Jump to content

Seste Cızırtı

lalomazz

Recommended Posts

Singleplayer da oynarken hafif bi cızırtı geliyor fakat mp oynarken durum farklı delilercesine cızırtı geliyor ve bazen bu sesle alakalı olduğunu düşündüğüm crashlar veriyor 

Yardımcı olursanız sevinirim:)
   (cızırtı sesi her yerde geliyor menü dahil)

Hopörlörün Bozulduğundan Belki Bu Sesi Duyabilirsiniz Hopörlörünüz Sağlammı?

Belki oyuna attığınız ses modlarının birinde her araç için ses modu olabilir 

7 minutes ago, lalomazz said:

Singleplayer da oynarken hafif bi cızırtı geliyor fakat mp oynarken durum farklı delilercesine cızırtı geliyor ve bazen bu sesle alakalı olduğunu düşündüğüm crashlar veriyor 

Yardımcı olursanız sevinirim:)
   (cızırtı sesi her yerde geliyor menü dahil)

steamden oyunun dosyalarını doğrula yeni bir profil açarak  dene confıg dosyasının yedeğini alarak sil sonra tekrar oyuna gir olmadı pc'ye reset at ses sürücülerini kontrol et 

CPU : AMD Ryzen 5 2600X  GPU : MSI Geforce RTX 2060  MOTHERBOARD :  ASUS TUF B450-PLUS GAMING MEMORY : ADATA XPG  16GB (2x8GB) 3200Mhz  SSD :  CORSAIR 120GB  550MB - 500MB  SSD  : SAMSUNG 250GB 860 550MB - 520MB SSD  : ADATA 480GB SU630 520MB - 450MB  CASE : Cooler Master MasterBox MB511  PSU : Thermaltake Smart 700W 80+

24 minutes ago, lalomazz said:

sadece hoparlör değil kulaklık takılıyken de cızırtı geliyor (ses modu da yok

)

driverlar da güncel

yeni bi profil derken oyun içi profilden mi bahsettin?

sorunun sıngle gırdıgın andan ıtıbarenmı baslıyor  yoksa oyuna girip surmey baslayıncamı başlıyor ?

CPU : AMD Ryzen 5 2600X  GPU : MSI Geforce RTX 2060  MOTHERBOARD :  ASUS TUF B450-PLUS GAMING MEMORY : ADATA XPG  16GB (2x8GB) 3200Mhz  SSD :  CORSAIR 120GB  550MB - 500MB  SSD  : SAMSUNG 250GB 860 550MB - 520MB SSD  : ADATA 480GB SU630 520MB - 450MB  CASE : Cooler Master MasterBox MB511  PSU : Thermaltake Smart 700W 80+

oyun içi müzikte cızırtı var yani oyuna girdiğim anda başlıyor sorun Neyse ben teşekkürümü ediyim.

Sorunun ses kartımla ilgili olduğunu düşünüyorum zaten müzik dinlerken falan da cızırtı yapabiliyor.Ama mp de çok fazla arttığı için sormak istedim.İyi geceler,iyi günler.

1 hour ago, lalomazz said:

oyun içi müzikte cızırtı var yani oyuna girdiğim anda başlıyor sorun Neyse ben teşekkürümü ediyim.

Sorunun ses kartımla ilgili olduğunu düşünüyorum zaten müzik dinlerken falan da cızırtı yapabiliyor.Ama mp de çok fazla arttığı için sormak istedim.İyi geceler,iyi günler.

1-Ses seviyesi ayarlarını mikrofon (MIC) ve CDROM için sessiz (mute) durumuna alırsanız belki işe yarayabilir.

2- denetim masası - donanım ve ses -ses aygıtlarını yönet menüsünde hoparlör simgesinin üstüne çift tıklayıp düzeyler menüsüne girip oradaki "pc beep" kısmını kapat yani 0 yap düzelebilir

3- şuanki güncel driveri silin yerine realtek'in sitesinden güncel olanı yükle realtek audioyu açıp mikrofon sekmesinden mikrofon desteğine tıklayın sesi sıfırlayın 

On 13.10.2017 at 12:09 AM, ALTUNSOY said:

1-Ses seviyesi ayarlarını mikrofon (MIC) ve CDROM için sessiz (mute) durumuna alırsanız belki işe yarayabilir.

2- denetim masası - donanım ve ses -ses aygıtlarını yönet menüsünde hoparlör simgesinin üstüne çift tıklayıp düzeyler menüsüne girip oradaki "pc beep" kısmını kapat yani 0 yap düzelebilir

3- şuanki güncel driveri silin yerine realtek'in sitesinden güncel olanı yükle realtek audioyu açıp mikrofon sekmesinden mikrofon desteğine tıklayın sesi sıfırlayın 

1. dediğini pek anlamadım 2.pc beeple kısmı yoktu (win7 pro) anakartımda da skıntı yok pc beeple ne alaksı var anlamadım

3. driver AMD High Defination Auido Device   realtek kullanırsam bi sıkıntı olur mu (pek bilgim yok ta)Bilgilendirirsen sevinirim

Çok uğraştırdım seni de :)

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.