Jump to content

truckersmp eleman alımı

Guest

Recommended Posts

Merhabalara bugün silere bişey sorcam bu alım oluyorya hani moderator veya convoy yönetimi onlar acaba kaç günde açıklanıyor.atıyorum benim arakdaşım başvurdu 29 da ne zaman açıklanır. 

13 minutes ago, TGS-staff_gamer said:

Merhabalara bugün silere bişey sorcam bu alım oluyorya hani moderator veya convoy yönetimi onlar acaba kaç günde açıklanıyor.atıyorum benim arakdaşım başvurdu 29 da ne zaman açıklanır. 

bir çok kişi başvuru yaptığı için sana ne zaman dönülür bilinmez  başvuru bittiğinde kısa zamanda dönülür kabul edildi veya reddedildi diye iyi forumlar 

XEPEp7.png

Edited by ALTUNSOY

CPU : AMD Ryzen 5 2600X  GPU : MSI Geforce RTX 2060  MOTHERBOARD :  ASUS TUF B450-PLUS GAMING MEMORY : ADATA XPG  16GB (2x8GB) 3200Mhz  SSD :  CORSAIR 120GB  550MB - 500MB  SSD  : SAMSUNG 250GB 860 550MB - 520MB SSD  : ADATA 480GB SU630 520MB - 450MB  CASE : Cooler Master MasterBox MB511  PSU : Thermaltake Smart 700W 80+

bide bişey sorcam bu 30 gün meselesi var ya hani ama benim hesabım 30 günlük değil alınırmıyım yoksa alınmazmıyım

2 hours ago, Caernage said:

Moved to Turkish Discussion

thanks mike

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
17 hours ago, TGS-gamer (dragon_lore) said:

başka zaten dezavantaj koyamadılar. admin alıyorlar admin görmüyom ben akşam niye aldıkları adminlerin hepsi becerikisz

Merhaba @TGS-gamer (dragon_lore)

Böyle konuşmanız gerekmezdi.

Bu alımlar herkes'e açık olduğundan dolayı,  Birden fazla kullanıcı şanslarını denemek için başvuru göndermekte. Örnek verecek olursam;

Destek ekibi son başvuru tarihi 04.12.2017 olarak belirtilmiş. Bu tarihe kadar tüm başvurular kabul edilir. 

04.12.2017 tarihinden itibaren tüm kabul edilen başvurular tek tek incelenip, geri dönüş sağlanır.

->En geç 1 hafta içerisinde geri dönülecektir.

Edited by BurakAKSAKAL
  • Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.