Jump to content

Virtual Trucker - Zarządza się łatwiej!


TheArczi

Recommended Posts

@bazyliszek [PL] @Shadii [PL/ENG] błąd został już rozwiązany i strona działa prawidłowo.

 

@IHK LogisticI JJacekk2 Nie jestem w stanie przeglądać każdej firmy codziennie i jej sprawdzać. Istnieje system zgłoszeń gdzie można zgłaszać firmy i osoba, które łamią regulamin i wtedy są one prześwietlane.

  • Like 1

l2w9oUHPFefQdxAjEblly0l2cFY=.png

logo_green.png          76561198075845341.png

 
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, TheArczi said:

@bazyliszek [PL] @Shadii [PL/ENG] błąd został już rozwiązany i strona działa prawidłowo.

 

@IHK LogisticI JJacekk2 Nie jestem w stanie przeglądać każdej firmy codziennie i jej sprawdzać. Istnieje system zgłoszeń gdzie można zgłaszać firmy i osoba, które łamią regulamin i wtedy są one prześwietlane.

Tak rozumię wszystko, czemu więc nie znajdziesz osoby które by to śledziły wszyscy już znają sposób z lewym kierowcą który wstawia trasy na milion km i zostaje zwolniony i nagle firma z ostatniego miejsca w jeden dzień jest na pierwszej stronie :) albo osoby które jadą trase 50,000km i na screenie nawet nie ma spóźnienia - więc proponuje pomyśleć nad śledzeniem tych tras bo dużo tracisz POZDRAWIAM

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja bym dołożył aplikacje która automatycznie rejestrowała by trasy wykonane przez kierowców firmy z funkcją generowania ładunków dla pracowników w panelu przez dyspozytorów i pobierania ich w grze za pomocą aplikacji. Oczywiście myślę o wersji rozwojowej aplikacji, którą można by z czasem rozbudowywać o kolejne funkcje.

Klasyczne rozliczanie tras w formie wysyłania formularza ze screenem to już według mnie troszkę przeżytek. Można by go zautomatyzować .

Do panelu można by dodać nawet mapę z funkcją śledzenia kierowców i informacjami jaki ładunek wiezie, ile ma uszkodzenia na naczepie czy ciągniku, z jaką prędkością jedzie, czy wybór i przypisanie ciężarówki w panelu dla kierowców, rozliczenie serwisów, napraw czy zgłaszanie incydentów, kolizji itp.

Co o tym sądzicie ? ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Web Developer
47 minutes ago, PandQ said:

Ja bym dołożył aplikacje która automatycznie rejestrowała by trasy wykonane przez kierowców firmy z funkcją generowania ładunków dla pracowników w panelu przez dyspozytorów i pobierania ich w grze za pomocą aplikacji. Oczywiście myślę o wersji rozwojowej aplikacji, którą można by z czasem rozbudowywać o kolejne funkcje.

Klasyczne rozliczanie tras w formie wysyłania formularza ze screenem to już według mnie troszkę przeżytek. Można by go zautomatyzować .

Do panelu można by dodać nawet mapę z funkcją śledzenia kierowców i informacjami jaki ładunek wiezie, ile ma uszkodzenia na naczepie czy ciągniku, z jaką prędkością jedzie, czy wybór i przypisanie ciężarówki w panelu dla kierowców, rozliczenie serwisów, napraw czy zgłaszanie incydentów, kolizji itp.

Co o tym sądzicie ? ;)

 

Pomysł dobry i jak najbardziej przydatny. Jednak trzeba brać pod uwagę, że taki system wymaga większej wiedzy programistycznej, aniżeli tylko Web Development. Virtual Trucker tworzy bodajże jedna osoba. Jako programista, który również dłubał przy tego typu systemach stwierdzam, że bardzo dużo czasu i wysiłku trzeba poświęcić żeby stworzyć coś takiego.

 

Oczywiście nie umniejszam umiejętności developera VT, stwierdzam tylko fakty.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kid Fabi said:

Pomysł dobry i jak najbardziej przydatny. Jednak trzeba brać pod uwagę, że taki system wymaga większej wiedzy programistycznej, aniżeli tylko Web Development. Virtual Trucker tworzy bodajże jedna osoba. Jako programista, który również dłubał przy tego typu systemach stwierdzam, że bardzo dużo czasu i wysiłku trzeba poświęcić żeby stworzyć coś takiego.

 

To tylko pomysł, sugestia. Oczywiście jestem świadomy ile czasu i pracy programistów wymaga taka aplikacja. 

Mam nadzieję, że któryś z moich pomysłów przyda się twórcom VT i uda się wdrożyć innowacyjne rozwiązania do panelu :) 

Link to comment
Share on other sites

Pomysł z aplikacją jest zapewne ciekawy jednakże ja zajmuję się Web Developmentem więc nie mam wystarczających umiejętności aby napisać odpowiednio dobrą aplikację, która łączyła bu się z grą. Jeżeli jest osoba, chętna podjąć się takiego wyzwania z chęcią mogę z nią porozmawiać w celu nawiązania współpracy.

l2w9oUHPFefQdxAjEblly0l2cFY=.png

logo_green.png          76561198075845341.png

 
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...

@TheArczi Witam Cię serdecznie! Wiem, że zaniechałeś rozwoju projektu VT ze względu na brak czasu, ale chciałbym zapytać Cię o to, czy na stronie jest możliwość zmiany np hasła? A tak poza tym, to gratuluję fachowej roboty! Naprawdę przydatne narzędzie. Są inne, wspomagane aplikacjami opartymi o telemetrię, jednak zdarza się, że powstają błędy w wyliczeniach. Tu takowych się nie doświadczy :) Kolejny mega plus, to uwierzytelnianie przez steam - dlatego też powyższe, skreśliłem.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
18 minutes ago, [TPL] Bialy said:

@TheArcziczy masz jakiś system weryfikacji lub zgłaszania vs? Bo u Ciebie w panelu wisi VS z naszym logo ale nie mam jak tego zgłosić. Jakiś Feliczek zajumał mi logo.

 

Spoiler

ea3111aea.png

 

 

@[TPL] Bialy Zlikwidowana do wyjaśnienia.

  • Upvote 1

zY8Ts56.png1    J%2BWXcfLHQsq2jP3McV5AQIjSN9k%3D.png

Dzc3JgQ.png  0ii4fOH.png status.png Retired TRUCKERSMP Game Administrator

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Cześć
Jak zapewne zauważyliście, że od dłuższego czasu system przestał się rozwijać a naprawiam tylko błędy, jeżeli takowe występują. W związku tą sytuacją chciałbym poszukać osoby, która była by w stanie pomóc mi w rozwoju systemu. Osoba ta powinna posiadać znajomość: PHP wraz z frameworkiem Yii2, MySQL oraz systemu GIT, niestety ale bez tych znajomości nie uda się nic zrobić. Wszystkie osoby, chętne zapraszam do kontaktu.


Uwaga! System nie jest przeze mnie porzucany i będę przy nim pracował na tyle ile pozwala mi mój czas.

  • Haha 1

l2w9oUHPFefQdxAjEblly0l2cFY=.png

logo_green.png          76561198075845341.png

 
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.