Jump to content

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun!

DesertEagle26

Recommended Posts

"Temeli büyük Türk milletinin ve onun kahraman evlâtlarından mürekkep büyük ordumuzun vicdanında akıl ve şuurunda kurulmuş olan Cumhuriyetimizin ve milletin ruhundan mülhem prensiplerimizin bir vücudun ortadan kaldırılması ile bozulabileceği fikrinde bulunanlar, çok zayıf dimağlı bedbahtlardır. Bu gibi bedbahtların, Cumhuriyetin adalet ve kudret pençesinde lâyık oldukları muameleye maruz kalmaktan başka nasipleri olmaz. Benim naçiz vücudum birgün elbet toprak olacaktır, fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet yaşayacaktır. Ve Türk milleti emniyet ve saadetinin kefili olan prensiplerle medeniyet yolunda, tereddütsüz yürümeğe devam edecektir."

Mustafa Kemal Atatürk

29-ekim-cumhuriyet-bayrami-kutlu-olsun1.

Edited by DesertEagle26
  • Like 3

TIRCI

"Temeli büyük Türk milletinin ve onun kahraman evlâtlarından mürekkep büyük ordumuzun vicdanında akıl ve şuurunda kurulmuş olan Cumhuriyetimizin ve milletin ruhundan mülhem prensiplerimizin bir vücudun ortadan kaldırılması ile bozulabileceği fikrinde bulunanlar, çok zayıf dimağlı bedbahtlardır. Bu gibi bedbahtların, Cumhuriyetin adalet ve kudret pençesinde lâyık oldukları muameleye maruz kalmaktan başka nasipleri olmaz. Benim naçiz vücudum birgün elbet toprak olacaktır, fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet yaşıyacaktır. Ve Türk milleti emniyet ve saadetinin kefili olan prensiplerle medeniyet yolunda, tereddütsüz yürümeğe devam edecektir. "

Ulu Önderimiz Başkomutanımız Mareşal Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK
1926

Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun , başta Ulu Önder ATATÜRK olmak üzere , silah arkadaşları ve tüm generallerimizin , tarih boyunca verdiğimiz tüm ulu şehitlerimizin tini şad mekanı uçmağ olsun. 

Judge of the Nights
Yüksel DURMAZ

lbOdbr.jpg

5GDgGz.jpg

• Like 4
  • HaulieLove 1

• DesertEagle26 changed the title to 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun!
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.