Jump to content

Recommended Posts

38 minutes ago, G.Karahan said:

Merhaba,

Yıllardır ETS2 oynamama rağmen foruma üye olma gereği hiç duymamıştım. Fakat internette warez bilgilerden bıktım. ETS2-MP yani offical olarak Türkiye haritası çalışmaları var mı, yok mu? Bu konuda lütfen kesin bilgisi olmayan yanıt vermesin.

Şimdiden teşekkürler.

türkiye haritasını bekliyorsan çok beklersin daha öyle bir planları yok scs'nin şuanda yapılmakta olan italya haritası var ve türkiye haritasını yapmaları için bir çok ülke yapmaları lazım burda nereden baksanız 3-4 sene alır o yüzden şuanlık sadece mod olarak türkiye haritası var mp ekibide haritaya karışamadığı için mp takımı  bir şey yapamaz scs yapmadığı sürece maalesef 

Edited by ALTUNSOY

CPU : AMD Ryzen 5 2600X  GPU : MSI Geforce RTX 2060  MOTHERBOARD :  ASUS TUF B450-PLUS GAMING MEMORY : ADATA XPG  16GB (2x8GB) 3200Mhz  SSD :  CORSAIR 120GB  550MB - 500MB  SSD  : SAMSUNG 250GB 860 550MB - 520MB SSD  : ADATA 480GB SU630 520MB - 450MB  CASE : Cooler Master MasterBox MB511  PSU : Thermaltake Smart 700W 80+

Oyuna eklenebilmesi ihtimali olan yerler için base.scs’nin içindeki bir klasörde Avrupa haritası var bu dosyaları zamanında karıştırmış olanlar bilirler. Oyunun dosyalarına geçenlerde bakınırken bir değişiklik farkettim. Dosyanın boyutu eskisine göre artmıştı. Hemen gerekli programla açıp bakmayı denedim ki bu 2-3 dakika sürdü. Açtığımda güzel bir sürprizle karşılaşmış olmam beklememe değdi. Bu haritada eskiden bizim ülkemiz ve KKTC yoktu ancak ülkemiz ve KKTC tamamen olmasa da eklenmiş.

Alıntı=WORLD OF TRUCKS TR

Merhaba @G.Karahan 

İlk öncelikle Türkiye Map'ı vb gibi şeyleri bu forumda istemen bir fayda etmeyecek çünkü oyunun sahibi SCS Software'dir. TruckersMP sadece multiplayer modudur.

Gelelim ana konumuz oyuna Türkiye Haritası gelecek mi? Gelmeyecek mi? 

Ben bu sorunun cevabını 1 Nisan'da aldığımı düşünüyorum. Bu konuyu SCS Forum'a açtım ancak Türkiye'nin 'Avrupa' ülkesi olmadığını söylediler. Türkiye'de sadece ''Çanakkale, Tekirdağ, Kırklareli, Edirne ve İstanbul'un bazı ilçeleri'' Avrupa Kıt'asında yer almaktadır. 

Foruma açtığım konuyu incelersen biraz daha detaylı cevaplar ve başka kişilerinde görüşlerini okuyabilirsin. 
https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?t=233915

Umarım sorunun cevabını vermişimdir.

İyi Forumlar..

Öncelikle ilgi ve merak giderici tüm yanıtlarınız için teşekkürler. Cevaplardan anladığım kadarıyla kimine göre mümkün, kimine göre değil. Verilen yanıtlar üzerine benim şahsi fikrim önce Bulgaristan veya Yunanistan'ın eklenmesi gerekiyor. Şuan mevcut sınırlara göre tahminim bu şekilde. Bunlardan sonra Türkiye haritası gelebilir ihtimali kaçınılmaz bir umut oluyor. İtalya haritası bu kadar uzun sürüyorsa, Türkiye haritasının sürecini tahmin dáhi edemiyorum. Üstelik oyunun online kitlesinin çoğunluğunu Türk oyuncular oluşturuyor olmasına rağmen bunun gözardı edilmemesi (belkide planlarında mevcut, biz bilmiyoruz) can sıkmıyor değil açıkçası...

Steam: Click

9 hours ago, G.Karahan said:

Öncelikle ilgi ve merak giderici tüm yanıtlarınız için teşekkürler. Cevaplardan anladığım kadarıyla kimine göre mümkün, kimine göre değil. Verilen yanıtlar üzerine benim şahsi fikrim önce Bulgaristan veya Yunanistan'ın eklenmesi gerekiyor. Şuan mevcut sınırlara göre tahminim bu şekilde. Bunlardan sonra Türkiye haritası gelebilir ihtimali kaçınılmaz bir umut oluyor. İtalya haritası bu kadar uzun sürüyorsa, Türkiye haritasının sürecini tahmin dáhi edemiyorum. Üstelik oyunun online kitlesinin çoğunluğunu Türk oyuncular oluşturuyor olmasına rağmen bunun gözardı edilmemesi (belkide planlarında mevcut, biz bilmiyoruz) can sıkmıyor değil açıkçası...

Arkadaşların da dedikleri gibi oyunun "Multiplayer" yani "Online" oynanabilmesi mod olarak yapıldığı için herhangi bir şekilde oyun firmasıyla bağlantısı yok bu yüzden "Multiplayer" oyuncu kitlesi ne kadar çok olursa olsun SCS'nin bunu dikkate alacağını sanmıyorum.

• 2 weeks later...

@G.Karahan Merhaba Foruma Hoşgeldiniz

Yukarıda belirtildiği gibi bir çok ülke haritalarını yapmaları gerekiyor SCS'nin bu yüzden Türkiye haritasını baya bir zamanı var diye düşünüyorum 

İyi Forumlar :)

BombZ

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.