Jump to content
Sign in to follow this  
zibatral?44

Kızlar burda mısınız??

Recommended Posts

forumda kaç kız var bilmiyorum ama eğer varsa kendileri de kız oldukları için oyunda benim kadar çok garipseniyorlar mı merak ediyorum. :D  ETS2 oynayan kızları bu posta bekliyorum :) 

• Upvote 1

Forumda çok küçük bir araştrma yaparak aslında bunu belirleyebilirdin diye düşünüyorum :) Bildiğim kadarıyla Türkler arasında çok olmasa bile yabancı kişiler arasında baya bayan arkadaşımız var :)  Bu nedenle de kendimden biliyorum Türkler dışında fazla garipseyen olmadı :)

• Like 3

Araştırma Yaptığımda Bir Erkek Olarak Lady andromeda Hv patrjpl bandero nataii bunlar kesinliştirdiklerim ve şuan hala araştırıyorum sanırım sende bayansın :D:D:D

3 hours ago, LadyAndromeda said:

Forumda çok küçük bir araştrma yaparak aslında bunu belirleyebilirdin diye düşünüyorum :) Bildiğim kadarıyla Türkler arasında çok olmasa bile yabancı kişiler arasında baya bayan arkadaşımız var :)  Bu nedenle de kendimden biliyorum Türkler dışında fazla garipseyen olmadı :)

Ben bi seni biliyorum abla :) bide ets oynayan türk kız arıyorum ki azız zaten birbirimizi tanıyalım diye :)  sen aktif oynuyor musun?

3 hours ago, BigLarge said:

Araştırma Yaptığımda Bir Erkek Olarak Lady andromeda Hv patrjpl bandero nataii bunlar kesinliştirdiklerim ve şuan hala araştırıyorum sanırım sende bayansın :D:D:D

bende bayanım ve kendimi yalnız hissetmeye başladım :D bu saydıklaarınız türk değil dmi?

5 minutes ago, zibatral?44 said:

Ben bi seni biliyorum abla :) bide ets oynayan türk kız arıyorum ki azız zaten birbirimizi tanıyalım diye :)  sen aktif oynuyor musun?

bende bayanım ve kendimi yalnız hissetmeye başladım :D bu saydıklaarınız türk değil dmi?

truckersmp takımında baya bir kız var araştırırsan bulursun  birde pek çok kişi forumu takip etmediği için kız bulamazsın burada

14 hours ago, ALTUNSOY said:

truckersmp takımında baya bir kız var araştırırsan bulursun  birde pek çok kişi forumu takip etmediği için kız bulamazsın burada

nasıl araştırıcam ki truckers mp de?

Guest Uwuvwevwevwe Onyetenyewve

burdayız canım xD

Guest BombZ
On 18.10.2017 at 6:33 AM, cangaming15 said:

Vay lady sen ne ara trial game admin administrator oldun . Bu arada kaçak selam.

@LadyAndromeda Artık İlk Türk Bayan Adminimiz :D

39 minutes ago, BombZ said:

@LadyAndromeda Artık İlk Türk Bayan Adminimiz :D

Aynen bence bunu kutlamalıyız . Buluşma yapak bize polis aracını kullandırtsın . Anında kullanırım . Ban atmak çok eğlenceli xD . :D

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...