Jump to content

Euro Truck Simulator 2 ye gelecek Yeni Kargo DlC si hakkında

Recommended Posts

DlC nin içerdiği şeyleri şöyle sıralayabiliriz.

--11 adet  özel kargo gelecek. (70 tona, 6 metre genişliğe, 5 metre yüksekliğe ve 20 metre uzunluğa kadar ).

--4 adet yeni Trailer.

--Özel kargolar için 17 tane özel rota ayrıca bu rotalar her geçen gün artacak. ( 12 tanesi ana harita, 2 tanesi Skandinavya, 2 tanesi Going Eastta ve 1 tanesi Fransa DlCsinde olacak).

--80 in üzerinde yeni İş.

--Eskort araçlar ile birlikte özel yüklerinizi trafik de daha rahat götürebileceksiniz. (  Eskort trafikteki araçları durduracak, yolları sizin için açacak vs.).

--Kargoyu alırken gösterilen kısa videolar ( animasyonlar).

--Yeni model karakterler ve karakter animasyonları.

--Yeni başarımlar.

--Yeni uyarı animasyonları.

--Tamamlanan bu tür işlerde daha yükse Xp ve para karı.

--Yeni kontrol noktaları ile nakliyeyi güvende tutarak götürebilirsin.

--Güzergah boyunca havayı tanımlayan Yayalar, gazeteciler ve iş arkadaşları olacak.

--Eğer görevleri yerine getirmez isen görev başarısız uyarısı alabilme durumu.

Ne zaman geleceğini bilmiyorum ama bu DLC ile birlikte daha gerçekçi sürüş keyfinin olacağına eminim :) Yorumlarınızı alta belirtebilirsiniz Canlar <3 

#eurotrucksimulator

multi oynayanların gözleri yaşlı öncelikle mp ye geleceğini sanmıyorum nasıl gelicek onuda merak ediyorum gelecekse yükler çok geniş ince yollarda gitmek sıkıntı karşıdakı oylle gelse dorseler bir birlerine vurabılır buda oyunun zevkini kaçırırı sadece otobandan gidebilecek derseniz o nasıl oalcak otobandan ince yola inince oyundanmı kıckleycek ne yapacak yani cevaplanması gereken bir çok soru var aslında yani zaten c-d yolunu duusnmeye gerek yok scs zaten sıngle yonelık yaptıgı ıcın guncellemelerı mulltıde bazı seyler olmaz yanı o eskort felan hıkaye yanı yapay zeka felan multıde calısmaz gelmemesi en güzeli olur multıye yanı  oyunun tadı kaçabilir yani demedi deme @Engineer of the Humanity

• True Story 1

CPU : AMD Ryzen 5 2600X  GPU : MSI Geforce RTX 2060  MOTHERBOARD :  ASUS TUF B450-PLUS GAMING MEMORY : ADATA XPG  16GB (2x8GB) 3200Mhz  SSD :  CORSAIR 120GB  550MB - 500MB  SSD  : SAMSUNG 250GB 860 550MB - 520MB SSD  : ADATA 480GB SU630 520MB - 450MB  CASE : Cooler Master MasterBox MB511  PSU : Thermaltake Smart 700W 80+

Mp ye dorselerin hepsi gelirde eskort olayı sadece sp de olur. C-D arası ne olur onu söyleyeyim tek şeritli yollarda C-D arasında olduğu gibi birazda şerit dışında bi kısım var o yeterli olur. (Trafik biraz daha yavaş ve çekilmez olur. ) Benim asıl merak ettiğim şeride sığma konusu ise; Ya Karlskrona yada kristinand giderken bi taraf 2 şerit bi taraf tek şerit şeklinde giden yol var orada ki bariyerler yola sıfıra sıfır burada hem mp için hemde sp için nasıl olacak ?? Ya da iskandinavya ya gelmeyecek mi bu geniş dorseler acaba ??

Edited by SMTZHR

SimülasyonTÜRK ve SİSL yayın yapmıştı onu izlemiştim, SİSL mp ye gelemeyecek çok şey var dedi. Şu detayı da geçmişti -tam olarak bunu demedi- geniş dorseler mp ye gelir ama mp ye gelemeyecek daha çok özellik gelecek dedi.Eskortu da bunların arasında tuttu.

Bir merakım da şu aslında; bu özellikler yani yeni sürümler (1,29-130-v.b) şeyler gelirken MP de alamayınca oyunun popülerliği düşer mi? Burada herkes biliyor ki ets yi canlandıran mp, acaba ets kendi mezarını mı kazıyor ?

Kafamda deli sorular :D

1 hour ago, SMTZHR said:

SimülasyonTÜRK ve SİSL yayın yapmıştı onu izlemiştim, SİSL mp ye gelemeyecek çok şey var dedi. Şu detayı da geçmişti -tam olarak bunu demedi- geniş dorseler mp ye gelir ama mp ye gelemeyecek daha çok özellik gelecek dedi.Eskortu da bunların arasında tuttu.

Bir merakım da şu aslında; bu özellikler yani yeni sürümler (1,29-130-v.b) şeyler gelirken MP de alamayınca oyunun popülerliği düşer mi? Burada herkes biliyor ki ets yi canlandıran mp, acaba ets kendi mezarını mı kazıyor ?

Kafamda deli sorular :D

tes nin popülerliğini artıracak şeyler harita ve modifiye seçenekleri başka hiç bir şekilde ilerleyemez yani agır naklıyat cıktı 10 gun populer oldu sonra bos gectı mıllet herkkes kendı yukune dondu zaten şu oyunu oynayan insanların istediği şey  modifiye senekleri harita ve  tır isitiyorlar başka bir şey gelmesinin mp ye katkısı olmaz çok az olur yanı 

CPU : AMD Ryzen 5 2600X  GPU : MSI Geforce RTX 2060  MOTHERBOARD :  ASUS TUF B450-PLUS GAMING MEMORY : ADATA XPG  16GB (2x8GB) 3200Mhz  SSD :  CORSAIR 120GB  550MB - 500MB  SSD  : SAMSUNG 250GB 860 550MB - 520MB SSD  : ADATA 480GB SU630 520MB - 450MB  CASE : Cooler Master MasterBox MB511  PSU : Thermaltake Smart 700W 80+

10 hours ago, ALTUNSOY said:

tes nin popülerliğini artıracak şeyler harita ve modifiye seçenekleri başka hiç bir şekilde ilerleyemez yani agır naklıyat cıktı 10 gun populer oldu sonra bos gectı mıllet herkkes kendı yukune dondu zaten şu oyunu oynayan insanların istediği şey  modifiye senekleri harita ve  tır isitiyorlar başka bir şey gelmesinin mp ye katkısı olmaz çok az olur yanı 

İşte dediğim gibi harita ve tır gelecek ama mp bu güncelleştirmeyi alamayacak bi zaman sonra. Yani şöyle; 1,29 gelecek şimdi bunu almadı diyelim 1,30 geldi bunda da tır ve harita güncellemesi var 1,29 u alamayan mp 1,30 u alamaz bu popülerliği düşürür. Ben bundan bahsettim üste ama siz farklı anladınız.

2 hours ago, (1) DaRKNeSS said:

bu dlc modelinin mp ye uyarlamasının zor olucağını düşünüyorum

Uyarlama gibi bir uğraşıları yok bence güncelleme tam sürüme varınca direk zaten alıyor MP. Asıl mesele zaten bunu MP de oynatabilir miyiz konusu.

Çift dorse; SP de istediğin yere gidebilirsin dorseyle ama MP de iskandinavya dan çıkarsan kickliyor. Bu tür şeylere çözüm bulamadığın da MP güncelleme alamayacaktır.

• 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.