Jump to content

American Truck Simulator’da Drop Sorunu!

HamitCanKilic

Recommended Posts

Başlıktanda anlaşılacağı üzere ATS’de yaşanan droptan eminim ki oyunu oynayan herkes şikayetçidir. Bu sorun neyden kaynaklanıyor, nasıl çözülür hala çözüme kavuşmuş değil. (Uzun bir zamanda böyle devam edecekmiş gibi geliyor.) 

Bu sorun başta “ATS’de Konvoy” yapacakların başına çok iş açacaktır. Bu sorun nasıl çözülür?

-Tahminim bu sorun serverin kapasitesi ATS’de grafikleri kaldıracak kadar uygun değil. 

NOT: Bu “Drop” sorunu “ping”den kaynaklı olduğunu düşünmüyorum. Çünkü oyunda 25ms alan bir kişininde bu sorunla karşılaştığına oyunda denk geldim. 

Dün ATS’de konvoy yaparken başıma gelen olay videodan izleyebilirsiniz. 

https://plays.tv/video/5a11975e2b55ef9ce2/ats-mp-drop-

Dün akşam 20:00 civarında 4 kişi ATS'ye girdik ve yaklaşık 3 saate yakın bir süre boyunca oynadık. Ancak böyle bir sorunla hiç karşılaşmadık. Muhtemelen videodaki kişinin sistem özellikleri ile alakalı bir sorun olabilir veya internetinden kaynaklanan, spike diye bilinen 2-3 saniyelik yüksek pingden kaynaklı olabilir.

Bilgisayarim eski olmasına rağmen en düşük ayarlarda drop vs sıkıntı yok.

4mps indirme 1 mpbs yukleme  hızı ile pingim 60-80 civarında ve sorun yok

Basit ayarlardaki yükseği seçiyorum sadece, ek bir ayar yok. Benim de ets2 ve ats aynı.

47 minutes ago, HamitCanKilic / 25] said:

Oyunu oynadığınız grafikler hangi seviyede ? 

Ben açıksası görüntü ayarlarındaki “Yüksek” seçeneğini kullanıyorum. (Hem ATS, hem de ETS için)

TIRCI

• 2 weeks later...
  • Guest locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.