Jump to content

Czity na multiplayrze ( ͡° ʖ̯ ͡°)


4Orzeszek

Recommended Posts

2 hours ago, DanioUK said:

Dokladnie takie mody powinny byc zniesione z MP. Na pewno ktos cos wymysli w poznym terminie ale dlatego tez ta gra i chlopaki z developerki maja mozliwosc szlifowania swojej wiedzy i ulepszac status coraz bardziej. 

nie zgodzę się z tobą ponieważ gracze nie używają mózgu i do chodzi często stłuczek zawsze się ktoś znajdzie kto w ciebie wiedzie zadając ci szkody używanie tego moda jest sensowne

Wyszyto jest wyjaśnione jak dla mnie temat do zamknięcia to moje od czucie  możecie się z tym nie zgodzić w cale. 

 

Do Zobaczenia na Trasie :)        

Link to comment
Share on other sites

tak pamiętam to kolego za fajnie było :D

 

dobra do tematu przechodzę   nie nazwał bym gracza który używa no damage mod cziterem tylko się broni przed cziterami  użycie tego tego moda ma sens 

 

kolejny filmik z cziterami oni robią to dla beki sobie .  jak widać na filmiku on używa zakazanej wersji moda jest różnica miedzy modami     

Edited by The_Stig_PL
Link to comment
Share on other sites

Przede wszystkim czego brakuje to Adminów. W godzinach szczytu na samą "lądówke śmierci" to tak minimum 5 osób by się przydało na EU2 aby to ogarnąć. Po drugie system reportowania i apelacji jest bardzo kulejący. Skoro jest dowód na przewinienie to po co odpisywać po 3 razy na apelacje. Policjant się nie pyta po 10 razy a czemu a po co tylko z miejsca mandat, lub do sądu i już więcej dyskusji nie ma. Nie wiem czy nie lepiej by było aby przy dowodzie admini dopisywali uzasadnienie i jeśli jest wina ewidentna wyłączali możliwość apelacji.

Nie zmienia to też faktu o którym wspomniał Haniball, i temu też jest tak jak jest i największy syf robi się na mapach z podstawki. Na mapach z DLC już nie ma takich wybryków, aczkolwiek od czasu do czasu pojedyncze sztuki się zdarzają. Ludzie którzy wydali trochę grosza, aby mieć wszystkie mapy, uważają aby nie dostać bana. Wydać na grę 18 złotych a 280 to spora różnica.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, [BA] !...Krzychu...! [PL] said:

Nie wiem czy nie lepiej by było aby przy dowodzie admini dopisywali uzasadnienie i jeśli jest wina ewidentna wyłączali możliwość apelacji.

Ostatnio się dowiedziałem ciekawej rzeczy, że w przypadku gdy zbanowany okażę skruchę to admin może mu za to skrócić banicje. Więc nie przeszłoby to.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, [PHT]elot360PL said:

Ostatnio się dowiedziałem ciekawej rzeczy, że w przypadku gdy zbanowany okażę skruchę to admin może mu za to skrócić banicje. Więc nie przeszłoby to.

Jeśli jest to jego pierwsze przewinienie to można przymknąć oko, ale jeśli w przeciągu pół roku gościu ma na koncie 4 bany, po czym po dwóch dniach od zakończenia ostatniego znów odwala i wysyłany jest report, to już sam regulamin nakazuje dołożyć 3 miesiące za historie. Nie mówię tu o pojedynczych przypadkach, bo nikt z nas świety nie jest i każdy gracz popełnił jakieś wykroczenie, no ale bez przesady.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, [PHT]elot360PL said:

Do systemu reportów nikt jeszcze nie wpadł dorobić systemu który automatycznie wydłuża bana w przypadku ustalonej ilości (Do tej pory admin musi się sam kapnąć), to jak chcesz zrobić żeby system apelacji filtrował którym graczom zezwolić na apelacje a którym nie.

Racja i niejednokrotnie admini popełniają błąd nie dokładając wydłużonych kar. To co mówisz to było by dobre, admin daje swoją karę a z automatu system powinien doliczać 'za historie'. Po drugie 3 miesiące bana dałbym już nie przy 5-tym, ale przy 4-tym banie.

Link to comment
Share on other sites

Bany dostajesz przeciez za to co zrobiles. I nie sa to miesiac, trzy czy tez perm. To zalezy od Admina jaki da.

 

Opcja sprawdzenia czy ktos mial takie bany tez jest, ale to juz kwestia po stronie adminow bo mozna prowadzic baze danych ktora mozna bardzo latwo przypisac. (Wtajemniczeni wiedza o czym mowie).

 

Takze nie musi to byc wcale ban na IP.

 

Druga sprawa to ten film co @The_Stig_PL podaj wyzej to jest ewidenty cheat w grze i powinien byc banowany taki delikwent, podobnie jak w innych filmach graczy DARWEN czy AVERGHNO czy tez inni. Dlatego tez uwazam ze ludzie uzywajac go nawet aby tylko ustrzec sie przed takimi i tak w pewnym momencie sami tego cheata uzyja, przyklad nie wychamowujesz na swiatlach i ladujesz sie w tyl innego.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, DanioUK said:

Bany dostajesz przeciez za to co zrobiles. I nie sa to miesiac, trzy czy tez perm. To zalezy od Admina jaki da.

A o takim zapisie w regulaminie gry może słyszałeś? Musiałeś, w końcu na stronie truckersmp.com po każdej aktualizacji regulaminu zaznaczasz że zapoznałeś się z regulaminem.

Quote

§2.15 - How bans are issued

The first 3 bans issued are at admin discretion. The 4th ban is 1 month. The 5th ban is 3 months. The 6th ban is permanent with no chance of undo.

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, DanioUK said:

Bany dostajesz przeciez za to co zrobiles. I nie sa to miesiac, trzy czy tez perm. To zalezy od Admina jaki da.

Mylisz się kolego. Ten system nie obowiązuje już od roku

 

6 hours ago, DanioUK said:

Druga sprawa to ten film co @The_Stig_PL podaj wyzej to jest ewidenty cheat w grze i powinien byc banowany taki delikwent, podobnie jak w innych filmach graczy DARWEN czy AVERGHNO czy tez inni. Dlatego tez uwazam ze ludzie uzywajac go nawet aby tylko ustrzec sie przed takimi i tak w pewnym momencie sami tego cheata uzyja, przyklad nie wychamowujesz na swiatlach i ladujesz sie w tyl innego.

Dla takich graczy jest "no damage mod". Nawet jak wjedzie w Ciebie gracz używający collisonhack'a jedyne co Ci zrobi to wyrzuci Cię w powietrze i ewentualnie położy na boku/wtopi w asfalt. Nie zada Ci żadnych uszkodzeń. Sam na nim jeżdżę więc wiem co mówię

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, bazyliszek [PL] said:

Mylisz się kolego. Ten system nie obowiązuje już od roku

 

Dla takich graczy jest "no damage mod". Nawet jak wjedzie w Ciebie gracz używający collisonhack'a jedyne co Ci zrobi to wyrzuci Cię w powietrze i ewentualnie położy na boku/wtopi w asfalt. Nie zada Ci żadnych uszkodzeń. Sam na nim jeżdżę więc wiem co mówię

 

Co do pierwszego niestety nie masz racji co potwierdzaja streamy chocby arusa czy tez bakerpk.

 

Do drugiego rowniez sie mylisz bo taki koles mnie wyrzucil w powietrze zadajac 100% damage wiec jestes w obu przypadkach w bledzie.

2 hours ago, [PHT]elot360PL said:

A o takim zapisie w regulaminie gry może słyszałeś? Musiałeś, w końcu na stronie truckersmp.com po każdej aktualizacji regulaminu zaznaczasz że zapoznałeś się z regulaminem.

 

 

To co ty piszesz dotyczy osob ktore juz mialy ban a nie ktore je pierwszy raz dostaja.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, DanioUK said:

Co do pierwszego niestety nie masz racji co potwierdzaja streamy chocby arusa czy tez bakerpk.

 

Wystarczyło żebyś przeczytał kilka postów wyżej żebyś się wyprowadził z błędu.

 

17 hours ago, [PHT]elot360PL said:

Do systemu reportów nikt jeszcze nie wpadł dorobić systemu który automatycznie wydłuża bana w przypadku ustalonej ilości (Do tej pory admin musi się sam kapnąć), to jak chcesz zrobić żeby system apelacji filtrował którym graczom zezwolić na apelacje a którym nie.

 

17 hours ago, !...Krzychu...! [PL] said:

Racja i niejednokrotnie admini popełniają błąd nie dokładając wydłużonych kar. To co mówisz to było by dobre, admin daje swoją karę a z automatu system powinien doliczać 'za historie'. Po drugie 3 miesiące bana dałbym już nie przy 5-tym, ale przy 4-tym banie.

 

Link to comment
Share on other sites

Panowie - wyjaśnię coś.

To, ile ja banuję, zależy początkowo ode mnie.

Po sesji bany są weryfikowane i ewentualnie zostają wydłużane (zgodnie z zasadą 2.15).

Zatem stwierdzenie @DanioUK , że "to od admina zależy" - tak, ale tylko pierwsze trzy bany.

Kolejne są dawane według zasady 2.15 (4 ban - miesiąc, 5 ban - trzy miesiące, 6 ban - dożywotni).

Nie mamy czegoś takiego aktualnie jak sprawdzanie banów w locie, dlatego tez są rozdawane bany wg tzw. "widzi mi się".

Wszyscy zazwyczaj tak robią i co do tego nie możemy dyskutować.

(cytując @bazyliszek [PL] )

Przyjacielu. Na streamie admin musi reagować błyskawicznie. Nie ma czasu na sprawdzenie historii kar danego gracza, dlatego da bana np. na 5 dni, ale później ma prawo sprawdzić historię tego gracza i ewentualnie wydłużyć karę do miesiące, trzech i permanentnie.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dziekuje.

2 minutes ago, arusf2011 [PL/EN] said:

Nie mamy czegoś takiego aktualnie jak sprawdzanie banów w locie, dlatego tez są rozdawane bany wg tzw. "widzi mi się".

Wszyscy zazwyczaj tak robią i co do tego nie możemy dyskutować.

 

 

To mozna jak wlasnie powiedzialem ulepszyc baza danych o ktorej tak koledzy powyzej nie umieja zrozumiec ze da rady zrobic nawet i te 3 sek.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DanioUK said:

To mozna jak wlasnie powiedzialem ulepszyc baza danych o ktorej tak koledzy powyzej nie umieja zrozumiec ze da rady zrobic nawet i te 3 sek.

Jest też prostsze rozwiązanie, nawet o nim wyżej wspomniałem.

On 31.12.2017 at 3:50 AM, [PHT]elot360PL said:

Do systemu reportów nikt jeszcze nie wpadł dorobić systemu który automatycznie wydłuża bana w przypadku ustalonej ilości (Do tej pory admin musi się sam kapnąć), to jak chcesz zrobić żeby system apelacji filtrował którym graczom zezwolić na apelacje a którym nie.

Automat to zrobi o wiele szybciej niż te twoje 3 sekundy.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, [PHT]elot360PL said:

Automat to zrobi o wiele szybciej niż te twoje 3 sekundy.

 

 

Ale go nie masz i to musi byc stworzone. A robiac BD budujesz ja i pomagasz sobie automatycznie szybciej bez niej. tylko wpisujac nick. Wiec do czasu gdy kiedykolwiek taki automat powstanie masz zrodlo zastepcze.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, arusf2011 [PL/EN] said:

Panowie - wyjaśnię coś.

To, ile ja banuję, zależy początkowo ode mnie.

Po sesji bany są weryfikowane i ewentualnie zostają wydłużane (zgodnie z zasadą 2.15).

Zatem stwierdzenie @DanioUK , że "to od admina zależy" - tak, ale tylko pierwsze trzy bany.

Kolejne są dawane według zasady 2.15 (4 ban - miesiąc, 5 ban - trzy miesiące, 6 ban - dożywotni).

Nie mamy czegoś takiego aktualnie jak sprawdzanie banów w locie, dlatego tez są rozdawane bany wg tzw. "widzi mi się".

Wszyscy zazwyczaj tak robią i co do tego nie możemy dyskutować.

(cytując @bazyliszek [PL] )

Przyjacielu. Na streamie admin musi reagować błyskawicznie. Nie ma czasu na sprawdzenie historii kar danego gracza, dlatego da bana np. na 5 dni, ale później ma prawo sprawdzić historię tego gracza i ewentualnie wydłużyć karę do miesiące, trzech i permanentnie.

 

Proponuję zamknąć ten dział aby nie było nie potrzebnych sporów na forum   

Edited by The_Stig_PL
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.