Jump to content

[INFO] KacaKTV situation

Scar

Recommended Posts

TruckersMP Adaletine Güveniyorum.

Edited by BigLarge
Removed English content since it's a Turkish discussion.

YA ABİ KAÇAK tv oynunu oynarken arkandaki trafik ne duruma geliyor biliyormusunuz lütfen çoğu şeyi göz önüne alınız kaçak tv oyun oynarken trfaiği felç ediyor herkez ona yetişmek için çapalıyor olan bize oluyor 

truckermp adaletine ve kararına saygı duyuyorum 

umarım o kadar emeği boşa çıkmaz

I respect TruckerMP's decision

• Upvote 1

TruckersMP en doğrusunu yapmıl gözüküyor.fenomen bir admin olmasının sebebi ise türk olması oyunun yarısının türklerin oynaması.Ama daha türk adminlerimiz yok.Support var.Geri almazlar diye tahmin ediyorum.KacaKTV yerine daha iyi adminler alınacağına eminim hocam.

• Like 1

06.10.2017, 02:23 tarihinde, yusufseyitarslan şöyle dedi:

TruckersMP   ekibi     bir  admin  bu kadar  kotu olamaz   sevmeyen ler   cok   biliyoruz   ama  bu  bir  irkci   saldiri  biz  turkler  olarak  adminimizi  tekrar  gorevine  donmesini umutla  bekliyoruz   tsk 

kardeşim şu ırkçılık laflarını bir kenara bırakın her türke yapılan şeylere hemen ırkkçılık kelimesini yerleştirmeyin tmp ekibi ırkçılık yapıyor olsa şu an kadrsounda hala türk admin bulundurmazdı 

• Thanks 1

oyun  admini  kac tane  var   peki  ozgur   menduh baskan  bırde  kacak  bunlardan  baska  varmı    bak oyun  yonetıcısı  dıyorum topluluk degıl    oyunda   goruyoruz   tepkileri  herkes   bırbırıne  trolluk yapanları   bu na  ne  dıyeceksınız  gta  san andreass  ı gecti  oyun 

Anlatmak istediklerinizi düzgün bir türkçe ile anlatmaya çalışın lütfen kafanızda düşündüklerinizi yazıya geçiremiyorsunuz. Bu arada benim yorumumu kaldırma cürretinde bulunan insanı da kınıyorum. Ne hakla böyle bir şey yapabilir? En azından uyar, forum kuralları gereği felan de sanki burası muz cumhuriyeti. 

1 hour ago, yusufseyitarslan said:

oyun  admini  kac tane  var   peki  ozgur   menduh baskan  bırde  kacak  bunlardan  baska  varmı    bak oyun  yonetıcısı  dıyorum topluluk degıl    oyunda   goruyoruz   tepkileri  herkes   bırbırıne  trolluk yapanları   bu na  ne  dıyeceksınız  gta  san andreass  ı gecti  oyun 

Saydığınız adminlerin dışında da Türk adminler mevcut. Aşağıdaki konuyu inceleyebilirsiniz.

• Like 1
  • Thanks 2
  • Upvote 3

Ben yalnızca diğer adminlerimizin de daha aktif olmasını bekliyorum. oyunda onlarla kaşılaşıp biraz muhabbet etmek oyun içi samimiyeti artırırdı. KAÇAK TV'nin adminliğinin alınmasına üzüldüm açıkcası en azından oyuncularla arasında bir samimiyet var. Ama farketmez admin olup olmaması. Diğer adminlerimize selam ediyor birlikte oyun oynamayı diliyorum. :D

1 hour ago, zibatral?44 said:

Ben yalnızca diğer adminlerimizin de daha aktif olmasını bekliyorum. oyunda onlarla kaşılaşıp biraz muhabbet etmek oyun içi samimiyeti artırırdı. KAÇAK TV'nin adminliğinin alınmasına üzüldüm açıkcası en azından oyuncularla arasında bir samimiyet var. Ama farketmez admin olup olmaması. Diğer adminlerimize selam ediyor birlikte oyun oynamayı diliyorum. :D

diğer adminlerde ama yayın yapmadıkları için veya diğer şeyler o yüzden görmeye bilirsin oyunda hep aktifler sen görmüyorsan bilemiyorum hep c-d veya oslo -  bergende olacak diye bir şey yok diğer şehirlerde geziyorlar kacaktv hep oslo begren ve c-d yapıyor görmen normal

CPU : AMD Ryzen 5 2600X  GPU : MSI Geforce RTX 2060  MOTHERBOARD :  ASUS TUF B450-PLUS GAMING MEMORY : ADATA XPG  16GB (2x8GB) 3200Mhz  SSD :  CORSAIR 120GB  550MB - 500MB  SSD  : SAMSUNG 250GB 860 550MB - 520MB SSD  : ADATA 480GB SU630 520MB - 450MB  CASE : Cooler Master MasterBox MB511  PSU : Thermaltake Smart 700W 80+

51 minutes ago, ALTUNSOY said:

diğer adminlerde ama yayın yapmadıkları için veya diğer şeyler o yüzden görmeye bilirsin oyunda hep aktifler sen görmüyorsan bilemiyorum hep c-d veya oslo -  bergende olacak diye bir şey yok diğer şehirlerde geziyorlar kacaktv hep oslo begren ve c-d yapıyor görmen normal

anlıyorum. aktif değiller demedim ki. birlikte oynamak güzel olurdu sadece. Bende pek d-c girmem normalde. sadece oyuncu-admin arasında oyun içinde iletişim olabilse güzel olurdu. ya da bana öyle daha eğlenceli geliyor

Arkadaşlar farkındayım çoğu kişi kötü yorum yazmış ama bu beni üzdü olan oldu hayırlısı neyse o olur ama oyundaki çoğu yabancı adminler ve diğer adminler malesef gün ortasında veya herhangi bir zamanda oyuna bakmıyorlar ilgilenmiyorlar bunun düzeltilmesi dileğiyle sevgiler

Kind Regards,

TheBear

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.