Jump to content

Convoy Romanesc


Recommended Posts

Buna seara tuturor pasionatilor de acest joc !
Ne-am gandit ca romanii sunt impartiti pe mai multe tabere , insa pe data de 7.2.2015 toti romanii din Euro Truck Simulator 2 isi dau intalnire !

Aveti  grupul de steam unde sunt toate informatiile necesare :

http://steamcommunity.com/groups/cets2ro

Speram sa reusim sa ne adunam toti sa facem un convoy pentru a ne remarca in acest joc .

Intrati in grupul de steam , daca mai aveti persoane care joaca acest joc si doresc sa participe la acest convoy nu ezitati sa le trimiteti invitatie pe grupul de steam pentru a fi informati !

O seara buna tuturor !

  • Upvote 1
semnatura.png

Comunitate pentru romani de Euro Truck Simulator 2 ! 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Salutare colegi , prima editie Convoy Romanesc a fost una de succes din punctul meu de vedere . Editia a II a va fi cat de curand ! 

In prima editie traseul a fost unul simplu am ales Anglia (Cariera Glasgow - > Port Dover ) . Am avut si mici probleme de organizare , am avut si mici carcotasi care s-au plictisit si au inceput sa strice , altii au venit intentionat pentru a strica , au fost persoane care le cunosc de ceva timp cu care nu am relatii extrordinare dar in acest convoy au fost un exemplu , de ce acest lucru ? Simplu , pentru ca se poate , fratilor dupa cum este precizat si pe grupul de steam indiferent de ce probleme aveti intre voi le lasati acasa , dam ce e mai bun din noi . Capii de firme va rog prin aceasta cale sa lasati orice problema care o aveti unii cu altii si nu mai interziceti oamenilor sa nu participe la un "fenomen" la care toti avem dreptul si reprezentam o tara , o natie , un popor roman (dar acum nu vreau nici sa acuz , faceti cum stiti voi , totusi nu e nimeni obligat sa participe dar e trist ca se poate dar interzis  ) . Referitor la lag , unii au renuntat la ideea de a participa din cauza lagului , pot spune ca nu am un calculator performant si totusi a functionat destul de ok , am fost un numar de 64 de persoane ( cam nasol, cand in grup pana in ziua evenimentului erau 170 de membri ) macar 120 - 140 de persoane sa fi fost , dar poate la cea de a doua editie reusiti sa lasati orice problema care o aveti cu unii membri si ajungeti  ,ne organizam in asa fel incat sa nu aveti legatura in convoy ) 

 

Adresa grupului de steam : http://steamcommunity.com/groups/cets2ro

 

Toate anunturile se vor face pe grupul de steam , chiar si aici pe forum ( observ ca este activitate ) .

Cat de curand apare si videou' de la convoy . 

 

Va multumesc , 

 

 

 

cr1.jpgcr2.jpgcr3.jpg

  • Upvote 1
semnatura.png

Comunitate pentru romani de Euro Truck Simulator 2 ! 

Link to comment
Share on other sites

A fost frumos din toate punctele de vedere, intradevar au fost si anumiti carcotasi cum a fost mentionat si mai sus dar in rest a fost ok.

 

Speram ca la urmatorul convoy sa puteti veni intr-un numar destul de mare.

 

Veti fi tinuti la curent cu toate detaliile si modalitatea de a vorbi pe grupul de steam.

 

Un video va urma in urmatoarele zile ( sper) cu ce a fost atunci si speram ca o sa va motiveze mai mult sa veniti.

 

Keep on trucking !!

 

:) 

semnatura.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Fain, o sa particip si eu, daca mai organizati unul!

Maybe it helps you:

 

     - if you are newbie in TruckersMP community, go to Knowledge Base section;

     - if you need support, go to Help section or create a ticket here;

     - if you want to learn more about TruckersMP, Euro Truck Simulator 2 and American Truck Simulator, go to Guides section;

     - if you want to join a virtual trucking company, go to VTC section.

Enjoy!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.