Jump to content
Sign in to follow this  
pablitto987

Ogranicznik prędkości

Recommended Posts

Witam serdecznie. Ostatnio zacząłem swoją przygodę w świecie truckers mp i jest jedna rzecz która mnie irytuje. Mianowicie chodzi o to, że z ładunkiem nie mogę pojechać szybciej niż 90 km/h (w atsie 105 km/h). Z tym że widziałem na yt, że ludzie spokojnie śmigają szybciej niż 90 km/h. I tutaj powstaje pytanie jak to zrobić? Próbowałem odhaczyć w opcjach "Ogranicznik prędkości", ale niestety nie da się tego zrobić. Z góry dziękuję za pomoc :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. W opcjach > rozgrywka masz ogranicznik prędkości, i muszisz go wyłączyć

2. Jeżeli nadal będziesz miał ograniczenie tylko na multi to włączasz tab i ustawienia z taba i tam będzie speed limit(90km/h)

3. Pamiętaj że nawet jak wyłączysz ograniczniki tak jak w punktach 1 i 2  zlecania z WOT'a  i tak będą miały to ograniczenie, więc wybieraj tylko te zlecenia z rynku przesyłek/ szybkiej pracy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko ok, z tym że nie mam ani szybkich zleceń ani żadnych ładunków w rynku przesyłek, a jeszcze wczoraj je miałem. Od czego więc to zależy kiedy są te ładunki a kiedy nie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie jestem pewien czy o to ci chodzi, ale skoro nie masz ładunków w szybkich zleceniach i na rynku przesyłek to musisz przenieść się do innego garażu. Za pomocą szybkiej podróży. Musisz to robić za każdym razem jak wbijasz na Ets2 MP.  Po przeniesieniu powinieneś mieć ładunki.

  • Like 1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiesz, to że nie posiadasz zleceń normalnych jest częstym problemem, ja też tak mam praktycznie zawsze, najprostszym rozwiązaniem jest iść się przespać, a jeśli nie możesz spróbuj tepnąć się do innego garażu (ewentualnie 2 razy żeby wrócić) i wtedy powinno być ok, jeśli nie, odjedź z miasta trochę dalej i F7 Enter.  Ostatecznym rozwiązaniem, najmniej wygodnym bo trzeba wychodzić i wchodzić do gry jeszcze raz jest sposób podany poniżej

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...