Jump to content

[SCS BLOG]SCS Yolda: Oyun Geliştiricileri Konferansı 2017


Guest BigLarge

Recommended Posts

Guest BigLarge

Küçük ''SCS yolda'' ekibimiz Transport Expo 2017'de gerçekten çok iyi vakit geçirdi. Bizi ziyaret eden çok sayıda bilgili fanlarla konuşmak bizim için bir zevkti!

Etkinlikten bir fotoğraf:

DSC_8830.JPG

 

Aynı zamanda başka bir olay için hazırlık aşamasındaydık. Bir sonraki durağımız 17-18 Kasım'da Prag'da düzenlenecek olan Oyun Geliştirici Oturumu 2017, profesyonel oyun geliştiricileri için özel bir konferans olacak.

Orta Avrupa bölgesinden endüstriye akranlarıyla tanışma ve dünyanın dört bir yanından uzmanlar tarafından sunulan konuşmaları dinleyeceğiz.

gds17.png

19. yüzyıldan kalma bu tarihi binada bütün kamyon ve simulator dorsemizi sığdıramıyoruz, bu yüzden sadece 4D hareketli koltuğumuz orda olacak.Oyunlarımız tarafından desteklenen hareketli koltuk, gösteriş yapmak ve övünmek için mükemmel bir teknoloji parçası. 

Ayrıca, meslektaşlarımızdan biri - ATS ekibimizdeki kıdemli harita tasarımcısı Patrik - kamyon simülasyon oyunları için karmaşık bir yol ağı oluşturma karmaşıklıklarını anlatan bir konuşma yapacak. Umarız diğer oyun şirketlerinin yanı sıra konferansı ziyaret eden öğrenciler için olan diğer oyun ve harita tasarımcıları için ilgi çekici olur.

patrik.jpg

 

Çeviri için @01Yusuf'a Teşekkür Ederim.

 

Orjinal Blog Konusu İçinTıklayınız.

 

Orjinal Türkçe Blog Konusu İçin Tıklayınız.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.