Jump to content

[ÖNEMLİ] VEFAT DUYURUSU

Guest

Recommended Posts

Youtube'nin kralı Almanya'da Türk Gurbetçilerin sevgilisi Tırcıların abisi Alex745 alejandro nickli Nevşehir Kapadokya sevdalısı Ali Can hayatını kaybetti.

Youtube'nin kralı Almanya'da Türk Gurbetçilerin sevgilisi Tırcıların abisi Alex745 alejandro nickli Nevşehir Kapadokya sevdalısı Ali Can hayatını kaybetti.

Nevşehir'in Ürgüp ilçesi Ortahisar kasabasına bağlı İbrahimpaşa (Babayan) köyü nüfusuna kayıtlı Almanya'da Tır Şöförü Ali Can, bugün geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.
hqdefault.jpg

Konu hakkında ilk açıklama Ali Can'ın Nevşehir'de yaşayan teyze oğlu Salih Isınmış'tan geldi.
22730176_1828833947156631_28937932786265
Salih Isınımış www.fibhaber.com a yaptığı açıklamasında, "Türk gurbetçilerin dostu İnternet fenomeni Teyze oğlum Ali Can dört saat önce geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Frankfurt'ta Tırıyla yük boşaltmasının ardından yorgun düşerek aracında uyuya kalan Ali Can oracıkta hayatını kaybetmiş. Kalp krizi geçirmiş. Şuan ailesi haberi alır almaz Almanya'ya hareket ettiler. Bu acı haberi sizlerle paylaşıyor olmaktan dolayı bende çok üzgünüm. Dünyalan tatlısı gönül dostu artık tüm Türkiye'nin avrupa'daki sevgilisi bu haberle biliyorum yıkıldı.Mekanı cennet olsun" dedi.

Kaynak: http://www.fibhaber.com/m/?id=77239

Kendisini fazla takip etmezdim sadece ara sıra videolarını izlerdim.Çok uzun zamandır bu işte,bu işe emek veriyordu.Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.