Jump to content
Guest Triarch CC

truckersmp eleman alımı

Recommended Posts

Guest Triarch CC

Merhabalara bugün silere bişey sorcam bu alım oluyorya hani moderator veya convoy yönetimi onlar acaba kaç günde açıklanıyor.atıyorum benim arakdaşım başvurdu 29 da ne zaman açıklanır. 

13 minutes ago, TGS-staff_gamer said:

Merhabalara bugün silere bişey sorcam bu alım oluyorya hani moderator veya convoy yönetimi onlar acaba kaç günde açıklanıyor.atıyorum benim arakdaşım başvurdu 29 da ne zaman açıklanır. 

bir çok kişi başvuru yaptığı için sana ne zaman dönülür bilinmez  başvuru bittiğinde kısa zamanda dönülür kabul edildi veya reddedildi diye iyi forumlar 

XEPEp7.png

Edited by ALTUNSOY

Guest Berk Koc [TR]

Merhaba  @TGS-staff_gamer,

Alımlara çok fazla istek olduğundan dolayı bakmaları uzun sürmekde alımlar kapanmadan sonuçlar belli olacaktır.

Guest Triarch CC

bide bişey sorcam bu 30 gün meselesi var ya hani ama benim hesabım 30 günlük değil alınırmıyım yoksa alınmazmıyım

2 hours ago, Caernage said:

Moved to Turkish Discussion

thanks mike

Guest Triarch CC

başka zaten dezavantaj koyamadılar. admin alıyorlar admin görmüyom ben akşam niye aldıkları adminlerin hepsi becerikisz

17 hours ago, TGS-gamer (dragon_lore) said:

başka zaten dezavantaj koyamadılar. admin alıyorlar admin görmüyom ben akşam niye aldıkları adminlerin hepsi becerikisz

Merhaba @TGS-gamer (dragon_lore)

Böyle konuşmanız gerekmezdi.

Bu alımlar herkes'e açık olduğundan dolayı,  Birden fazla kullanıcı şanslarını denemek için başvuru göndermekte. Örnek verecek olursam;

Destek ekibi son başvuru tarihi 04.12.2017 olarak belirtilmiş. Bu tarihe kadar tüm başvurular kabul edilir. 

04.12.2017 tarihinden itibaren tüm kabul edilen başvurular tek tek incelenip, geri dönüş sağlanır.

->En geç 1 hafta içerisinde geri dönülecektir.

Edited by BurakAKSAKAL
  • Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...