Jump to content

Dyskusja - League of legends


BAKERPK [PL] [ENG]

Recommended Posts

Ja preferuję grać tymi, którymi dobrze mi się gra. :P

Zazwyczaj Ashe, czasami Tristana z adc.

Spodobała mi się natomiast Ahri, także prawdopodobnie będzie to kolejna postać, którą będę grać (jak zgarnę :P).

Na daną chwilę nie mam jak...

Niebieskich esencji wypada tyle jak na lekarstwo...

A konwertowanie na trwały jakiegoś bohatera jest ciężkie.

Link to comment
Share on other sites

On 17.11.2017 at 2:49 PM, H&V I kavoweciastko said:

Na niektórych postaciach nowe runy są przeopowane, no ale wiadomo, że to przedsezon więc wszystko jeszcze będzie dopracowywane.

 

Już na tym patchu, nie które runki dostały nerfy, jak wiadomo przed-sezon to taka faza testów ;p
 

16 minutes ago, BAKERPK [PL] [ENG] said:

Ja ogólnie jestem mid lanerem i moja postacią która najczęściej gram to Cassopeia, ale lubię też pograć na supporcie jeśli już miś zajęty :D

Ja tam liczę, że w końcu się przesiądziesz na jakiś zabójców :D i dość mechaniczne postacie typu Kata, Zed, Fizz itp.

 

 

On 18.11.2017 at 6:11 PM, arusf2011 [PL/EN] said:

Spodobała mi się natomiast Ahri, także prawdopodobnie będzie to kolejna postać, którą będę grać (jak zgarnę :P).

Na daną chwilę nie mam jak...

Niebieskich esencji wypada tyle jak na lekarstwo...

A konwertowanie na trwały jakiegoś bohatera jest ciężkie.

Wychodzi na to, że najłatwiej mają te osoby, które już mają większość postaci, ale z tego co słyszałem mają coś tam robić w tym kierunku, chyba nawet w tym patchu dodali, że za wygraną dnia dostajemy 400 PD + 50 lub 100 esencji, już dokładnie nie pamiętam.

 

It's supposed to be hard.. the hard is what makes it great.

 

Take what you can… Give nothin' back!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
7 minutes ago, [PHT]MinatomiraiX said:

Niektore postacie są beznadziejne do grania. Dla mnie najlepsza jest Sona na supporcie. Wymaksowana mana i jechane z buffami co 5 sekund.

 

 

Z tym się nie zgodzę :D każda postać jest dobra do grania, są tylko mniej grywalne, np. Udyr, który wydaje się, dość tak niezbyt, a przy nowych runkach wiele osób go poleca i jest dość dobry, a wcześniej był brany bardziej za troll picka ;p

It's supposed to be hard.. the hard is what makes it great.

 

Take what you can… Give nothin' back!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nocturne zadaje bardzo duży damage, tylko ciężko się nim gra ponieważ jest kiepska inicjacja do 6 poziomu. Rammus to równiez bardzo silny pick, dobra kontra na takie picki ja Master Yi czy KhaZix, które są ostatnio w mecie ;p a Taric tylko dla osoby, która dobrze gra na supporcie, niestety normalny grajek nie wykorzysta zbytnio potencjału tej postaci ;p

It's supposed to be hard.. the hard is what makes it great.

 

Take what you can… Give nothin' back!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.