Jump to content

beyler ben skoda alamıyorum alınca offline atıyor

Y?G?TCVK

Recommended Posts

skodayı eu1 ve eu3 de alıyorsanız oyundan otomatik olarak kicklenirsiniz eu1 ve eu3 de skoda yasak kullanımı ama diğer serverlarda kullannabilirsiniz veya oyunda polis skinlerin kullanıyorsan boya paketi sirenler gibi aksesuarlar adminlere ait oldugu ıcın oyuncular onları ekleyemiyorlar oyundan otomatik olarak kickleniyorsunuz size tavsiye aracın sadece rengı normal renk yapın herhangi bir şey yapmayın o zamaan onlıne bir şekilde oynarsınızeu1 ve  eu3'de  denemeyin orada oynayamazsınız 

• Upvote 1

CPU : AMD Ryzen 5 2600X  GPU : MSI Geforce RTX 2060  MOTHERBOARD :  ASUS TUF B450-PLUS GAMING MEMORY : ADATA XPG  16GB (2x8GB) 3200Mhz  SSD :  CORSAIR 120GB  550MB - 500MB  SSD  : SAMSUNG 250GB 860 550MB - 520MB SSD  : ADATA 480GB SU630 520MB - 450MB  CASE : Cooler Master MasterBox MB511  PSU : Thermaltake Smart 700W 80+

Bende bir eklenti yapayim o zaman arkadaslar sagolsun herseyi aciklamis , forum harika cidden cok aktif , herkesin emegine saglik . Arkadaslara ilaveten , pilot skini kullanabilirsin hocam resmi bir seyler istiyorsan  . Benimde basima geldi , hicbirsey yapmiyorum , atiyor oyundan , baktimki alttaki sis fari polise ait olanmis . Bellide olmuyordu , ona bi bak istersen . 

• Upvote 1

İVECO'S

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.