Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

ATS Grafika


Damian92

Recommended Posts

Witam. Mam pytanie, co może być przyczyną jak odpalę ATS działa wszystko ok, ale jak chcę zmienić grafikę na najwyższą przed ultra, to wyrzuca mnie do pulpitu, gra działa w tle, ale nie mogę w nią wejść już? Na pewno to nie wina PC bo jest mocarzem sam w sobie :] sterowniki też mam także nie wiem co to jest.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Slonick78 said:

podejrzewam że wrzuca ci jakąś dziwną rozdzielczość... miałem podobnie.  Nie używaj paska do ultra tylko ręcznie wszytsko poustawiaj na max

 

Robiłem tak i nic, czy dam mniejszą rozdzielczość, czy taką jak mam ustawioną to samo robi wyrzuca z gry, ikonki nie ma na pasku, a w tle gdzieś jak by działała.

Być może przyczyną jest to że to przyczyna wersji, gdyż nie ukrywam jest to pirat, dlatego że chcę przed kupnem przetestować czy warto w rzeczywistości wydać na to hajs, aczkolwiek ets 2 posiadam oryginalny, i wiem że ATS dużo się nie różni ale jednak chciałbym to przed zakupem sprawdzić ;]

 

16 hours ago, ANTRANS DINKLEBERG said:

Próbowałeś robić uninstall ATS?

 

Tak :]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.