Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

[INFO] KacaKTV situation

Scar

Recommended Posts

Kacak TV nin Adminlikten alınmasına cok üzüldüm  gerçekten  beni üzen aslında şu mesele oldu 2 türkçe nicki olan adminimizden birisi aramıza veda etti.en çok buna üzüldüm diğer adminlerimizden görüyorum bi an yabancı sanıyorum gerçekten Bakıyosun Admin Türk alttan Türkçe yazıyor bakıyorum nick emin olamıyorum :D

On 09.10.2017 at 6:35 PM, yusufseyitarslan said:

oyun  admini  kac tane  var   peki  ozgur   menduh baskan  bırde  kacak  bunlardan  baska  varmı    bak oyun  yonetıcısı  dıyorum topluluk degıl    oyunda   goruyoruz   tepkileri  herkes   bırbırıne  trolluk yapanları   bu na  ne  dıyeceksınız  gta  san andreass  ı gecti  oyun 

LightOfGod,Memduh Başgan Bluesbass Özgür,Judge Of Nights,

Şuan Trial Admin Olan Lady Andromeda...Biri Gider Yenisi Gelir.

İyi Günler 

Bu oyunda genellikle oyunda adminliğini kullanarak ''YouTube'' üzerinden kendini gösterek (gösteriş yaparak) coğu kişiyi kandirarak bir şey ler yapmiştir sizden ricam bu oyunda admin olan kişi nedense bağis linki koyuyo işte bagiş atarak kendimi affettirim gibi vs.. sizden ricam bu ''YouTube'' üzerinde yayin yapan arkadaşlara bakmanizdir.

İyi Çalişmalar........

Çok mantıklı ve yerinde bir karar olduğu kanaatindeyim. Gerek yaptığı yayınlarda, gerekse konuşmalarında sürekli adminlik yetkisini suistimal ederek sonuna kadar kullanan, Türk oyunculara karşı keyfi ban atan, objektif olmayan, aynı hatadan dolayı farklı kanaatlere varan tutarsız bir admindi. Ekibe geri dönmesinin Truckersmp için sadece zarar olacağını düşünüyorum. 2014 yılından itibaren bulunduğum bu toplulukta truckersmp ye karşı ön yargı sahibi olmamı sağlayan KacakTV olmuştu. Bunca zamandır yaptığı bu kadar hataya nasıl tolerans gösteriliyor hiçbir zaman anlayamamıştım. Yaptığı hatalı hareketler zaman zaman uyarılmasına sebep olsa da eninde sonunda adalet yerini bulmuş. Umarım tekrar kendisini affettirip aynı şekilde yetkisini suistimal ederek, bu oyunu oynayan herkese eziyet etmez. Birçok Türk oyuncunun oyunu bırakmasının en büyük sebeplerinden birisinin KacakTV nin verdiği keyfi ve yanlış kararlar olduğunu unutmamak gerek. (Düşüncelerimi tamamen objektif olarak yazıyorum. Şimdiye kadar KacakTV tarafından hiç banlanmadım. Kendisine karşı bir nefretim de yok. Sadece gördüklerimi ve şahit olduklarımı belirtiyorum.)

• Thanks 2

• 4 weeks later...
On 29.10.2017 at 12:27 AM, ZaFeR LogistiC # Onix said:

İyi Günler 

Bu oyunda genellikle oyunda adminliğini kullanarak ''YouTube'' üzerinden kendini gösterek (gösteriş yaparak) coğu kişiyi kandirarak bir şey ler yapmiştir sizden ricam bu oyunda admin olan kişi nedense bağis linki koyuyo işte bagiş atarak kendimi affettirim gibi vs.. sizden ricam bu ''YouTube'' üzerinde yayin yapan arkadaşlara bakmanizdir.

İyi Çalişmalar........

Merhaba @ZaFeR LogistiC # Onix

Söylediğiniz şey birbirinden tamamen ayrıdır.Youtube veya başka organlar üzerinde yayın yapan adminler mevcut fakat kesinlikle gelen bağışların TruckersMP ile alakası yoktur.Kişinin ihtiyacı üzerine ve zorlama olmadan yapılan birşeydir,adı üzerinde "bağış".

• 2 weeks later...

Duruma üçüncü bakış açısına sahip bir kişi olarak söyleyebileceğim birkaç şey mevcut.

• İlk olarak, açıkçası tabii ki bir Türk yetkilinin görevi bıraktığına/görevinden alındığına üzüldüm ancak bu kararın doğruluğunu ve yanlışlığını tartışabilecek statüye sahip, tecrübe birikimini edinmiş birisi olmadığımdan herhangi bir yorum yapmamın doğru olmayacağı kanaatindeyim. 
  • Durum her ne olursa olsun, truckersmp yönetiminin içinde yaşananlar ve yaşanmış olanları bizler bilmiyoruz, bir çoğunu da bilemeyiz. Bu yüzden objektif bir yorum yapabilmek, özellikle de bu konu hakkında oldukça zor ancak truckersmp yönetimi bir karar verdiyse, herkes için geçerli olduğu gibi biz oyuncular için de, durumu kabul etmemizin gerektiğini düşünüyorum.
  • @KacaKTV 'ye kendi adıma, bu topluluğa vermiş olduğunuz hizmetler için teşekkür, ilerideki hayatınızda başarılar dilerim. :) 
  • Like 1

On 10/5/2017 at 11:06 PM, [Ayaz Team] Nebi [19] said:

YA ABİ KAÇAK tv oynunu oynarken arkandaki trafik ne duruma geliyor biliyormusunuz lütfen çoğu şeyi göz önüne alınız kaçak tv oyun oynarken trfaiği felç ediyor herkez ona yetişmek için çapalıyor olan bize oluyor 

truckermp adaletine ve kararına saygı duyuyorum 

umarım o kadar emeği boşa çıkmaz

I respect TruckerMP's decision

Arkadaş çok güzel özetlemiş defalarca videoya çıkayım diye trafik kurallarını hiçe sayıp ona yetişmeye çalışıp sağa sola çarpan mı dersiniz bize vuranımı dersiniz ne derseniz deyin can sıkıcı hal almaya başlamıştı. Türk veya herhangi bir oyun admini alacaksanız lütfen bu kadar yayın yapmayan birini bulunuz. :)

• 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.