Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

Jak działa system reportowania graczy?


Banasiu

Question

Cześć, akcja z przed kilku h. Jadę w UK, oczywiście po fałszywej stronie, wyjeżdża mi typ na czołówkę, dochodzi do kolizji, jeszcze jest obrażony i spina się jak jadę no ale ok. Raportuję go za "wrong way~~" i po chwili napis na czerwono na dole ekranu, nie wiem jak dokładnie to jest napisane, ale znaczy mniej więcej że wobec gracz xxx nie zostały podjęte żadne czynności. Że nie został ukarany. 
A więc jak to działa? Czy jeżeli nie ma żadnego moda/admina który nie wiem, obserwuję czy coś to po chwili system wyrzuca taki komunikat czy jak?

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 2

Na serwerze każdy report jest zapisany przez 10 minut , pózniej sie usuwa zeby nie zajmowało to pełno miejsca ... Jeśli Admin akurat nie sprawdzi reporta przez te 10 minut to sie on sam usuwa i pokazuje ci sie wiadomosc ze czynnosc nie została podjeta wobec tego gracza 

 

Zawsze możesz tez złożyć reporta na stronie który po jakims czasie zostanie sprawdziony a nie jest usuwany automatycznie : https://truckersmp.com/reports << Link 

Najlepiej sciagnac jakiegos plays.tv lub inny program do nagrywania ekranu z gry i nagrywac grę i pózniej dodajesz do Reporta

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nie polecam korzystać z tego typu reportowania. To co że szybki i poręczny, ale niepraktyczny. Wiele reportów nie zostaje sprawdzonych, admina w tym czasie może nie być albo się z tym nie wyrabia. Admin to nie robot. 100% pewności masz reportując na stronie TruckersMP, pokazując dowody w postaci filmu lub zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.