Jump to content

Virtual Trucker - Zarządza się łatwiej!


TheArczi

Recommended Posts

Praca wre. Mam dla was screenshoty z wstępnej wersji, które przedstawiają oś czasu firmy na tablicy oraz listę kierowców innej firmy na jej profilu.

 

23722772_851514558343472_5228795943867346839_n.png?oh=9fd386e6581b025073ac0efafa00bc93&oe=5A9458A0

23659600_851514561676805_3086700090207068394_n.png?oh=bc22553119eb288be1902f6a4941b40a&oe=5A995662

 

 

Zapraszam do polubienia funpage'a na facebooku.

 

PS. Już niedługo wystartuje konkurs a w nim do wygrania DLC mapowe.

Edited by TheArczi
  • Like 4

l2w9oUHPFefQdxAjEblly0l2cFY=.png

logo_green.png          76561198075845341.png

 
Link to comment
Share on other sites

konkurs.jpg

 

 

Witajcie!

 

Za wami już 3 tygodnie korzystania z Virtual Trucker! Zatem czas na drobne zmiany!
Ze względu na to, że system nie posiada jeszcze swojego logotypu, który mógłby pełnić funkcję reprezentacyjną, postanowiłem zorganizować konkurs.
Waszym zadaniem będzie wykonanie takiego logotypu, który powinien mieć proporcje kwadratu.
Jedynym warunkiem uczestnictwa w konkursie jest polubienie systemowego fanpage.
Gotowe projekty należy wysłać w wiadomości na fanpage Virtual Trucker.
Każdy uczestnik może wysłać dowolną ilość propozycji.
Do wygrania jedno z mapowych DLC do ETS2 lub ATS - do wyboru przez zwycięzcę.
Zakończenie konkursu datuje się na 17 grudnia.
Zastrzegam sobie możliwość nie wybrania zwycięzcy jeżeli żadna propozycja nie będzie dla mnie wystarczająco dobra.

 

TheArczi,
Właściciel Virtual Trucker

l2w9oUHPFefQdxAjEblly0l2cFY=.png

logo_green.png          76561198075845341.png

 
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witajcie,

 

wielkimi krokami zbliża się kolejna aktualizacja która przyniesie kilka zmian ale o nich innym razem. Dzisiaj chciałbym was poinformować, że w tę niedzielę tj. 14.01 po godzinie 23 planowana jest przerwa techniczna, która powinna potrwać nie dłużej niż jedną godzinę. Z góry przepraszam za te utrudnienia.

 

Przy okazji chciałbym przypomnieć właścicielom firm o prawidłowym ustawieniu jednostki dystansu w ustawieniach.

 

Szerokości na drogach :)

Edited by TheArczi
Przenoszę na niedzielę

l2w9oUHPFefQdxAjEblly0l2cFY=.png

logo_green.png          76561198075845341.png

 
Link to comment
Share on other sites

logo_green.png

 

Witajcie,
po długim czasie oczekiwania w końcu jest kolejna wersja aktualizacji oznaczonej numerem 1.1.0. 

 

Aktualizacja zawiera poprawione błędy oraz mniejsze poprawki, których nie ma sensu wypisywać. Wypiszę tylko te najwazniejsze:
 - dodano możliwość usuwania stanowisk
 - dodano możliwość zmiany zdjęć podczas poprawy dostawy
 - dodano system ogłoszeń
 - dodano możliwość usunięcia firmy lub przekazanie jej innej osobie
 - dodano możliwość wpisania notatki przez osobę sprawdzającą dostawę
 - dodano możliwość nadania wewnątrz firmowych punktów za dostawę
 - zmieniono wyświetlanie firm na stronie głównej - od teraz będzie tam wyświetlane dziesięć najlepszych firm
 - zmieniono system ładowania zdjęć
 - zmieniono nieznacznie interfejs

 

Wykorzystując okazję chciałbym się pochwalić małymi statystykami. System posiada ponad 1000 zarejestrowanych użytkowników, ponad 200 zarejestrowanych firm oraz ponad 10 000 dodanych dostaw. Są to statystyki jakich się nie spodziewałem po tak krótkim okresie funkcjonowania systemu i mam nadzieję, że będzie Was coraz więcej.

 

Kolejnym krokiem na drodze rozwoju systemu będzie wprowadzenie ważnej kwestii jaką są rankingi wewnątrz firmowe oraz między firmowe.

 

Pojawiła się także możliwość finansowego wsparcia systemu w zakładce "Wspomóż nas" dostępnej po zalogowaniu.

 

Virtual Trucker - Zarządza się łatwiej!

  • Like 1

l2w9oUHPFefQdxAjEblly0l2cFY=.png

logo_green.png          76561198075845341.png

 
Link to comment
Share on other sites

wybacz ze popsuje ci jak ze pieknie wszystko napisane, ale twoj program ma wade, i ktorej nie zalatales, a powinienes to zrobic na poczatku.

mozna dopisywac kilometry sobie, i to bardzo prosto, z miasta brno, do miasta brno tylko ze z firmy do firmy, biore ladunek  wioze go do celu parkuje w miejscu zdania ladunku ale nie odpinam naczepy i robie szybki zapis, nastepnie w pliku game zmieniam ilosc kilosow zapisuje wczytuje gre odpinam ladunek i mam na screnie wiecej kilosow o tyle o ile sam sobie dopiszesz,  dokladnych szczegolow nie opisuje  jak to zrobic ale da sie to robic .

tak wiec polecam zablokowac taka mozliwosc dopisywania kilometrow, bo nic dziwnego ze firma w 15 dni zrobila 2 miliony kilmetrow przy 6 pracownikach aktywnych.

na trakboku nie bylo takiej mozliwosci to przeszli tu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@[wes-trans]jadwigaP

Tak racja to faktycznie jest wada ale jak w truckbook zrobię 1 000km a zpiasze mi, że zrobiłem 2km to też nie jest fair :)

Żaden z systemów nie jest idealny i zawszę będą jakieś błędy. Nie da się zablokowac edycji plików. Jak była by możliwość zablokowac pliki przed edycją to by nie było pirackich wersji gier...

Jeżeli znasz sposób jak mogę to poprawić to z chęcia wysłucham. Każdy może znaleśc dużo błędów lecz sztuka jest w tym aby znaleść ich rozwiązanie :)

 

 

Rankingi tygodniowe!

 

przed chwilą została wydana wersja testowa tygodniowego rankingu wewnątrz firmowego. Jeżeli ta wersja się sprawdzi i nie będzie zawierała błędów to rozpocznę wprowadzać kolejne rankingi. Śmiało piszcie co mogłoby się pojawić jeszcze na tych rankingach.

 

Pozdrawiam
TheArczi

Edited by TheArczi
  • Like 1
  • Upvote 1

l2w9oUHPFefQdxAjEblly0l2cFY=.png

logo_green.png          76561198075845341.png

 
Link to comment
Share on other sites

spoko rozumiem, ale uwazam ze skoro jestes wlascicielem tego programu to powinienes wiedziec co sie dzieje.

Jezeli chodzi o truckbook, to zalicza trase zawsze prawidlowo, a jezeli ci odejmuje kilometry to dlatego ze : 

1 - masz zle wpisana sciezke w pliku

2- mozesz 25% trasy nadrobic od zaplanowanego dystancu, w przeciwnym razie zacznie ci odejmowac kilometry, tak jest po ostatnim update na truckbook

3- za uszkodzenia zaczelo odejmowac kilometry.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

@[wes-trans]jadwigaP

Chyba nie rozumiesz istoty problemu jakim jest edycja save skoro uważasz, że powinien potrafić temu zarazić. Proszę nie ciągnijmy dalej tego tematu.

 

Poza tym ja nie wymuszam na firmach korzystania z mojego systemu. Firmy to robią ponieważ uważają, że dla nich jest najlepszy za co im bardzo dziękuję :) 

  • Upvote 2

l2w9oUHPFefQdxAjEblly0l2cFY=.png

logo_green.png          76561198075845341.png

 
Link to comment
Share on other sites

Ja mam inne zdanei na ten temat, ty jestes za ten program odpowiedzialny wiec zajmij sie problemem, jezeli nie jestes w stanie to go skasuj, bo poprzez niedopracowanie programu umozliwiasz oszukiwanie w programie, bo nie zabezpieczyles go, jezeli nie znasz sie na tym do konca, to popros jakiegos informatyka niech ci pomoze, a jezeli nie czujesz sie na silach by temu sprostac to po co sie bierzesz za cos czego nie potrafisz dokonczyc ?

 

co to za program gdzie sam moge sobie wpisac tyle kilometrow ile mi sie bedzie podobalo ? - gdzie tu sens ?

sam przyznales ze to problem i nie masz zamiaru z tym nic zrobic.....no wlasnie sie pograzyles...i program tak samo.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, JadwigaP said:

Ja mam inne zdanei na ten temat, ty jestes za ten program odpowiedzialny wiec zajmij sie problemem, jezeli nie jestes w stanie to go skasuj, bo poprzez niedopracowanie programu umozliwiasz oszukiwanie w programie, bo nie zabezpieczyles go, jezeli nie znasz sie na tym do konca, to popros jakiegos informatyka niech ci pomoze, a jezeli nie czujesz sie na silach by temu sprostac to po co sie bierzesz za cos czego nie potrafisz dokonczyc ?

To nie jest program tylko witryna internetowa. Jest praktycznie taka sama jak wszystkie które przez lata przewijały się przez świat multika. Różni się głównie designem, większą liczbą opcji i tym że w przeciwieństwie do niektórych bliźniaczych stron ta jest na bieżąco aktualizowana.

Żadna z tego typu stron która jest tylko magazynem danych nie ma wpływu na uczciwość osób które te dane tam wpisują, wypisywanie bzdur że winnym jest temu autor to powiedziałbym wręcz oszczerstwo.

  • Thanks 2
  • Upvote 1
  • True Story 3
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, JadwigaP said:

Ja mam inne zdanei na ten temat, ty jestes za ten program odpowiedzialny wiec zajmij sie problemem, jezeli nie jestes w stanie to go skasuj, bo poprzez niedopracowanie programu umozliwiasz oszukiwanie w programie, bo nie zabezpieczyles go, jezeli nie znasz sie na tym do konca, to popros jakiegos informatyka niech ci pomoze, a jezeli nie czujesz sie na silach by temu sprostac to po co sie bierzesz za cos czego nie potrafisz dokonczyc ?

 

co to za program gdzie sam moge sobie wpisac tyle kilometrow ile mi sie bedzie podobalo ? - gdzie tu sens ?

sam przyznales ze to problem i nie masz zamiaru z tym nic zrobic.....no wlasnie sie pograzyles...i program tak samo.

 

Czytanie tego przyprawiło mnie o ból przepony.

Arczi potrafi rozpoznać która firma oszukuje albo ktoś go o tym powiadomi i może pousuwać im trasy, nawet jakby chciał i całą firmę.

Edycje save? To nie jest możliwe aby zablokować taką możliwość.

Usunąć panel skoro nie umie się nim zająć, bo każdy może wpisać sobie dowolną ilość km? Nie ośmieszaj się. Jakoś nikt wcześniej się na to nie burzył. Nie masz innych problemów?

 

Moja firma zaczęła korzystać oficjalnie z tego panelu jako pierwsza, jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy @TheArczi.

  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Najprościej to kogoś skrytykować. @TheArczi stara się by użytkownikom jego panelu  było jak najlepiej i on sam wie co może zrobić od razu, na co potrzebuję trochę więcej czasu i również czego aktualnie nie może zrobić. Strona cały czas jest aktualizowana i wychodzą nowe moduły które dodają nowe rzeczy. Chociaż moja firma nie korzysta z tego panelu to i tak kibicujemy Twojemu projektowi i cieszymy się że są takie osoby jak Ty które mają chęci do podjęcia się zrobienia i prowadzenia projektu panelu.  Jestem ciekaw czy ci co uważają że powinieneś skasować panel potrafiły by stworzyć chociaż jakąś cześć tego co Ty.

 

Nie przejmuj się takimi ludźmi i pamiętaj że ja uważam twój projekt za jeden z najlepszych na rynku :)

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Upvote 1
  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

Nie uwazam aby tworca projektu musial zamknac projekt, ale uwazam ze pwinno sie robic takie projekty- programy aby uniemozliwoc firmom czy graczom oszustwa, a truckbook to potrafi,  , malo tego piszesz ze moze usunac trasy a nawet cala firme.....watpie by cos takiego zrobil, sskoro do tej pory sie tym nie zajol, i forma ma prwie 3 miliony kilometrow w 19 dni....to lekka przesada, zwlaszcza ze jest tam tylko 8 graczy aktywnych,,,,,pozatym watpie by chial usuwac cala firme i stawiac sie w zlym swietle .....

a ze jest on wlasicielem tej strony czy programu czy jak to kto woli nazywac, postanowilem post napisac wlasnie do niego ze jest mozliwosc oszustwa, jako wlasciciel powinien byc on poinformowany o tym, wiec nie rozumiem z czego robicie gownoburze ?

  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, JadwigaP said:

malo tego piszesz ze moze usunac trasy a nawet cala firme.....watpie by cos takiego zrobil, sskoro do tej pory sie tym nie zajol, i forma ma prwie 3 miliony kilometrow w 19 dni....to lekka przesada, zwlaszcza ze jest tam tylko 8 graczy aktywnych,,,,,pozatym watpie by chial usuwac cala firme i stawiac sie w zlym swietle .....

 

Nie wiem skąd wyciągasz takie wnioski. Nie ma jeszcze w systemie firmy, która zrobiła 3 mln. km. Możliwe, że była przez chwilę dopóki nie zostały jej usunięte dostawy, które były nieprawidłowe (jednak nie boję się usuwać :))

 

Co do aplikacji jak ma truckbbok, Skoro jest i działa to dlaczego mam robić coś takiego samego? Jeżeli ktoś ma ochotę na truckbook to poprostu zmieni system.

  • Upvote 2

l2w9oUHPFefQdxAjEblly0l2cFY=.png

logo_green.png          76561198075845341.png

 
Link to comment
Share on other sites

Quote

i forma ma prwie 3 miliony kilometrow w 19 dni....to lekka przesada, zwlaszcza ze jest tam tylko 8 graczy aktywnych

 

Hmmm... Nasza firma dołączyła do Virtual Trucker na początku listopada i od tego czasu ja osobiście nie zauważyłem żeby jakaś firma w 19 dni zrobiła 3mln km. Jeśli takowa była to już zapewne zostali wyprostowani.

Przewagą tego systemu jest to że zawsze możesz zgłosić administratorowi zastrzeżenia i on podejmie odpowiednie kroki, a było już kilka takich firm.

 

Quote

Ja mam inne zdanei na ten temat, ty jestes za ten program odpowiedzialny wiec zajmij sie problemem, jezeli nie jestes w stanie to go skasuj, bo poprzez niedopracowanie programu umozliwiasz oszukiwanie w programie, bo nie zabezpieczyles go, jezeli nie znasz sie na tym do konca, to popros jakiegos informatyka niech ci pomoze, a jezeli nie czujesz sie na silach by temu sprostac to po co sie bierzesz za cos czego nie potrafisz dokonczyc ?

 

Drogą dedukcji po twoim wpisie mogę wywnioskować że konkurencyjną stronę która funkcjonuje od paru lat (sami z niej korzystaliśmy) także należy zamknąć? :lol:

 

Nasza firma używa tego panelu praktycznie od początku jego powstania i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dobra robota @TheArczi

 

 

Edited by EL "S" PL
dodatek
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, EL "S" PL said:

 

Hmmm... Nasza firma dołączyła do Virtual Trucker na początku listopada i od tego czasu ja osobiście nie zauważyłem żeby jakaś firma w 19 dni zrobiła 3mln km. Jeśli takowa była to już zapewne zostali wyprostowani.

Przewagą tego systemu jest to że zawsze możesz zgłosić administratorowi zastrzeżenia i on podejmie odpowiednie kroki, a było już kilka takich firm.

 

 

Może niekoniecznie był ten przykład ale pewne firmy zostały zgłoszone za dodawanie tras z poprzedniego systemu (wniosek mój i Arcziego).

 

13 hours ago, EL "S" PL said:

 

Drogą dedukcji po twoim wpisie mogę wywnioskować że konkurencyjną stronę która funkcjonuje od paru lat (sami z niej korzystaliśmy) także należy zamknąć? :lol:

 

 

 

Jeśli chodzi o Virtual Company to moim zdaniem tak. Nikt się nie zajmuje tym panelem, ale jako że jeszcze są firmy które korzystają z VC to lepiej trzymać dla nich. Dobrze byłoby ich zachęcić do korzystania z VT.

Edited by [PHT]MinatomiraiX
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.