Jump to content
  • 0

Informacje nt. firmy mp


Ignacy from Trondheim

Question

Cześć,

 

Czy może ktoś mi napisać(podesłać linka) o co chodzi z firmami w mp? Wiem, że są firmy i zasadniczo tyle, ale po co? Czy są jakieś rankingi? Czy pracownicy zarabiają jeżdżąc w firmach? Czy to zrzeszenie? Jakie profity z tego tytułu idą? Czym więcej informacji, tym lepiej. Nie byłem w stanie znaleźć jakiś informacji w googlach, może za mało szukałem, proszę o pomoc.

 

Dzięki,

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Firmy jeszcze za czasów ETS2MP powstały pierwotnie po to, aby gracze mogli jeździć tzw. konwoje pod jednakowym malowaniem i do tego samego miejsca docelowego.  Potrzebny był w tedy komunikator głosowy np. TeamSpeak i dobra organizacja. Z czasem założyciele firm wprowadzali coraz to więcej udogodnień. Na początku firmy wprowadzały tachografy lub też listy przewozowe (jak zwał tak zwał :) ) Chodziło o to, żeby podawać informacje skąd dokąd dany kierowca jechał, ile paliwa spalil, jaką pokonał odległość, jaki ładunek przewoził ile nabilł uszkodzeń  itp. W tamtym czasie VS'ek zaczynało przybywać. Każdy założyciel wówczas poszukiwał różnych metod urealniania rozgrywki. powstawały fora, autorskie systemy VTC itp. 

Nie rozpisując się zbytnio. "Zatrudniając" się w VS'ce jako kierowca musisz przejechać wymagany limit km, który szef danej firmy wymaga. (Z reguły miesięczny) Masz obowiązek podawania informacji ze screena podsumowującego trase. Jest więcej wymagań ale musiał byś złożyć podanie do wybranej przez Ciebie firmy i sam zobaczyć. Ciężko jest to w ten sposób rozpisać. 

Co do firm dodam, że jest rywalizacja między firmami jeśli chodzi o statystyki o opinie itd. W każdym razie będąc w firmie masz zawsze jakiś cel, nawet na MP :)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dzięki za odpowiedź.

 

Jeżdżenie dla firmy w samej grze, w mechanice zmienia tyle że mogę mieć malowanie pojazdu firmowe, dodatek firmy przed nickiem, a cała reszta to można powiedzieć kwestia umowna w zależności od firmy, w której się "zatrudnię" +sens i klimat gry, który nie jest związany bezpośrednio z osiągnięciami i wydarzeniami w samej grze? 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.