Jump to content

Screeny elota


elot360PL

Recommended Posts

Jazda ze "świeżakiem".

Spoiler

Wrocław. Niedawno udało mi się zachęcić do naszego wirtualnego świata mojego kolegę od tramwajów, @lukasn26. Stwierdziłem że trzeba mu pokazać to i owo oraz ogólnie wprowadzić go w ten cały "cyrk" :P Tak więc najpierw zaprezentowałem mu moją kolebkę świata ETS2MP która mieści się w stolicy Dolnego Śląska.

kiuCD3Z.png

 

Poznań. Kolejny przystanek znajdował się w drugiej stolicy naszej ojczyzny. Miasta pełnego ofert pracy w wirtualnych spedycjach na czacie czy też osób które mają zamiar za chwilę ruszyć w stronę zachodu (Bynajmniej nie szukać pracy).

kmvm4di.png

 

Stacja benzynowa koło Hannoveru, przy A2. Nowemu trzeba było pokazać szlak który od lat jest jednym z najczęściej przemierzanych w świecie MP. Wyzwanie jak na gracza z tak małym doświadczeniem było nie małe. Przypadkowo podczas postoju na stacji załapaliśmy się na całkiem miłą kontrolę trzeźwości przeprowadzoną przez @Daniellus(Resztę zapłacę po nowym roku)

ojM85L3.png

 

Osnabrück. Niestety plan wziął w łeb, miejscowi kierowcy uziemili na dobre mojego towarzysza. Nie pozostało mi nic innego jak zjechać do miasta i podzwonić po znajomych czy ktoś nie zechciał mi potowarzyszyć w drodze do stolicy Węgier.

HWLfVXa.png 

 

Trasa z dawnym znajomym :)

Spoiler

Dortmund. Po kilku próbach zyskałem pozytywny odzew. Ogień w tłoki i ruszyłem w stronę Zagłębia Ruhry na spotkanie. Na miejscu czekał już na mnie przygotowany do jazdy i zapakowany @bazyliszek [PL].

JEcBrfv.png

 

Mannheim. Zjechaliśmy z trasy gdyż bazyliszek otrzymał informacje że ma się stawić w najbliższym oddziale Transinetu. Widać zarządowi tej firmy nie spodobało się że jedna z ich naczep straciła emblematy i zleciła ich natychmiastową odnowę. Niezamierzony postój, ale za to jaki widoczek z rana.

iVxeqmh.png

 

Praga. Niezamierzony postój sprawił że bazylowi przedwcześnie skończył się czas pracy i nie mógł już ze mną jechać dalej. Szkoda bo całkiem przyjemnie się gadało po drodze.

ta5cNIn.png

 

Chcąc nie chcąc ruszyłem już samotnie na południe.

LbwkM3F.png

 

Okolice Rajki, granica węgiersko-słowacka. Ostatnie miejsce gdzie celnicy mogli mieć do mnie jakiś problem. Tym razem obyło się bez zbędnych kontroli (Pamięć po kontroli Świecku sprawiła że gdzieś po drodze upewniłem się że z paki nie zwisają fragmenty podejrzanych pisemek po japońsku).

vhVDy5W.png

 

Budapeszt. Z lekkimi obtarciami na kabinie, ale dotarłem na miejsce. Po drodze jakiś szalony kierowca solidnie mnie przygniótł do bariery, na szczęście szybka reakcja @arusf2011 [PL/EN] sprawiła że sprawiedliwość dopadła go tak szybko jak szybko mnie owy gracz staranował.

0q1Z3Oh.png

 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

Wczorajszy firmowy Spontan.

Spoiler

Oslo. Początkowy plan był prosty, Ghost zaproponował wspólną trasę do całkiem odległego Golfech znajdującego się na południu Francji.

gVbF4w6.png

 

Jednak nagłe zainteresowanie tak długą trasą było na tyle duże że skromna wycieczka została przemianowana na firmowego Spontana, w którym poza mną i Ghostem udział wzięli jeszcze @[PHT]MinatomiraiX, @[PHT] Tito, @[PHT] TomekV8 PL oraz @[PHT]tdis73 PL

9SRxmf1.png

 

Autostrada A4 niedaleko Köln. Chociaż to "tylko EU1" wrażeń nie brakowało. Jak tak sobie staliśmy na autostradzie w oczekiwaniu na zebraniu się do kupy i póki co tylko podziwialiśmy nie mieliśmy pojęcia że im dalej na zachód tym to wszystko spadnie potem na nas...

fNg0Qjv.png

 

A104 pod Paryżem. Niestety wykruszyła nam się trochę ekipa po drodze. Zgubiliśmy tdisa a nasz szef stwierdził że dalej nie jedzie (Nie dziwie mu się :P ). Tak więc w czwórkę po krótkim odpoczynku ruszyliśmy dalej w stronę celu.

SMbk2vm.png

 

Golfech. Tito po drodze złapał awarię układu hamulcowego co niestety go unieruchomiło na dłuższy czas, z kolei Tomek swój ładunek miał dowieść do Tuluzy. Tak więc zgodnie z początkowym planem pod reaktor jądrowy dojechaliśmy we dwójkę z Ghostem.

Inc1KVs.png

 

Po zapis stricte na żywo z naszego spontana zapraszam na kanał [PHT] MinatomiraiX

 

 

  • Like 1
  • Upvote 1
  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

Trasa z @[JT]Rosyjski Elektryk wrzucona w nie codzienny dla mnie sposób.

Spoiler

Stacja benzynowa przy A2. Dużo fajnych przygód zaczynało się w Poznaniu. Nie inaczej było w tym przypadku gdzie razem z szefem firmy Jamajka Trans z Poznania zaczęliśmy jechać w stronę Bergen.

aqo2Guf.png

 

Okolice Flensburga, granica niemiecko-duńska w ciągu niemieckiej autostrady A7. Pod osłoną nocy przejechaliśmy cały brzydki odcinek w stronę drugiego co do wielkości miasta Norwegii.

pBf6bEb.png

 

Duńska stacja przy E45. Ciemność powoli się przerzedza, baki pustoszeją.

EGLd8IB.png

 

Fiordy niedaleko Hommersåk. Podróż promem bezpośrednio do Bergen byłaby strasznie nudna. Stwierdziliśmy że część tej trasy przejedziemy na własnych kołach. W końcu Skandynawia o tej porze roku też wygląda całkiem ładnie :)

f9qQgAB.png

 

Dzięki temu na przykład przejechaliśmy się mostem Lysefjord

D1CPzvM.png

 

Czy po prostu na praktycznie całej długości zwiedziliśmy drogę nr 13 :)

qz18JZ2.png

 

x8L2t8i.png

 

sN6ZKf9.png

 

Bergen. Nasze polskie transporty dostarczone to norweskiego odbiorcy.

 

No ale transport nigdy nie śpi. Miejscowi powiedzieli nam że potrzebują pilnego transportu żywności do Kristiansand gdyż pojazdy które docelowo miały to zrobić została drastycznie opóźniona przez duńską policje. Ponieważ mamy dobre serduszka i nadmiar wolnego czasu zgodziliśmy się bez namysłu, Tak więc szybkie przepięcie się pod dwa zestawy doubli i wspólnie zaczęliśmy jechać na południe.

b8wHADT.png
 

Most Hardanger Mała próba powtórzenia mojego letniego zdjęcia. Tylko kierunek jazdy się nie zgadza :P

vZbekAv.png
 

Gmina Eidfjord, punkt widokowy nad rzeką Bjoreio. Są po prostu miejsca gdzie bez fotki się nie obejdzie :P

TuWiBcd.png
 
O serpentynach nie wspominając.
Ky4EePi.png
 

Nesbyen. Nad naszymi głowami sunie pociąg jadący do Oslo.

nCvBUGV.png
 

Most Grenlandzki, trasa E18. W tle mieścina Brevik oraz (Co mniej widoczne z powodu nocy) dawna przeprawa między gminami Bamble a Porsgrunn.

GEn43m7.png
 

Kristiansand, obwodnica. Elektryk dolał do swojego zbiornika trochę magicznego trunku zostawił mnie w tyle.

SWeV5Bz.png
 
Kristiansand, port. Cel podróży osiągnięty i to o czasie. W oczekiwaniu na prom którym przypłyną zastępcze ciągniki. Cieszymy się że mogliśmy pomóc norwegom w dość nieciekawej dla nich sytuacji. Liczę na to że duńska ekipa mająca przejąć nasz transport także nie zawiedzie.
 
 
  • Thanks 1
  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

VIII Konwój Przyjaźni organizowany przez @arusf2011 [PL/EN].

Przynajmniej mogę teraz wrzucić we własnym imieniu. Podziękował @[JT]Rosyjski Elektryk za poprzednią relacje którą wrzucił pomimo wcześniejszego ukrycia posta przez nadgorliwego moderatora który go ukrył zanim wymyślono paragraf na powód ukrycia.

Spoiler

Stuttgart. Nasza skromna ekipa która zajęła skromne miejsce na garażu. W mieście dookoła mnóstwo firm które prezentowały się w nie małym składzie, jednak nie było co się rozczulać tylko godnie prezentować swoje barwy :) U mojego boku @[PHT]MinatomiraiX oraz @[PHT]tdis73 PL

Ep8pDl9.png

 

Lyon, kopalnia. Pierwsza przerwa na trasie, połączona z pożegnaniem osób które nie posiadały uprawnień do poruszania się po głębszych terenach Francji (Ale za to trochę luźniej zrobiło się na trasie :P)

f6KuPmZ.png

 

W tle stały między innymi takie firmy jak K&P Logistics czy EDGE Logistic (I chyba UniPol jak dobrze pamiętam). Wśród kierowców EDGE dostrzegłem jeden znajomy nick, @TheTomson

Oczywiście z mojej strony warto nadmienić że gdzieś w tłumie przelewały się takie osobistości jak @ThePeri, @ElectroMusic! czy @egzekutor44.

eGYaQac.png

 

A tutaj @Ziemniak [PL] opala się w moim blasku :P

qncT4gH.png

 

Truckstop przy A75 za Clermont. Wincyj RISY w naszym towarzystwie. Za kierownicą tej konkretnej pilotującej Skody @wwwkacper8 (Który potem zaliczał sumiennie każdy rów w okolicy)

Vm3PXfv.png

 

Limoges, dworzec autobusowy. "Dzień trzeci, nie domyślają że nawet że nie jestem z RISY".

sabsT9n.png

 

Limoges, garaż. Tak samo skromną ekipą ustawiliśmy się ponownie na garażu. Sam konwój był super zorganizowany, pomimo paru wpadek (I pomyłek w trasie które nastąpiły niekoniecznie przez organizatorów ale przez efekt leminga, jeden się pomyli a reszta leci bez zastanowienia). Aż chętnie będę wyczekiwał kolejnej edycji.

fQrz4m0.png

 

  • Like 2
  • True Story 4
Link to comment
Share on other sites

Ku własnej ciekawości sprawdziłem jak daleko można zajechać niemiecką autostradą jadąc cały czas prosto.

Zacząłem w Rostock od wschodniej obwodnicy w ciągu A19.

dL1pKMZ.png

 

Kierunek musiałem zmienić dopiero tutaj, koło Hamburga na węźle autostrad A1 i A7. Zatem czas objechałem właściwie całe Niemcy na około.

GEZPttZ.png

 

A tu już o świcie na perypetiach Esbjerg. Jak każda podróż ta też miała swój kres, całkiem blisko Rostocku, ale mój objazd trochę wydłużył podróż :P

6g6sfYA.png

  • Like 5
  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

Wspólna przejażdżka po przerwie.

Spoiler

Jönköping. Kolejne zlecenie dla naszej firmy, miejscowy oddział firmy GNT miał wysłać kilkadziesiąt ton pakowanego szkła aż do Hiszpanii. Tego zadania podjęła się nasza firma która wysłała na plac boju @[PHT] Tito, @[PHT] Ghost PL oraz mnie. Gdyż na placu pod GNT ruch spory, spotkaliśmy się pod marketem.

CcPqJfT.png

 

Okolice Malmö, trasa E20. Zbliżając się do międzynarodowej przeprawy drogowej poprowadzonej przez most Øresund wdaliśmy się w mały wyścig z komunikacją zbiorową. Kto wygrał, nie muszę mówić, za zakrętem stała kontrola :P

W5nzxjS.png

 

Esbjerg. Chwila przerwy na drobne zakupy, uzupełnienie wachy i pożegnanie się z tą malowniczą częścią europy, w końcu półwysep Skandynawski jest jednym z bardziej urodziwych miejsc (A przynajmniej w grze :P )

UgsK5i2.png

 

Okolice Hull. Most Humber jak stał tak stoi. Niedługo potem byliśmy kolejnymi cyferkami w liczbie ponad 8 milionów pojazdów które rocznie potrafią skorzystać z tej przeprawy.

gwHbFhY.png

 

Plymouth, port. Nadeszła noc, szkło dowiezione w całości, w tej chwili oczekiwało tylko na hiszpańskich kierowców którzy mieli je dostarczyć docelowo do Santander. Po przejęciu naczep przez Hiszpanów udaliśmy się posilić do jednego z wielu miejscowych pubów.

Y4oVF0U.png

 

  • Like 1
  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

Konwój integracyjny z firmą RISA.

Spoiler

Szczecin. Że też RISA "rozlała się" na ITCC nasza ekipa musiała się zadowolić placem pod Transinetem. Całkiem przyjemna gromadka w postaci szefa @[PHT]MinatomiraiX, vice szefa @[PHT] TomekV8 PL, dwóch dyspozytorów czyli @[PHT] Krezo (G29) (REC) i @[PHT]tdis73 PL (Który skitrał się gdzieś za magazynem), osoby do spraw rekrutacji @[PHT] Ghost PL, @[PHT] MatraX[PL]smalec a.k.a kudłaty oraz mnie.

Trasa niezbyt wymagająca bo ze stolicy zachodniego pomorza do Rostock, jednak by dodać wycieczce trochę pikanterii szlak prowadził przez drogę międzynarodową E30 oraz przez Osnabrück za którym zmierzaliśmy w stronę jednego z niemieckich miast portowych. Jak na EU1 przystało było całkiem spokojnie, więc problemów na trasie musieliśmy sobie sami narobić co by nie było zbyt nudno (Jakby moje kawały i śpiewanie nie wystarczyły uczestnikom jeżeli chodzi o rozrywkę :P ).

iJ0tr1q.png

 

A tu już na końcu w Rostock. Kierowcy spod białego paska znowu wylali się po miejscowym ITCC, więc nam pozostał pobliski plac, tym razem pod Tradeauxem. Ameryki nie odkryję mówiąc że było super i chciałoby się jeszcze raz (W końcu do początku trasy nie jest nawet tak daleko).

gbdbuG5.png

 

Na moją specjalną prośbę jeszcze fotka z @Ziemniak [PL] który dzielnie krył nam tyłki zamykając cały konwój. Dziękujemy za możliwość brania udziału w konwoju i standardowe do zobaczenia następnym razem :)

wWuLKn2.png

 

No właśnie, a propo rozrywki.

 

 

Edited by [PHT]elot360PL
  • Like 1
  • Haha 3
  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

Konwój z Potworami i ich Spółką

Spoiler

Mannheim. Panie dyspozytorze, już daj żyć z konwojami z tego wielgaśnego parkingu... Wracając, dzisiaj odbył się konwój ze znaną i lubianą firmą Potwory i Spółka. Traska przyjemna w stronę miasta znanego z tego że ziemniaki nie nazywają się tam ziemniakami. W zielonym narożniku Potwory z zaskakująco jednolitym taborem.

Kn9UY4E.png

 

W czerwonym narożniku nasi kierowcy którzy dokładnie takiego samego gustu co do ciągnika nie posiadają. Zawodnicy spod czerwonej rozchlapanej farby to @[PHT]MinatomiraiX, @[PHT] TomekV8 PL, @[PHT]tdis73 PL, Stanley, smalec oraz kierowca który na pokrycie czerwoną farbą musi dopiero zasłużyć czyli Kamilos. 

qNUN8kB.png

 

Poznań. Po drodze zapowiadało się że to będzie "ciekawy" wypad jednak nie ocenia się ciągników siodłowych bez naczepy po okładce, obyło się bez dramaturgii. Tym samym wszyscy zadowalali się opowieściami z życia wziętymi prowadzonymi na TSie, Potwory, choć nie wszystkie jeśli dobrze słyszałem, całkiem komunikatywne :)

Do naszej drużyny pierścienia w międzyczasie dołączył organizator naszego konwoju i jednocześnie autor trasy, @[PHT] Krezo (G29) (REC).

3IytqvR.png

 

FfacoFD.png

 

Panom z Potworów dziękujemy bardzo za udział i liczymy na więcej takich miłych spokojnych wypadów :)

 

No ale że u nas paru osobom było mało to ruszyliśmy dalej na północ. 

<Localization ERROR, please try again later>. Szybka pauza na tle sieci energetycznej. Żadnych ciekawszych obiektów na terenie Kujaw widać nie ma :P

Nt4pgN9.png

 

Gdańsk. Szefu pojechał na prom do Gdyni by stamtąd udać się do Helsinborga. My że byliśmy bardziej ambitni czekaliśmy wśród innych ładunków na transport do Helsinek.

Vx5ZybF.png

 

  • Like 4
  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

Lutowe firmowe zebranie

Spoiler

Poznań. Nastał dzień w którym po raz kolejny zebraliśmy się dużą grupą w mieście i na TSie by omówić nadchodzące nowości, plany i podzielić się między sobą pomysłami na naszą firmę.

jxWRnsC.png

 

Tak jak zawsze po zebraniu wzięliśmy naczepy na siodło i pojechaliśmy wykonać symboliczną trasę. Za sterami maszyn @[PHT] Tito, @[PHT] TomekV8 PL, @[PHT] Krezo (G29) (REC), @[PHT] Ghost PL, @[PHT]tdis73 PL, @[PHT] MatraX[PL]smalec oraz ja.

yoRq4Kn.png

 

Miejscem docelowym naszych elementów gazociągu była piąte najludniejsze miasto na Słowacji, Bańska Bystrzyca.

V0oeFl5.png

 

Bardziej spragnione wrażeń osoby brały później udział w kameralnym wyścigu na Wawel. Wygrał firmowy lotnik, Tomek.

LkquQTx.png

 

  • Like 1
  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

//Zamykam & Przenoszę do archiwum na prośbę autora.

  • Thanks 1

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

  • LamAll locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.