Jump to content
  • 0

Problem z logowaniem


Mietek2k16

Question

Witam.

Mam problem z logowaniem.Po wpisaniu poprawnego hasła i e-maila wyskakuje komunikat "invalid e-mail or password".Jakiś miesiąc temu miałem taki sam problem ale po skopiowaniu hasła i e-maila i po wklejeniu ich w odpowiednie miejsca wszystko działało.

Pomóżcie 

 

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Jeśli Twoje informacje logowania działają na TruckersMP.com, ale nie możesz logować się do gry, należy spróbować jednej z następujących poprawek:

Przede wszystkim upewnij się, że jesteś zalogowany na tym samym koncie Steam, na którym byłeś podczas rejestracji w TruckersMP.

Otwórz notatnik lub edytor tekstowy.
Musisz napisać 2 wiersze, na pierwszym e-mailu, na 2. hasło.
Teraz skopiuj wiadomość e-mail z notatnika i wklej ją do ekranu logowania w grze za pomocą klawiszy skrótów klawiaturowych (CTRL + C do skopiowania, CTRL + V dla wklejenia 
Zrób to samo dla hasła.
Zaloguj Się.

Jeśli rozwiązanie nie działało, musisz mieć dziwny znak w kodzie, które nie może zostać rozpoznane przez system logowania w grze.
Aby pominąć ten problem, należy zmienić hasło konta tylko na litery łacińskie (a do z) i cyfry (0-9).(
Aby zmienić hasło, musisz się zalogować na TruckersMP.com, nacisnąć przycisk Edytuj konto, dwukrotnie wstawić nowe hasło, dwukrotnie potwierdzić stare hasło, a następnie nacisnąć przycisk zapisywania danych.

Mam nadzieję, że jedna z tych poprawek działała i jesteś teraz w stanie zalogować się w grze.
Jeśli nie, daj nam znać, a także krótki opis tego, co zrobiłeś.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.