Jump to content

Ogranicznik prędkości


pablitto987

Recommended Posts

Witam serdecznie. Ostatnio zacząłem swoją przygodę w świecie truckers mp i jest jedna rzecz która mnie irytuje. Mianowicie chodzi o to, że z ładunkiem nie mogę pojechać szybciej niż 90 km/h (w atsie 105 km/h). Z tym że widziałem na yt, że ludzie spokojnie śmigają szybciej niż 90 km/h. I tutaj powstaje pytanie jak to zrobić? Próbowałem odhaczyć w opcjach "Ogranicznik prędkości", ale niestety nie da się tego zrobić. Z góry dziękuję za pomoc :) 

Link to comment
Share on other sites

1. W opcjach > rozgrywka masz ogranicznik prędkości, i muszisz go wyłączyć

2. Jeżeli nadal będziesz miał ograniczenie tylko na multi to włączasz tab i ustawienia z taba i tam będzie speed limit(90km/h)

3. Pamiętaj że nawet jak wyłączysz ograniczniki tak jak w punktach 1 i 2  zlecania z WOT'a  i tak będą miały to ograniczenie, więc wybieraj tylko te zlecenia z rynku przesyłek/ szybkiej pracy

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, to że nie posiadasz zleceń normalnych jest częstym problemem, ja też tak mam praktycznie zawsze, najprostszym rozwiązaniem jest iść się przespać, a jeśli nie możesz spróbuj tepnąć się do innego garażu (ewentualnie 2 razy żeby wrócić) i wtedy powinno być ok, jeśli nie, odjedź z miasta trochę dalej i F7 Enter.  Ostatecznym rozwiązaniem, najmniej wygodnym bo trzeba wychodzić i wchodzić do gry jeszcze raz jest sposób podany poniżej

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.