Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

TruckersMP - Moderasyon Ekibi Alımı

DesertEagle26

Recommended Posts

7A3RrL.png

Selam kamyoncular!

Forum Kuralları'na uyum sağlayacak yeni global moderatörler arıyoruz! Başvurmak için gerekenleri okuyun ve başvurun.

Gereksinimler:

• Forumda en az 1 aydır kayıtlı olmak
  • İyi derecede İngilizce bilgisi
  • Min 75 gönderi
  • İyi davranış hali

Bize katılmak istiyorsanız lütfen başvurunuzu buraya gönderin: https://truckersmp.com/recruitment

Son başvuru: 13 Kasım 2017

Ek bilgi:

• Eğer bir şeyleri hatalı girdiyseniz endişelenmeyin, maksimum 2 kere başvuru gönderebilirsiniz.
  • Tecrübeli olmanız ve dillerde akıcı olmanız size avantaj sağlayabilir.
  • İngilizce konuşabilmelisiniz, aksi takdirde ekibin geri kalanıyla olan iletişim imkansız olacaktır.
  • Aktif yasağınız varsa veya son zamanlarda (son 12 ay içerisinde) yasaklandıysanız sistem sizin başvuru yapmanıza izin vermeyecektir. Ayrıca, yasaklarınızın olması veya sorun yaratan kişi olarak bilinmeniz şansınızı düşürecektir.

İyi şanslar, iyi eğlenceler !

Konunun orijinal metni için tıklayın.

Edited by DesertEagle26
  • Like 2
  • Upvote 1

TIRCI

• Guest pinned this topic

Support birimi için başvuru yaptım. 

Bazı adminler ceza geçmişinin ekibe katılırken sorun çıkardığını, bazı adminlerde bir sorun teşkil etmediğini dile getirmişler. Ceza geçmişim kalabalık görünse de son banım haricinde öyle çok büyük banlarım yok. Kimisi hata ile atılan sonradan kaldırılan fakat ceza geçmişinde kalan ban türlerinden, kimisi de uyarı amaçlı atılan banlardan. Hayırlısı bakalım İnşallah göz ardı edilir de kullanıcılara yardım etme imkanım olur hemde takıma girmiş olurum. 

32 minutes ago, TiTITANIUM said:

Support birimi için başvuru yaptım. 

Bazı adminler ceza geçmişinin ekibe katılırken sorun çıkardığını, bazı adminlerde bir sorun teşkil etmediğini dile getirmişler. Ceza geçmişim kalabalık görünse de son banım haricinde öyle çok büyük banlarım yok. Kimisi hata ile atılan sonradan kaldırılan fakat ceza geçmişinde kalan ban türlerinden, kimisi de uyarı amaçlı atılan banlardan. Hayırlısı bakalım İnşallah göz ardı edilir de kullanıcılara yardım etme imkanım olur hemde takıma girmiş olurum. 

yinede ceza geçmişine bakılıyor olsun olmasın zaten forumda aktif değilseniz support olamazsınız son cevabı support lideri belirler :) tabi  180 saate karşılık 5 tane ban var  support olmakta güzel bir hayal  :)

• Like 1

CPU : AMD Ryzen 5 2600X  GPU : MSI Geforce RTX 2060  MOTHERBOARD :  ASUS TUF B450-PLUS GAMING MEMORY : ADATA XPG  16GB (2x8GB) 3200Mhz  SSD :  CORSAIR 120GB  550MB - 500MB  SSD  : SAMSUNG 250GB 860 550MB - 520MB SSD  : ADATA 480GB SU630 520MB - 450MB  CASE : Cooler Master MasterBox MB511  PSU : Thermaltake Smart 700W 80+

21 hours ago, ALTUNSOY said:

yinede ceza geçmişine bakılıyor olsun olmasın zaten forumda aktif değilseniz support olamazsınız son cevabı support lideri belirler :) tabi  180 saate karşılık 5 tane ban var  support olmakta güzel bir hayal  :)

Oyun adminliği ve konvoy yöneticiliği için başvuru yapmış olsaydım evet mantıklı dediğiniz şey ama Support tamamen oyunda oluşan sorunlarla ilgili kullanıcılara destek veren bir birim. Bunun oyunda aldığınız banla ve oynadığınız süre ile alakası yok. Oyunun temelini oluşturan yazılım motorundan tutun her şeyini biliyorum. 1700 saat oyunda vakit geçirmekle oyun vakti az olan insanları küçümseme hakkınızın olmadığını düşünüyorum.

• 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.