Jump to content

Problem z logowaniem


Recommended Posts

Mam problem z logowaniem w grze. Chciałem sobie zagrać w ets 2 mp po kilku miesięcznej przerwie. Zaaktualizowałem ets 2 i launcher do najnowszej wersji. Zresetowałem hasło, ponieważ stare zapomniałem. Po uruchomieniu launchera i kliknięciu "LOGIN" wyskakuje mi błąd "invalid email or password". Zmieniałem hasło trzy razy i za każdym razem było to samo.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli dane logowania działają na stronie, ale nie możesz zalogować się do gry, spróbuj użyć następujących opcji:

Otwórz Notatnik lub dokument tekstowy.
Napisz adres e-mail w pierwszej linii i hasło w drugiej linii.
Teraz skopiuj tekst z notatnika i wklej do gry za pomocą skrótów klawiaturowych. (Ctrl + C = Kopiuj) (Ctrl + V = Wklej)

Jeśli to nie pomoże, prawdopodobnie masz znaki lub litery, które nie są rozpoznawane przez system logowania. W celu obejścia tego problemu można używać tylko rzymskich znaków (a-z) i liczb (0-9)

Zmień hasło w następujący sposób: Na stronie głównej ets2mp.com zaloguj się, aby edytować hasło. Teraz wpisujesz dwa razy nowe hasło i raz stare hasło. Naciśnij "Save"
Jeśli to nie rozwiąże problemu, utwórz ticket na stonie suportu. Zapraszam także do lektury działu POMOC jeżeli posiadasz dany problem, ponieważ ktoś kilka dni tegu miał ten sam problem i także dodał post.

Link to comment
Share on other sites

Witaj Mietek,

 

jeśli sposób podany przez @[JT]Rosyjski Elektryk nie pomoże, spróbuj następujących kroków:

 

1. Przejdź do folderu instalacji ETS2 na Steamie (np: X:\Steam\steamapps\common\Euro Truck Simulator 2\bin ) i usuń folder bin.

2. Zweryfikuj spójność plików poprzez Steam. Jak to zrobić: Kliknij prawym przyciskiem myszki na Euro Truck Simulator 2 w bibliotece Steam i wybierz Właściwości. Tam wybierz zakładkę Pliki lokalne i wybierz Sprawdź spójność plików gry.

W internecie nie ma ludzi starszych i młodszych,
W internecie są ludzie głupsi i mądrzejsi

 

Retired Team Member since 01.02.2020

WarMaz

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.