Jump to content

Błąd ładowania gry


Affix

Recommended Posts

 Problem wyglada tak, iż po wejściu na multi nie ładują sie loga twórców, nastepnie zamiast logowania i wyboru serwera wyświetla mi sie wybor profilu kierowcy tak jakby przelaczalo na singla, kursor myszy jest zablokowany i nie mozna nim ruszyć, po wejsciu do gry enterem zamiast ciężarówki widze same kwadraciki dookola i dalej nic nie da sie zrobić. Próbowałem juz chyba wszystkiego, reinstalle, spójności plików, różne tematy z forum gdzie ktos miał inne problemy, sprawdzalem rejestr wszystko jest okej. Uprzedze zbedne odpowiedzi, uruchamialem jako administrator. Spotkal sie ktos z takim błędem? 

Link to comment
Share on other sites

 

Rozwiązanie 1) Upewnij się, że uruchamiasz Multiplayer mod przez pobrany multiplayer launcher, a nie bezpośrednio przez Steam.  

Rozwiązanie 2) Upewnij się, że nie włączonych żadanych beta testów. Możesz to sprawdzić, klikając prawym przyciskiem myszy na ETS2 / ATS w bibliotece, wybierając Właściwości i wchodząc na kartę "Betas".  

Rozwiązanie 3) Upewnij się, że konto użytkownika jest administratorem na komputerze. Uruchom Steam i multiplayer jako administrator. Możesz to zrobić, klikając prawym przyciskiem myszy na ich ikony i wybierając "Uruchom jako administrator".

Rozwiązanie 4) Upewnij się, że używasz najnowszej wersji multiplayer mod.

Link to comment
Share on other sites

Po dezinstalacji moda i gry usuwałeś także katalogi które są tworzone w dokumentach? One najczęściej nie są usuwane przy dezinstalacji gry, więc jeśli tego nie robiłeś to dezinstalacja nic Ci nie pomoże, ponieważ po ponownej instalacji gra wczytuje konfigurację z poprzedniej instalacji gry.
Wywal moda i grę, potem ręcznie katalogi i dopiero ponownie zainstaluj - powinno pomóc... Jeśli nie to brak mi już pomysłów zważywszy na powyższe propozycje Panów.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.