Jump to content

Not Activated


CzOrnY92

Recommended Posts

Witam Was mój kolega ma problem z aktywacja konto po dluzszej przerwie ma ochote pograc w etsa na multi. Lecz problem tkwi w tym ze zmienil maila z haslem - aktywowal to konto lecz dalej mu pisze ze nie jest aktywowane co najlepsze wchodzic na appke z truckersow wpisuje wszystko co ma wpisac i tu  sie wszystko urywa.

 

Niestety nie mam namiarów na żadnego z adminów w tej sprawie wiec pisze tutaj. Dajcie jakies pomysly.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
10 hours ago, [TPL] BlackIce said:

Bandero ale nie moze - nie ma jak pisze mu ze ma zle haslo pomimo tego ze zrobil reset hasla i dalej nic Ticketa dal w momencie jak ja napisalem tutaj - Support dalej nic z tym nie zrobil.  Support u was poprostu spi albo ma to w glebokim powazaniu

Tylko nie w głebokim :) Ciezko mi powiedziec , bo dany ticket nie trafil do mnie :P a jeśli trafił to go rozwiazałem chyba ze kolega nie odpowiadal na niego i system sam go zamknal po paru dniach bez odpowiedzi kolegi , Niech napisze jeszcze jednego ticketa to go złapie i pomoge

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.