Jump to content

Czity na multiplayrze ( ͡° ʖ̯ ͡°)


4Orzeszek

Recommended Posts

Najwięcej takich specjalnych stłuczek zdarza się jak jadę przez Niemieckie autostrady... co zrobisz raporty wysyłać i tyle do puki nie zrobić czegoś lepszego by banować ich to będzie się to zdarzać. Bym zapomniał wczoraj gadałem ze znajomym na temat tych wypadków i powinno być w grze take coś jak UBEZPIECZENIE jak w realu OC i AC płacisz to od początku gry i możesz jeździć jak ktoś specjalnie zrobi Ci uszkodzenie (uderzy w ciebie) to płacisz za naprawę z jego ubezpieczenia w tedy nie było by takich sytuacji że jesteś stratny za naprawę a on by tracił zniżki i więcej musiał płacić ,stawi wysokie i w zależności od dochodów firmy.

 

21 hours ago, bazyliszek [PL] said:

Dlatego polecam dobrze poszukać i ściągnąć no damage mod. Mogę wtedy w Ciebie walić ile chcą i nie będziesz miał uszkodzeń.

Masz jakieś namiary bo gram do 3 dni dopiero i nie chcę sobie popsuć gry że tak powiem dodawaniem nie znajomych modów. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, WARIX said:

powinno być w grze take coś jak UBEZPIECZENIE jak w realu OC i AC płacisz to od początku gry i możesz jeździć jak ktoś specjalnie zrobi Ci uszkodzenie (uderzy w ciebie) to płacisz za naprawę z jego ubezpieczenia

Wielokrotnie poruszane i na razie nierealne z tego względu, że trollom nic to nie zrobi. Przywali 20 razy, dostanie  OC na 100 mln, to sobie doda kasy za pomocą programu czy czegokolwiek innego i tyle.

 

9 hours ago, WARIX said:

Masz jakieś namiary bo gram do 3 dni dopiero i nie chcę sobie popsuć gry że tak powiem dodawaniem nie znajomych modów. Pozdrawiam

Osobiście korzystam z tego moda. Trzeba patrzeć co się ściąga, bo niektóre wersje zawierają również mody, których mp zabrania (speedhack, collisionhack, itp). @The_Stig_PL, sprawdź czy to, co udostępniasz nie zawiera elementów zabronionych.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, bazyliszek [PL] said:

Wielokrotnie poruszane i na razie nierealne z tego względu, że trollom nic to nie zrobi. Przywali 20 razy, dostanie  OC na 100 mln, to sobie doda kasy za pomocą programu czy czegokolwiek innego i tyle.

 

Osobiście korzystam z tego moda. Trzeba patrzeć co się ściąga, bo niektóre wersje zawierają również mody, których mp zabrania (speedhack, condicionalis, itp). @The_Stig_PL, sprawdź czy to, co udostępniasz nie zawiera elementów zabronionych.

ta wersja co ja używam nie posiada wymiecionych przez ciebie opcji dodam że używam tego modu przez 2 dni już mod gdy miał speedhack,condicionalis gdy ten mod miał szkodliwe opcje bym go nie udostępniał na forum dodam jeszcze że sam robiłem ten mod w archiwum rar 

 

Edited by The_Stig_PL
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dodawanie kasy mija się z celem w tej grze, jeździć by nie było po co bo na tym polega transport by zarobić na przewozie towarów... Powinno to być zablokowane. Kiedyś grałem w ETS 1kę i spoko się grało teraz wróciłem do ETS2 i widzę że gram ma mega potencja ale brakuje komuś jaj by to ogarnąć i sprawić by nie uczciwi gracze po prostu mieli banowane na stałe konta itp. Spr tego moda by nie stać się ofiarą "głupoty" innych użytkowników ETS'a. Pozdro

Link to comment
Share on other sites

Co ciekawe - pomimo banów za cheaty ludzie dalej brną w nie i coraz to więcej osób posiada głównie NCZ hack.

Pomimo wszystko - próbujemy banować ich tak dużo jak się da, ale jak wiadomo - wiele osób będzie kupować znowu grę.

Zatem drodzy gracze - walczymy z Wami przeciwko osobom psującym grę. :P


EDIT - No damage mod jest dalej dozwolony, więc temat dużej ilości pieniędzy możecie pominąć.

Aczkolwiek - jest wiele szkół na to.

Link to comment
Share on other sites

Szczerze moja opinia na temat cheat-erow jest jedna. Nie wazne czy bedzie hejt czy nie ale wiecej jest tutaj graczy którym gra sprawia frajde jezdzac czysto i przepisowo. Takich którzy oszukuja, robia tzw. "bajzel" na drogach powinno zaraz sie wywalac. MP to nie koniec zycia jest jeszcze singleplayer dla nich i tam niech z botami sie troszke poobijaja.

  • Like 1
  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, arusf2011 [PL/EN] said:

Co ciekawe - pomimo banów za cheaty ludzie dalej brną w nie i coraz to więcej osób posiada głównie NCZ hack.

Pomimo wszystko - próbujemy banować ich tak dużo jak się da, ale jak wiadomo - wiele osób będzie kupować znowu grę.

Zatem drodzy gracze - walczymy z Wami przeciwko osobom psującym grę. :P

 


EDIT - No damage mod jest dalej dozwolony, więc temat dużej ilości pieniędzy możecie pominąć.

Aczkolwiek - jest wiele szkół na to.

widać że się staracie włączyć z tym czitermi   robicie co się da aby było dobrze osobiście  każdy na pewno do cenią.

Czy jest taka możliwość dodać do serwera antycheata aby nie pozwalał wchodzić na serwer z tym cheatem ?

to tyle co mam do powiedziana do zobaczenia na tresie   

Link to comment
Share on other sites

Wtedy prawdopodobnie zablokowało by no damage mod

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

Tu się nie zgodzę. Bo zablokowanie tego moda nie wyłączy z obiegu zwykłych starych rammerów. (jeśli tak to się odmienia) 

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

A ja jestem zdania takiego by zabronić również i damage mod!

Tłumaczenie że to po to by uniknąć trolli etc. Bzdura 

Dana modyfikacja jest równie dobrze wykorzystywana do tych złych celów, przez coraz większe grono graczy! a dla czego? bo jest "legalna" na mp 

Taka prawda

  • Like 1

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie. Nawet jak byś zabronił no damego mod. To by się znalazły kolejne nowe "hacki" bądź typowe rammowanie ciągnikiem, bądź skodą...

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

@LamAll w takim przypadku delikwent leci z permem, a tak to to zawsze może wytłumaczyć ze ma tylko damage mod!

Co do scouta nie wypowiadam się , bo omijam szerokim łukiem patologiczny eu2.

 

  • Like 1

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie, obecnie dla gracza nie ma problemu na jakim serverze będzie grać i tak znajdzie sposób by zepsuć rozgrywke...

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

Z tym się muszę zgodzić, lecz zezwalanie na jakiekolwiek modyfikacje typu "no damage" to ułatwia

  • Like 1

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

W dobie qsave i pięknego ncz po spawnie takie mody są dla mnie malutkie. (dla ścisłości śmigam tylko na eu2). Nie mam i raczej nikt nie będzie miał statystyk osób, które korzystają z w/w moda dla złych i dobrych celów. Chyba jednak wolałbym aby dobra osoba mogła się obronić przed deklem, bo przecież bez tego moda ramowania nie ubędzie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.