Jump to content

Basık Şasili Çekiciler

Guest

Recommended Posts

Dün oynarken bir kullanıcının çekicisinin önünün basık olduğunu gördüm normal DAFtan daha basık ve lastiklerin gözle görülür bir kısmı yerin içindeydi. Bildiğim kadarıyla izin verilmiyor ama bir forumda okumuştum bir arkadaş böyle bir modu yapmakta olduğunu ama kayıt dosyalarından değiştirerek vs. yapacağından bahsediyordu. Böyle birşey mümkün mü?

Merhabalar @onurornek1225

Multplayer modunu oynamadan önce aşağıdaki konuya göz atmanı öneririm. Bazen bazı modlar ban sebebi sayılabiliyor ve bu sebeplerden ötürü ban yemeni istemem. 

Benim tavsiyem oyunu orjinal şeklinde oynayıp keyfini çıkartman ;)

Saygılarımla 

Baldemar...

Created by @BurakAKSAKAL Thanks 

Merhaba @onurornek1225

Aslında basık ile ilgili 2 seçenek vardır.

Eğer kamyonun basık yaparken oyun'un özünü bozmadan yapar iseniz bunun sorun olmayacağı kanaatindeyim.

Diğer seçenek ise,oyunun izin verdiği sistemin dışına çıkmak yani tekerleği yerin dibine sokup yarısı yok ise bu yasak anlamına gelir.

Saygılarımla,

BigLarge 

Selam @onurornek1225

Youtube'da gördüğüm bir videoda volvo bazı modifikasyon parçalarıyla bastıralabiliyordu yani tekerlek ve ışıklı demirler değiştirelerek sizin gördüğünüz araç volvo muydu? Eğer oysa herhangi bir mod kullanılmadan araç bastıralabiliyor yani yöntem var.(denemedim)

31 minutes ago, Nors. said:

Selam @onurornek1225

Youtube'da gördüğüm bir videoda volvo bazı modifikasyon parçalarıyla bastıralabiliyordu yani tekerlek ve ışıklı demirler değiştirelerek sizin gördüğünüz araç volvo muydu? Eğer oysa herhangi bir mod kullanılmadan araç bastıralabiliyor yani yöntem var.(denemedim)

Çekici DAF XF105di evet onu izlemiştim.

On 14.11.2017 at 4:22 PM, Nors. said:

Selam @onurornek1225

:troll:

Bahsettiğiniz o tekerlerin bir kısmının yere gömüldüğü basma işlemi hile ile yapılıyor; bildiğiniz elektronik air varmış gibi istediğiniz kadar basabiliyorsunuz. Söylenenlerin aksine yol tutuşunu arttırıyor. Kullanımı ban sebebi ve hile kapsamında olduğu için cezası 30 günden başlıyor.

System.out.println("Hello World!");

@onurornek1225 Ban yersin kullanma. Belli başlı anlama yöntemleri var kullanıp kullanmadığını , çok rahat bir şekilde anlaşılıyor. 

Truckersmp.com/rules

§2.7 Hacking/Speedhacking/Bug abusing Using artificial tools to change gameplay, using cheat engine in order to bypass the speeding limiter or anything similar. Bans for this rule will be for a duration of 1 month/3 months/permanent depending on the occurrence of the ban. This is regardless of previous other history.

" Using artificial tools to change gameplay "
"Oynayış hissini/oynayışı değiştirmek için yazılım araçları kullanmak."

İster belli olsun, ister olmasın iki türlüde ban sebebidir ve yukarıda İngilizce yazdığı üzere "DURUMA GÖRE 1 ay, 3 ay veya kalıcı ceza". 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.