Jump to content

Banlanmış Oyuncuyu Reportlayamama

Guest

Recommended Posts

Merhaba,

Reportlayacağım kişi banlandığı için reportlayamıyorum. Bunun acilen düzeltilmesi gerekli.

Neden derseniz; Reportlayacağım kişi reportlama sebebim aynı veya farklı olsun report sayısına göre ceza günü artırılması lazım. 

Ama oyuncu 1 kişiye ram yapmış 3 gün ceza almış eee beni de ramladı bunun için +3 gün daha yemesi lazım. Ama gel gelelim benim reportumu kabul etmiyor sistem.

Merhaba, benim yöntemimi deneyebilirsiniz. Şöyle ki: Eğer oyuncu zaten farklı bir olay nedeniyle yasaklanmışsa onu yasaklayan admine forumdan özel mesaj ile ulaşıp kanıtları gönderiyorum, admin de durumu anlayışla karşılayıp beni kırmıyor. Adminlerin listesine buradan bakabilirsin:

https://forum.truckersmp.com/index.php?/staff/

Edited by DesertEagle26

TIRCI

8 hours ago, DesertEagle26 said:

Merhaba, benim yöntemimi deneyebilirsiniz. Şöyle ki: Eğer oyuncu zaten farklı bir olay nedeniyle yasaklanmışsa onu yasaklayan admine forumdan özel mesaj ile ulaşıp kanıtları gönderiyorum, admin de durumu anlayışla karşılayıp beni kırmıyor. Adminlerin listesine buradan bakabilirsin:

https://forum.truckersmp.com/index.php?/staff/

Bu etkili bir yöntem teşekkür ederim. Ama bunu sistemsel olarak düzeltmeleri hem kendilerine hem bize kolaylık sağlar bence.

8 hours ago, BigLarge said:

Merhaba @SMTZHR  

Banlatcağınız kişi'nin banı bittiği zaman arkasından tekrar reportlayarak ban süresini uzatabilirsiniz.

Zaten öyle yapıyorum yani teşekkürler yorum için.

Merhaba @SMTZHR;

@DesertEagle26 ve @RaichuTR ye katılıyorum. raporlayacagım kişi banlanmışsa profilinde onu cezalandıran admini öğreniyorum ve forumdan onu buluyorum. özel mesaj ile raporlamak istediğim oyuncunun  profil linkini ve rapor videomu bırakıyorum. sorunumu bu şekilde hallediyorum. ancak oyuncunun banı bittikten sonra raporlanmasından yana değilim çünkü bu ikinci ban cezasına gireceğini düşünüyorum.

saygılarımla,

Carrera18

8 hours ago, RaichuTR said:

Merhaba @SMTZHR;

Aslında bu bir hata değil. Kullanıcı zaten banlı olduğu için, sizin gönderdiğiniz rapor admin tarafından reddedilecek. Rapor sistemine, reddedilecek bir raporu gönderememeniz daha mantıklı değil mi?

Aslında saçma olan mantıklı dediğiniz; niye derseniz en kısa ban süresi overtake galiba adam overtake yapmış 2 gün ban yemiş ama öncesinde beni ramlemiş,trollemiş oyunumu zehir etmiş video almışım çat 2 gün banlı bu adaletsizlik.

Bakın şu mantıklı olabilir; oyuncu benim raporlayacağım sebeple aynı sebepte ban yemiş ve cezasını almışsa tamam, ama iki rapor da farklı sebeptense ceza gün sayısına gün eklenmeli.

5 hours ago, Carrera18 said:

Merhaba @SMTZHR;

@DesertEagle26 ve @RaichuTR ye katılıyorum. raporlayacagım kişi banlanmışsa profilinde onu cezalandıran admini öğreniyorum ve forumdan onu buluyorum. özel mesaj ile raporlamak istediğim oyuncunun  profil linkini ve rapor videomu bırakıyorum. sorunumu bu şekilde hallediyorum. ancak oyuncunun banı bittikten sonra raporlanmasından yana değilim çünkü bu ikinci ban cezasına gireceğini düşünüyorum.

saygılarımla,

Carrera18

Tamam hocam bende destekliyorum dedikleri güzel bir çözüm benim anlatmak istediğim şu; Siz aynı durumda olduğunuzda banlayan admine mesaj atıp ban süresini uzatıyorsunuz bi kere aynı konu üzerinde sizde bende aynı durumdayız. Benim sorunum şu neden biz admini bulupta ona ek bir video kanıt atmaya uğraşalım açsınlar sistemi biz raporumuzu reports sayfasından yollayalım admin baksın.

@SMTZHR  Eğer bir istek ve öneride bulunmak istiyorsan bu konuya bir göz at biz bir şey diyemeyiz yetkili kişiler cevap verecektir 

https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/8-new-suggestions/

CPU : AMD Ryzen 5 2600X  GPU : MSI Geforce RTX 2060  MOTHERBOARD :  ASUS TUF B450-PLUS GAMING MEMORY : ADATA XPG  16GB (2x8GB) 3200Mhz  SSD :  CORSAIR 120GB  550MB - 500MB  SSD  : SAMSUNG 250GB 860 550MB - 520MB SSD  : ADATA 480GB SU630 520MB - 450MB  CASE : Cooler Master MasterBox MB511  PSU : Thermaltake Smart 700W 80+

Just now, SMTZHR said:

Türkçe yazsam olur mu acaba ?

maalesef türkçe kabul etmezler ingilizce yazman gerekiyor  :(

CPU : AMD Ryzen 5 2600X  GPU : MSI Geforce RTX 2060  MOTHERBOARD :  ASUS TUF B450-PLUS GAMING MEMORY : ADATA XPG  16GB (2x8GB) 3200Mhz  SSD :  CORSAIR 120GB  550MB - 500MB  SSD  : SAMSUNG 250GB 860 550MB - 520MB SSD  : ADATA 480GB SU630 520MB - 450MB  CASE : Cooler Master MasterBox MB511  PSU : Thermaltake Smart 700W 80+

Just now, Carrera18 said:

@SMTZHR KARDESİM

illa banı uzasın diye bandan sonra tekrar raporlayacaksan, olaydaki videoya göre değerlendir derim tamamen trol amaçlı hesap oldugunu düşünüyorsan raporlarsın mesela ama diyelmki bi kaza olmuş gibi gözüküyor tekrar raporlama yazık bencede :)

Linki atayımda anlayın :D He bu arada iki defa yaptı birini çektim sadece.

4 hours ago, Carrera18 said:

@SMTZHR bence videoda dikkatsizlik var, trol mü tam olarak anlayamayız bunu yapmıştır bi hata diyiver :)

Adamın bir önceki banıda aynı şekilde olması dikkatsizlik değil trol olduğunun göstergesi ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.