Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Własne posesje


Max.pl

Recommended Posts

Nazwa Sugestii

: Własne posesje

Opis Sugestii

: Po mapie mamy dużo rozsianych posesji,na które niestety nie możemy wjechać,bo są zagrodzone tymi " X X X" lub niewidzialną ścianą. Wpadłem na pomysł rezerwacji takiej posesji,polegało by na tym,że albo developerzy wyznaczali by dane posesje do zajęcia,albo były by zapisy z ograniczoną ilością miejsc w danym czasie. Dla danych firm można by było znaleźć miejsce na własną "baze" Bo przecież jest dużo takich miejsc w rodzaju bazy  na które nie da się wjechać tylko przez blokadę w postaci "x x x" A teleportując się tam przez kamere 0 można bezproblemowo jeździć. Wiadomo są miejsca które są dziurawe,albo są nie ogrodzone i można wyjechać już poza mapę,dlatego każde takie miejsce było by sprawdzane dokładnie przez developerów. Posesje które umożliwiały by wyjazd poza mapę można poprostu zawęzić obszar wyjazdu stawiając tzw nie widzialną ścianę.

Przykładowe obrazki

UlebOAn.png

  CGt4s8D.png

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?

: Myślę,że mogło by to urozmaicić rozgrywkę solowym graczom jak i virtualnym spedycją. Zapewne nie jedna vska chciała by mieć własną bazę do której można by było zjechać na weekend :D

Czekam na wasze opinie na ten pomysł.

 

Edited by Max.pl
Link to comment
Share on other sites

Myślisz że to by było rozsądne? Bo ja myślę że nie. A wiesz dlaczego? Dlatego ze, pomyśl o takich ekhem... Narodowościach które bardzo często spotykasz i nie masz z nimi dobrych wspomnień. Jak nie wiesz o co mi chodzi to obejrzyj YouTube albo zapytaj kogoś z forum :) Ale do sedna, po pierwsze znajdą się gracze którzy nie pozwolą ci wyjechać z twojej posesji a po drugie TruckersMP nie ingeruje w mapę. Propozycja nie przejdzie z tego względu że całe mp liczy około 1 milion graczy. Pomyśl rozsądnie, kto ma na to czas i kto będzie ci te posesję przydzielał? Przemyśl sobie propozycje rozsądnie tak jeszcze z 3 razy i zobaczysz jakie to jest skomplikowane :D

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wcale to nie jest skomplikowane,tak jak napisałem można było by zrobić ograniczoną ilość miejsc na dany miesiąc. Nikt nie mówi,że rzuci się na to odrazu milion ludzi i odrazu ten milion ma mieć na już tą posesje. Komu się śpieszy kolego,że piszesz kto ma na to czas :D  Bawiłem się kiedyś map edytorem i to wcale nie jest takie skomplikowane jak to nazwałeś.

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Max.pl said:

Wcale to nie jest skomplikowane,tak jak napisałem można było by zrobić ograniczoną ilość miejsc na dany miesiąc. Nikt nie mówi,że rzuci się na to odrazu milion ludzi i odrazu ten milion ma mieć na już tą posesje. Komu się śpieszy kolego,że piszesz kto ma na to czas :D  Bawiłem się kiedyś map edytorem i to wcale nie jest takie skomplikowane jak to nazwałeś.

było to już wałkowane wiele razy na forum. Jak mówią wszyscy mody w "BECIE".

  • Like 1
  • Upvote 1

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

Czy wy czytacie ze zrozumieniem ? Napisałem że jest mnóstwo posiadłości które są już na oryginalnej mapie... Nie piszę tu o budowaniu od podstaw posesji czy baz dla firm... Co w tym jest nie do zrealizowania ? Przesunąć w map edytorze niewidzialną ścianę ? To jest aż tak skomplikowane i trudne że aż dziwne i nie do zrealizowania ? :D Ale z tego co widzę to mniejsza o to :D Najwyraźniej nie każdy chce urozmaicić sobie grę :D

Link to comment
Share on other sites

Żeby to miało sens, trzeba zrobić coś więcej niż przesunąć ścianę. Na czym ma polegać urozmaicenie, że tutaj jest mój domek - koniec. Jeżeli to ma być faktycznie jakieś ciekawe urozmaicenie, to trzeba włożyć w to "trochę" więcej pracy. Dodatkowo pracy, którą trzeba powtarzać przy każdym patchu wydanym przez scs.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Max.pl said:

Czy wy czytacie ze zrozumieniem ? Napisałem że jest mnóstwo posiadłości które są już na oryginalnej mapie... Nie piszę tu o budowaniu od podstaw posesji czy baz dla firm... Co w tym jest nie do zrealizowania ? Przesunąć w map edytorze niewidzialną ścianę ? To jest aż tak skomplikowane i trudne że aż dziwne i nie do zrealizowania ? :D Ale z tego co widzę to mniejsza o to :D Najwyraźniej nie każdy chce urozmaicić sobie grę :D

Odpal kiedyś Map Edytor, zrób w nim cokolwiek co ma ręce i nogi, zapisz to i pilnuj by działało przez każdą kolejną wersję ETSa. Teraz to się możesz wymądrzać, jak się czegoś dowiesz to potem pogadamy.

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.