Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Didziausia Lietuvos Kompanija


Eddis

Recommended Posts

Sveiki tautieciai!

Jei esate ETS2 zaidimo gerbejai ir patinka atrasti nauju pazinciu bei surasti nauju draugu siame zaidime, tai mano pasiulymas butu prisijungti i mano Kompanija bei komanda!
Esame didziausia bei stipriausia kompanija tarp Lietuviu, o tarp viso pasaulio siuo metu esame 11.Kompanijos zaideju skaicius 74.

Jei turite klausimu,mielai as jums juos atsakysiu!

Aciu ir geros jums dienos!

  • Like 10
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
15 hours ago, Neighbor Jones said:

Absoliutus neprofesionalumas ir idiotizmas. Čia kaip tie bičai, kuriuos sutikau Doveryje, ir siūlė prisijungti prie jų, būk tai didžiausia komp... Ai pala.

Tiksliai apie save parašiai: Absoliutus neprofesionalumas ir idiotizmas.Tavo ban istorija patvirtina tai.Firma kaip firma turi savo pliusus ir minusus.Manau tau sunku bus rast padoria firma su tavo ban istorija.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Gagis (LT /PL / RU) said:

Tiksliai apie save parašiai: Absoliutus neprofesionalumas ir idiotizmas.Tavo ban istorija patvirtina tai.Firma kaip firma turi savo pliusus ir minusus.Manau tau sunku bus rast padoria firma su tavo ban istorija.

Tai kad nelabai ieškau aš tos firmos. Ne mano stilius.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
On 10/16/2017 at 11:24 PM, Eddis said:

Sveiki tautieciai!

Jei esate ETS2 zaidimo gerbejai ir patinka atrasti nauju pazinciu bei surasti nauju draugu siame zaidime, tai mano pasiulymas butu prisijungti i mano Kompanija bei komanda!
Esame didziausia bei stipriausia kompanija tarp Lietuviu, o tarp viso pasaulio siuo metu esame 11.Kompanijos zaideju skaicius 74.

Jei turite klausimu,mielai as jums juos atsakysiu!

Aciu ir geros jums dienos!

nesimato tos top kompanijos kaip tu sakai :) DPD-LT tikrai geriau juda 

Link to comment
Share on other sites

Geriausia vaziuot vienam. Nieks nesimaiso ir nereikia vilktis.  O konvojus turetu perkelt i kita tustesni serveri. Uzvakar du kartus lenkiau kinu konvoju.  Velkasi ant 70. Tarpu tarp vilkiku nepaliko.  Pirpa karta lenkiau tai kazkoks asilas nepaziurejas nusprende persirikiuot ir prispaude prie tvoros mane.  Uzkroviau greita issaugojima ir po kiek laiko vel juos dasigyniau. Spek. Vel viduryje konvojaus 1 nusprende antra juosta vienas salia kito vilktis. Nei is desnes nei is kaires neaplenkt. Palaukiau kol bus nuokalne ir isibegejas iki 150 taip pisau i gala, kad jo priekaba sulindo i zeme iki puses.  Po to fura atsistojo piestu ir pradejo kratytis lyg breika soktu.  Pats smagiausias vairavimas kai kelias i viena puse 3 juostu. Nera staigiu posukiu ir gali atsipalaidaves lekti maksimaliu greiciu.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.