Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

Pytanie odnośnie admina Syntog


[Rec] Raduss

Question

Witam

 

Dostałem 21 paź bana i był to już 5 ban.

Admin dał mi bana na 7 dni po czym postanowiłem że odwołam się do niego bo trochę nie zgadzam się z banem ale też brałem pod uwagę że raczej i tak nie otrzymam unbana na co Admin sprawdził mój profil i nagle (dzisiaj), a ban nadany był 21 paź został przedłużony do 23 stycznia 2018.

Zdaje się że to jest nie dość że chamskie to i niezgodne z zasadami gdzie admin w tym momencie nadużył swoich uprawnień.

Gdybym wcale nie pisał do niego to miałbym do 28 paź, a tak mam teraz do 2018...
Rozmowa była kulturalna zaznaczam z góry!

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Mnie najbardziej bawi, że ludzie nie znają zasad a gdyby je znali, to nie pisali by potem odwołań i liczyli na to że może admin nie zauważy. Tak pewnie było by w Twojej sytuacji, a teraz musisz czekać 3 miesiące :troll: 

 

Proszę tutaj wyciąg z regulaminu:

 

§6 Jak rozdawane są bany

Pierwsze 3 bany nadawane są według uznania danego administratora.
4-ty ban jest na 1 miesiąc.
5-ty ban jest na 3 miesiące.
6-ty ban jest permanentny bez możliwości jego cofnięcia.
Wszelkie bany nadane ponad 12 miesięcy temu od obowiązującego zakazu są ignorowane w ramach tej zasady. Uważa się to za okres ochłodzenia. Gracz, który ma 3 bany i wszystkie w ciągu jednego roku otrzymuje 4-tego bana. Natomiast gracz, który ma 3 bany, a pierwszy ban został nadany ponad rok temu otrzymuje 3-ciego bana.

Jeżeli w historii banów znajdują się co najmniej 2 bany o takiej samej długości, administrator ma prawo do rozszerzenia twojego bana do następnego w historii niezależnie od liczby banów w ciągu ostatniego roku. Na przykład, jeżeli posiadasz dwa bany na 1 miesiąc, kolejny ban będzie na 3 miesiące. Jeżeli posiadasz dwa bany na 3 miesiące, kolejny będzie permanentnym.

 

Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją administratora to pisz na feedback: https://truckersmp.com/feedback

Tam Twoje zażalenia na temat admina przeczyta Project Manager i on podejmie decyzję co dalej.

 

Przenoszę do rozwiązanych.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.