawsze to kierownica, a nie pad czy klawiatura.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Poszukałem i znalazłem takie cosie:

http://allegro.pl/kierownica-logitech-driving-force-gt-ps3-pc-hit-i6932678914.html?reco_id=4cc9660e-cf06-11e7-9322-d89d675b9d50

http://allegro.pl/logitech-g27-stan-bardzo-dobry-komplet-i7056364103.html


Co prawda w tym momencie i tak nie kupię ale z tego co widzę da radę coś w miarę ciekawego wykopać... Zastanawiam się tylko czy czekać do "poświąt", czy kupować teraz - wiadomo, na święta wszystko drożeje bo na prezenty...

Cichaczem liczyłem na jakiś BlackFriday ale coś akurat kierownicy nie mogę znaleźć w ciekawej cenie. Najwyżej poczekam do urodzin za pół roku :v

Link to comment
Share on other sites

@WooQash znalazłem Logitech Driver Force GT za 350zł na licytacji, jak myślisz - opłaca się licytować? Wygląda na zadbaną, podobno prawie nieużywana. Jeśli się opłaca to do ilu licytować?

Link to comment
Share on other sites

Zawsze jeżeli masz możliwość osobistego odbioru to polecałbym taki sprzęt chociażby na szybko sprawdzić (jeśli masz lapka to sprawa prosta, jeśli nie to już ciut gorzej). Jeżeli nie masz możliwości sprawdzenia sprzętu osobiście no to cóż. Na pewno można jeszcze dostać niezajechane DFGT, a cena jest powiedzmy względnie ok, chociaż gdyby udałoby Ci się stargować to byłoby fajnie.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Na ten moment znalazłem jakąś ofertę za 380zł z darmową dostawą. Dobrze, że w razie czego zakupy przez internet można zwrócić przez 14 dni... Intensywnie się zastanawiam teraz...


d0ebff964847ae7d32fd355f5c19e499bd834d85aadfcacd45c76554a47b5c1645158df1da8ca9a273f4

ed1b69fd48b2a17015440327da02

Link to comment
Share on other sites

Okej, kupiłem za 385zł + 17 dostawa. Mam nadzieję, że będzie działała poprawnie i wyglądała faktycznie tak, jak na zdjęciach.

Dzięki Panowie za pomoc!

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Dobra, ma ktoś może pomysł co zrobić żebym po każdym uruchomieniu gry nie musiał odłączać kierownicy z USB i podpinać na nowo? Inaczej w ogóle nie chce działać.
Co do pedałów, przy każdym uruchomieniu gry muszę je ustawiać (gaz i hamulec) na nowo bo są ustawione na jakieś inne kontrolery...

Tak jakby część ustawień zapominał... :/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.