Jump to content

5. ban hakkında soru

Guest

Recommended Posts

Merhaba,

Ben 4.kez(1ay) ban yedim. 5. kez ban 3 ay, 6kez ban perma oluyor. Benim sorum şu; yanlış hatırlamıyorsam son ban tarihinden 1 yıl sonrasına kadar ban yemezsem bu banlar yeni banı etkilemiyordu. Şimdi ben 4. ban tarihinin üzerinden 1 yıl geçerse 5. banım 3 ay değilde ilk defa ban yemiş gibi mi olacağım.

§6 Ceza Sistemi 

İlk üç ceza sizin hangi kuralı çiğnediğinize göre verilecektir. 

4.cezasını alan bir oyuncu oyundan 1 ay uzaklaştırılır. 

5. cezasını alan bir oyuncu 3 ay oyundan uzaklaştırılır. 

6. cezasını alan bir oyuncu da oyundan sınırsız olarak uzaklaştırılır. Ayrıca kalıcı olarak uzaklaştırılan bir oyuncu tespit edildiğinde tüm hesapları oyun erişimine engellenir. 

Son 12 ay içinde alınan banlar bu hesaplamaya dahil edilir. Bu sürenin dığında kalan banlar hesaplama dışında tutulur. Eğer kullanıcının 1 yıl içinde 3 banı var ise ban 4. ban olarak işlenir. Eğer kişinin 3 banı var ve ilk banının üstünden 1 yıl geçmiş ise yeni banı 3. ban olarak eklenir. 

Eğer ban geçmişinizde en az 2 tane aynı sürede ban var ise, Adminler ban sürenizi, son bir yıl içinde kaç banınız olduğuna bakmaksızın,  bir sonraki banınız kadar uzatabilir. Örneğin, Eğer halihazırda 2 tane 1 ay süreli banınız varsa banınız 3 ay olarak uzatılabilir. Eğer 2 tane 3 ay banınız varsa banınız süresiz olacak şekilde uzatılabilir

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.