Jump to content

Czity na multiplayrze ( ͡° ʖ̯ ͡°)


4Orzeszek

Recommended Posts

Aktualizacja Multiplayer !
0.2.2.2.2
Lista zmian:
• Wprowadzano blokadę "AntyCheat"
Zabronione:
- Brak uszkodzeń ("No Damage" Hacks)
- Brak stref kolizyjnych ("No Collision" Hacks)
- Przyspieszenie pojazdu ("Speed Hacks" / Time Scaling)
Dozwolone:
- Dodawanie gotówki (przez edycję save'a)
- Dodawania punktów XP (przez edycję save'a)
- Modyfikacje ciężarówki, zgodne z regulaminem (przez edycję save'a)

Edited by TSRVTC-Truckerpilot
removed text out of box and changed color to be visible to others

                                          76561198158535149.png                                                                                                                              ➡  My WoTr.                       

                                                                            Renault Premium: 500.000km 

                                                                            Renault Magnum: 257.500km   ▶

 

                                                                      

 

 

Link to comment
Share on other sites

Na No DMG mod przy najmniej u mnie objaw gdy chciałem pojezdzic na nim to:

- Nie mogłem zobaczyć co jest pod TAB (nie wyświetla się)

- Jak chce coś napisać napiszę, lecz nie mogę zobaczyć chatu klikam "Y" za pierwszym razem mogę za drugim już nie.

Nie wiem czy tylko u mnie się tak dzieje czy u kogoś innego też.

Link to comment
Share on other sites

Jak ludzie to chcą niech maja ,skoro nie potrafią grac normalnie trudno, ale z serwera który nosi nazwę "simulation" zrobić serwer jak dla niepełnosprawnych to już przesada 

 

  • Like 1
  • Upvote 5

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

TruckersMP udostępniło głosowanie w związku z komendą /fix.

 

https://vote.truckersmp.com/

Nie mniej forma głosowania jest dla mnie niepotrzebnie zawiła... Ok rozumiem zabezpieczenie, żeby głosowali gracze i tylko raz, nie mniej można było stworzyć szybki i bezproblemowy formularz na stronie dostępny po zalogowaniu, a nie, że muszę czytać informacje na stronie i przechodzić do gry w celu zagłosowania na czacie gry... Kolejna dziwnie przemyślana rzecz...

  • True Story 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Patrzę na dotychczasowe wyniki i nie wierzę w to co widzę. Praktycznie w większości głosy są przeciwne temu o co postulujemy i sugerowałyby powrót /fix'a do pierwotnej formy dozwolonej zawsze, wszędzie i na naczepy... Czy na prawdę TruckersMP jest opanowane przez osoby, które mają gdzieś realność czy jak? To nawet nie jest pół na pół, ale to są drastyczne różnie na niekorzyść osób ceniących realizm i symulację. Obawiam się najgorszego, bo nawet w głosowaniu dotyczącego EU#1, nawet tam gracze (o ile nazwa gracza jest poprawna w tym przypadku) głosują by było to dostępne wszędzie... Ręce mi szczerze opadają, bo na prawdę nie chce mi się wierzyć, że nie tyle w Polsce, ale globalnie VS'ki nie są za realizmem...

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, WooQash said:

Patrzę na dotychczasowe wyniki i nie wierzę w to co widzę. Praktycznie w większości głosy są przeciwne temu o co postulujemy i sugerowałyby powrót /fix'a do pierwotnej formy dozwolonej zawsze, wszędzie i na naczepy... Czy na prawdę TruckersMP jest opanowane przez osoby, które mają gdzieś realność czy jak? To nawet nie jest pół na pół, ale to są drastyczne różnie na niekorzyść osób ceniących realizm i symulację. Obawiam się najgorszego, bo nawet w głosowaniu dotyczącego EU#1, nawet tam gracze (o ile nazwa gracza jest poprawna w tym przypadku) głosują by było to dostępne wszędzie... Ręce mi szczerze opadają, bo na prawdę nie chce mi się wierzyć, że nie tyle w Polsce, ale globalnie VS'ki nie są za realizmem...

A co ci ten fix przeszkadza  bo mi wcale jedyny + jaki zauważyłem to takie ze  będąc w trasie można się naprawić  ( jeśli się ktoś znajduje do jakiegoś miasta) bo jak sie jest blisko to można zjechać do serwisu i tyle  wystarczy tego fix używać z głową

Link to comment
Share on other sites

@WooQash Czyli nazywaj rzeczy po imieniu: Moje słowo ma być prawem, a jeśli nie, to się obrażę. Wybacz, ale tak to wygląda z perspektywy osoby patrzącej na cały ten cyrk z boku. Mi ta komenda szczerze mówiąc zwisa koło pewnego narządu i nie będę z niej korzystał, ewentualnie sporadycznie.

2 hours ago, WooQash said:

Ręce mi szczerze opadają, bo na prawdę nie chce mi się wierzyć, że nie tyle w Polsce, ale globalnie VS'ki nie są za realizmem...

Olaboga, ludzie chcą rozrywki przy grze, a nie życia! Koniec świata normalnie!

PS. Pssst... bardzo wielu graczy nie jest zrzeszonych w jakichś Vs'kach :)

 

Zresztą czemu tylu graczy ma się dopasowywać do mniejszości, bo oni czegoś chcą? Moim zdaniem powinieneś mieć głęboko w d...e całą tą komendę, nie powinno Cię ziębić ni parzyć jej użycie przez kogokolwiek.

  • Upvote 2

#SaveYourInternet #DeleteArt13

https://saveyourinternet.eu

Link to comment
Share on other sites

Stoję z boku tej całej afery (bo inaczej już tego nazwać nie można).

Funkcja "/fix" ma swoje plusy i minusy. Na pewno sam z niej będę korzystał jak tylko będzie współpracować z WOTem, bo niestety ważniejsze jest dla mnie szybkie wpisanie "/pinfo id" niż "/fix". Ale teraz muszę nawiązać do tego, co napisał Imperator:

4 minutes ago, Imperator Tracz said:

Zresztą czemu tylu graczy ma się dopasowywać do mniejszości, bo oni czegoś chcą?

Nikt nie karze nikomu się dostosowywać, ale zauważmy, że to ma być symulator, a nie wyścig śmierci do którego dążymy coraz większymi krokami.

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie, to ma być symulator. Co innego gdyby to był serwer do GTA, gdzie sama gra kładzie większy nacisk na "zabijanie się" niżeli symuluje jazdę. Dlatego jestem zdziwiony, że tak dużo graczy traktuje to nie jako symulator, a jako... no właśnie ciężko to inaczej określić. Nie mniej z racji pewnego członu w nazwie gry nie powinno się tak radykalnie odchodzić od symulacji i albo powinno się iść na kompromis albo stworzyć dwa oddzielne światy dla jednej grupy (może liczniejszej), i drugiej (mających pasję do tego tytułu).

 

To, że ja będę miał gdzieś tą komendę czy ona jest czy nie, nie oznacza tego, że nie zmieni się mentalność ludzi. Czy gdyby na ulicach leżały wszędzie noże, które byłyby legalne i wolno dostępne, a zabicie z nich byłoby niekaralne to też twierdziłbyś, że nie musisz ich przecież używać po czym chwilę później na rogu ulicy zostajesz śmiertelnie dźgnięty przez kogoś kto chciał tego użyć i miał do tego prawo tylko dlatego, że miał taki kaprys? Porównanie brutalne ale jakże prawdziwe.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.