Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Hasarsızlık Modu

Guest

Recommended Posts

Selamunaleyküm.

hasarsızlık modunu nasıl kullanabilirim.

şu yüzden kullanmak istiyorum

oyunda gelip biri bana çarpsa kaza felan olsa quicksave yapıp milletin içinde spawn olup trafiği berbat ediyorum.

o yüzden hasarsızlık modu bana lazım

ve nasıl yapıldığını bilmiyorum

detaylı şekilde anlatabilir misiniz?

please

23 minutes ago, G E Y V E L E N D ? N ? Z said:

Selamunaleyküm.

hasarsızlık modunu nasıl kullanabilirim.

şu yüzden kullanmak istiyorum

oyunda gelip biri bana çarpsa kaza felan olsa quicksave yapıp milletin içinde spawn olup trafiği berbat ediyorum.

o yüzden hasarsızlık modu bana lazım

ve nasıl yapıldığını bilmiyorum

detaylı şekilde anlatabilir misiniz?

please

hasarsızlık modunu kimseye zarar vermeden kullanırsan sıkıntı yok ama trol amaçlı eğlencesine kullanırsanız bunu admin farkederse hileden 30 gün ban yiyebilirsiniz 

CPU : AMD Ryzen 5 2600X  GPU : MSI Geforce RTX 2060  MOTHERBOARD :  ASUS TUF B450-PLUS GAMING MEMORY : ADATA XPG  16GB (2x8GB) 3200Mhz  SSD :  CORSAIR 120GB  550MB - 500MB  SSD  : SAMSUNG 250GB 860 550MB - 520MB SSD  : ADATA 480GB SU630 520MB - 450MB  CASE : Cooler Master MasterBox MB511  PSU : Thermaltake Smart 700W 80+

Merhaba, öncelikle hasarsızlık modlarını troll amacı ile kullanmamanızı tavsiye ediyoruz, 

Bu konuda bir çok video var aslında ama size şöyle anlatayım internette sonu .dll olan programı bulursanız onu indirin. Sonra cheat engine yolu ile euro truck simulator 2 yi seçip memory view e tıklayıp Ctrl+ı ya basarak .dll olan programı oyuna enject edin ve açılan pencerede Ctrl+f2 yapın (lütfen speed hilesini açmayınız açtığınız taktirde bir admin veya üye reportu yolu ile cheating ten Ban yeme ihtimalininiz yüksek olduğunu unutmayınız ) :D oyunun tadını çıkarın 

Mod kullanımı hakkında birçok video çekilmiş, nedir-nasıl yapılır? soruları cevaplanmış durumda mevcutlar zaten. Eğer youtube'da 'Avergho No Damage Mod' diye aratırsan  gerekli videoya ulaşabilirsin. Aklına takılan ekstra bir soru varsa özelden yaz. Geri dönüş sağlarım :)

Just now, ahmetakif3145 said:

bende kullanmayı düşünüyorum ama videodan rapor ederken bende ban yermiyim @ALTUNSOY

ona bir şey diyemem ama trolleme ve baska kııslere zarar vermedıgın surece sıkıntı olmaz  tabı ust yonetım ne kara verır veya admın ısıne gelmez senıde banlar ben bır sey dıyemem

CPU : AMD Ryzen 5 2600X  GPU : MSI Geforce RTX 2060  MOTHERBOARD :  ASUS TUF B450-PLUS GAMING MEMORY : ADATA XPG  16GB (2x8GB) 3200Mhz  SSD :  CORSAIR 120GB  550MB - 500MB  SSD  : SAMSUNG 250GB 860 550MB - 520MB SSD  : ADATA 480GB SU630 520MB - 450MB  CASE : Cooler Master MasterBox MB511  PSU : Thermaltake Smart 700W 80+

• 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.