Jump to content
Sign in to follow this  
Y?G?TCVK

beyler ben skoda alamıyorum alınca offline atıyor

Recommended Posts

skodayı eu1 ve eu3 de alıyorsanız oyundan otomatik olarak kicklenirsiniz eu1 ve eu3 de skoda yasak kullanımı ama diğer serverlarda kullannabilirsiniz veya oyunda polis skinlerin kullanıyorsan boya paketi sirenler gibi aksesuarlar adminlere ait oldugu ıcın oyuncular onları ekleyemiyorlar oyundan otomatik olarak kickleniyorsunuz size tavsiye aracın sadece rengı normal renk yapın herhangi bir şey yapmayın o zamaan onlıne bir şekilde oynarsınızeu1 ve  eu3'de  denemeyin orada oynayamazsınız 

• Upvote 1

Kardeşim polis skini ya da siren kullanıyorsundur. Başka bir seçenek eu1 ya da eu3 te oynamaya çalışıyor olabilirsin .

Bende bir eklenti yapayim o zaman arkadaslar sagolsun herseyi aciklamis , forum harika cidden cok aktif , herkesin emegine saglik . Arkadaslara ilaveten , pilot skini kullanabilirsin hocam resmi bir seyler istiyorsan  . Benimde basima geldi , hicbirsey yapmiyorum , atiyor oyundan , baktimki alttaki sis fari polise ait olanmis . Bellide olmuyordu , ona bi bak istersen . 

• Upvote 1

Guest DURUSOY

Polis Araçlarında Olay Bir Şey Vs.Varya Oyun Otomatik Kickler.Resmi Bir Şey İstiyorsan Pilot Skini Olabilir

Saygılarımla,

DURUSOY

Guest Berk Koc [TR]

Merhaba @Y?G?TCVK,

Skoda aldığınızda polis aracı veya polis tepe ve ön tarafa eklenen mavi lamba takmak oyundan kicklenmenize sebep olur.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...