Jump to content

Blokada włączenia Kogutów przy normalnych ładunkach


[RT] Aro34

Recommended Posts

4 hours ago, [TPL] Przemo said:

Aro jak najbardziej rozumiem cie i tez jestem za, aby koguty byly do gabarytow, jednak nie mozesz krytykowac innych graczy za to ze maja kontener i koguty, regulamin tego nie zabrania, i masz prawo koguty ubierac do kazdego ladunku a nawet jak jedziesz bez ladunku, co jest coraz czesciej spotykane.

kolega z mojej firmy jechal z kontenerem i wlaczyl sobie swiatelka ostrzegawcze i co w tym zlego ?

na chwile obecna mamy za soba upka ktory zmienil jaskrawosc i ostrosc swiatel tak ze juz nie oslepiaja, wiec nikomu koguty nie powinny przeszkadzac.

pozatym ingerowanie w to jak kto gra, jest nie mile widziane na zadnym forum.

Przemo Nie zgodzę się z tobą  gdyz  jaki to ma sens jadąc z wanną i ma się koguty to jest bez sensu

Link to comment
Share on other sites

On 8.10.2017 at 12:04 AM, [RT]Aro32 said:

Dokładnie chodzi mi to że gościu jedzie Mercedesem do ponad gabarytów  i ładunek jaki Kontener 

A czy zauwazyles Gosciu co wczesniej przed zaladowaniem tego ladunku bylo dostarczane jak pisalem wczesniej?.Czesto zdarza sie ze jesli  oddajesz ladunek  gabarytowy tzw (h) w skrocie to czasami gracz nie wylaczy kogotow bo zapomni .Moze posiadasz wczesniejsze filmy ? .Po drugie sa gracze ktorzy uzywaja kogotow przy kazdym ladunku  bez wzgledu czy to zwykly ladunek czy tez ciezki.Po trzecie takie nagrywanie graczy jest na swoj spoob dziecinada dla Mnie .Mam swoj wiek i lata moze nie na ETS2 ale staram sie jezdzic tak jak nalezy .Jestem goracym fanem ETS2 -posiadam wszystkie DLC  -co sa potrzebne  do gry a Ty sie przyczepiasz do kogutow ,przyczep sie lepiej do smarkaczy ktorzy nie potrafia jezdzic i powodoja kolizjie na drogach Europy .Dlczego ich np nie nagrasz to Oni stawrzaja najwieksze niebezpieczenstwo i psuja zabawe tym co sie ciesza z kazdej chwili na ETS2 by umilic sobie jazde samotna lub ze wspotowarzyszami.Popatrz lepiej na siebie -nigdy Ci sie nie zdarzylo jechac w ten sposob jak MI?,bylo pewno nie raz tylko nikt Ciebie w ten sposob nie nagral.Pozatym nie zycze sobie filmow takiego typu i komentarzy w stosunku do mojej osoby i lepiej patrzcie na siebie .Na koniec pozdrawiam wszystkich  normalnych graczy na ETS2  i zycze przyczepnosci jaki szeroosci  PS;.Dziekuje jeszcze raz za komentarze z gory .

 

 

 

On 8.10.2017 at 12:04 AM, [RT]Aro32 said:

 

Mam

Link to comment
Share on other sites

@[RT]Aro32 Mnie też drażni jak widzę ludzi którzy jadą z wanną,kontenerem, firanką z ostrzegawczymi oraz 8x4. Więc uważam że jednak powinni coś w tym kierunku zrobić, bo to ma być symulator jazdy ciężarówką, a nie jazdy choinką z wanną czy czymś innym. A tak btw to SCS nie zablokowało możliwości brania zwykłych ładunków 8x4?

Edited by H&V I Piotrex [PL]
Link to comment
Share on other sites

nie wlaczyl bo uzywam tylko takiego typu do ladunkow gabarytowych a skad sie wziely to nie powiem i ze nie zauwarzylem ze sa wlaczone ,chyba ze bym mial grafike na ultra to bym zauwarzyl i wylaczyl zanim wyjechalem z firmy z ladunkiem .Nie uzywam ich tylko wtedy gdy sa nie potrzebne Mi do transportowania tego czego nie powinno .A ze zostalem nagrany w ten sposob we wlaczonych kogutach i przyladunku nie do tego przystosowanym to chyle czolo  przed filmowcem tego zdarzenia jakie mialo miejsce na owym filmie.Wiem kiedy sie uzywa i wtedy korzystam ..boze zdarzylo Mi sie ze nie mialem wylaczone  i wiele halo na cale TruckerMP odnosnie Mnie bo to jednak Mnie sfilmowano a nie kogos innego ktory tak naprawde jezdzi na okraglo na tych swiatlach z ladunkiem czy tez bez...szkoda gadac i brakuje MI slow ..zdarzylo sie wyjechac na wlaczonych a zrobiono ze mnie kozla ofiarnego jak bym jezdzil na nich na okraglo bo to byl jak widac przyklad na graczu akurat na tykim co zapomnial sie i tyle....,dopowiem ze nie gram na ultra bo mnie laguje czesto co moze byc nie bezpieczne dla graczy kierujacych pojazdem w ruchu gdy dochodzi do wyprzedzania lub do bliskiego podjezdzania mniej niz 100 m dlatego gram na srednich i nie widze kogutow ze migaja o tej porze dnia chyba ze wieczorem to tak a przy grafice ultra juz widac tak jak trzeba .Uwazam ze ten film nagrany odnosnie mojej osoby jest zniewaga i ugodzil moje ego ,choc nie jestem obrazliwy to jak wiadomo nie kazdy by sobie zyczyl takiego filmu na pokaz innym graczom odnosnie jakis tam sugesti  odnosnie uzywania swiatel ostrzegawczych.Widze ze mozna wrzucac takie filmiki bez zadnego ale i bez porozmienia sie z osoba taka czy pytaniem samym czy by sobie tego zyczyla czy tez nie.Zaczne chyba tez nagrywac ludzi i wstawiac dla przykladow by pokazac tez znane osobowosci  z gry bo zapomni wylaczyc i tyle .Nie bede gorszy od innych pokazmy tez innych  ze tez tak jezdza.Ps: wystarczyczlo tylko szanowny kolego od filmu wstawic  sam link poswiecony pracy Pana Admina Kozika na ktorym jest pokazane ilu graczy uzywa ich na multiku a nie na jednym graczu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Chcialbym wszystkim przypomnieć, że zamiast walczyć z wiatrakami, można z tym normalnie żyć.

Od dłuższego czasu nie przeszkadzają mi koguty u innych graczy. Czasami widać że coś mruga na dachu ale koguty nie przeszkadzają i nie powodują napadu epilepsji.

 

Sposobem na to, o ile dobrze pamiętam, jest odznaczenie "Additional lights" w ustawieniach multiplayera

 

dfsdfdafdadsfsd.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Proponuje jeszcze wyłączyć klaksony bo połowa ludzi bawi się nimi stojąc w serwisie... bezsensu jest wyłączanie globalne świateł ostrzegawczych.

Link to comment
Share on other sites

On 27.10.2017 at 12:18 PM, [TPL]Damian72 said:

A czy zauwazyles Gosciu co wczesniej przed zaladowaniem tego ladunku bylo dostarczane jak pisalem wczesniej?.Czesto zdarza sie ze jesli  oddajesz ladunek  gabarytowy tzw (h) w skrocie to czasami gracz nie wylaczy kogotow bo zapomni .Moze posiadasz wczesniejsze filmy ? .Po drugie sa gracze ktorzy uzywaja kogotow przy kazdym ladunku  bez wzgledu czy to zwykly ladunek czy tez ciezki.Po trzecie takie nagrywanie graczy jest na swoj spoob dziecinada dla Mnie .Mam swoj wiek i lata moze nie na ETS2 ale staram sie jezdzic tak jak nalezy .Jestem goracym fanem ETS2 -posiadam wszystkie DLC  -co sa potrzebne  do gry a Ty sie przyczepiasz do kogutow ,przyczep sie lepiej do smarkaczy ktorzy nie potrafia jezdzic i powodoja kolizjie na drogach Europy .Dlczego ich np nie nagrasz to Oni stawrzaja najwieksze niebezpieczenstwo i psuja zabawe tym co sie ciesza z kazdej chwili na ETS2 by umilic sobie jazde samotna lub ze wspotowarzyszami.Popatrz lepiej na siebie -nigdy Ci sie nie zdarzylo jechac w ten sposob jak MI?,bylo pewno nie raz tylko nikt Ciebie w ten sposob nie nagral.Pozatym nie zycze sobie filmow takiego typu i komentarzy w stosunku do mojej osoby i lepiej patrzcie na siebie .Na koniec pozdrawiam wszystkich  normalnych graczy na ETS2  i zycze przyczepnosci jaki szeroosci  PS;.Dziekuje jeszcze raz za komentarze z gory .

 

 

 

Mam

Nie ma regulaminie że nie mogę nagrywać  jeśłi chcesz wyjaśnić tą kwestię to napisz do mnie na prywatną wiadomość a 2 naucz się pisać

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 10 months later...

Jestem ZA, nic tak fatalnie nie wygląda jak pełno kogutów na firankach lub singlach... do tego dramatycznie lecą FPSy, zwłaszcza jak w mieście jest więcej takich "migających", a komp nie najlepszy.

Moderacja ma problem by sprawnie i szybko wywalać tych, co przeginają z miganiem mając milion kogutów, więc rozwiązanie problemu systemowo może być dobrym pomysłem.

Raffi

----

Za każdym razem, gdy do firanki podpinasz 8x4 i włączasz koguty gdzieś na świecie umiera w cierpieniu mały szczeniaczek.
Every time You attach curtain trailer to 8x4 and turn your beacons on - somewhere dies cute little puppy.

Link to comment
Share on other sites

Przydałby się też system, który blokowałby włączanie kogutów przy określonej liczbie w promieniu np 500m - ile to razy Admini proszą żeby wyłączać a Gracze mają to gdzieś. Jak nie ma Admina jest to nie do opanowania, nawet w czasie eventów (przykład bodajże z Pasterki).

 

Jak najbardziej za, oby to szybko weszło w życie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Według mnie bardzo przydatna sugestia. Jazda na sygnałach ostrzegawczych z firanką czy chłodnią to lekka przesada. Może wydać się śmieszne, ale z moim komputerem to... no krótko mówiąc uratowało by to mi życie.

Myślę w sumie, że nie tylko mi. Przykład: D-C gdzie każdy jedzie z firanką z załączonymi sygnałami ostrzegawczymi. Nie dosyć, że lagi, bo dużo osób to jeszcze lagi wywołane sygnałami.

Miło było by zobaczyć tą sugestię jak zaakceptowaną. Już nikt nie jeździłby z sygnałami ostrzegawczymi wykorzystując je w taki sposób.

Jak dla mnie sugestia idealna, a także godna wprowadzenia na MP. ^_^

  • Like 1

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, JJay said:

Miło było by zobaczyć tą sugestię jak zaakceptowaną.

 

Podpisuję się pod tym rękoma i nogami. Koguty i migające diódki dają w kość, zwłaszcza w miastach. A łatwo jest zapomnieć, że się ma je włączone, co ładnie widać po tłumaczeniach @Damian72 - jechał wcześniej z czymś większym, zamienił ładunek, było jasno, nie zauważył, że zostawił włączone koguty. Wierzę mu, że tak właśnie było, bo mnie też się zdarzyło w dzień nie widzieć, że koguty zostały włączone. czasem też człowiek właczy je przypadkiem, bo pomyli przycisk na klawiaturze albo niechcący wciśnie dwa. Automat rozwiązałby wszystkie problemy i pewnie jeszcze kilka innych.

 

I nie, wcale nie trzeba do tego słabego kompa, by zmuliło z powodu kogutów - niezły komp w konfrontacji z kilkoma takimi graczami, co mają milion migających diódek na grillu i innych częściach ciężarówki plus dodatkowo kogut (albo nawet kilka), potrafi na chwilę zlagować nawet niezbyt starego kompa jak mój (AMD FX 3,6 GHz, 8GB RAM, Radeon R9 3xx). To co muszą przeżywać osoby jadące na kompach z IntelHD i wolniejszymi prockami? Wolę nie zgadywać :P

  • Like 1

Raffi

----

Za każdym razem, gdy do firanki podpinasz 8x4 i włączasz koguty gdzieś na świecie umiera w cierpieniu mały szczeniaczek.
Every time You attach curtain trailer to 8x4 and turn your beacons on - somewhere dies cute little puppy.

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś człowiek się cieszył ze mógł razem pojeździć i to było piękne! A teraz chcecie sobie nawet lampki nawzajem powyłączać. Dokąd to zmierza to ja nie wiem...

Nie powinno to was interesować kto jak i czym jeździ, w rzeczywistości tez nie jeździ tyle różowych ciężarówek co w grze i jakoś nikt nie marudzi.

 

On 1/25/2019 at 2:38 PM, Szeszej said:

Przydałby się też system, który blokowałby włączanie kogutów przy określonej liczbie w promieniu np 500m - ile to razy Admini proszą żeby wyłączać a Gracze mają to gdzieś. Jak nie ma Admina jest to nie do opanowania, nawet w czasie eventów (przykład bodajże z Pasterki).

 

Jak najbardziej za, oby to szybko weszło w życie.

Regulamin został dawno zmieniony, Game Moderatorzy nie będą już egzekwować tej zasady o kogutach w strefie +25.

  • Upvote 1
  • HaulieCry 1

"You seemed like the ,,veteran” that knows everything. Not like a war veteran, just a guy that was long enough to know how it works"

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, wpx_ said:

Kiedyś człowiek się cieszył ze mógł razem pojeździć i to było piękne! A teraz chcecie sobie nawet lampki nawzajem powyłączać. Dokąd to zmierza to ja nie wiem...

Nie powinno to was interesować kto jak i czym jeździ, w rzeczywistości tez nie jeździ tyle różowych ciężarówek co w grze i jakoś nikt nie marudzi.

 

Regulamin został dawno zmieniony, Game Moderatorzy nie będą już egzekwować tej zasady o kogutach w strefie +25.

 

Serio? Jeżdżę na terenie kraju rok czasu i jakoś nie zauważyłem, żeby ktoś jadąc firanką i posiadając koguty, miał je włączone. Dlatego jest ta sugestia, żeby to zablokować. Nie wiele jest ładunków na firanie przy których takie koguty są potrzebne. Wystarczy wprowadzić taki kod jak na światła mijania, który zablokuje włączanie kogutów przy scoutach i naczepach innych niż niskopodwoziowe i lawety. Co prawda trolle na upartego mogliby je co kilka sekund włączać, ale zajęci rammowaniem szybko by o tym zapomnieli. Tylko po co to robić? Przecież celem teamu już od 2 lat jak nie dłużej jest niszczenie tej gry. Była nagroda roku za modyfikacje, dlaczego później już ich nie było? Bo zaczęliście wszystko robić pod trolli, olewając realizm transportu i protesty graczy.

 

14 hours ago, Mefisto said:

Zazwyczaj admini proszą o wyłączenie kogutów na landówce śmierci.

Od kiedy trolle słuchają administracji? Większość z nich to dzieciaku znające po angielsku tylko słowo na "f" i idiot i "rec".

  • Confused 1
  • True Story 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, bazyliszek [PL] said:

 

 

Od kiedy trolle słuchają administracji? Większość z nich to dzieciaku znające po angielsku tylko słowo na "f" i idiot i "rec".

Nie rozumiem twojego argumentu ale okej.. Koguty praktycznie tylko na drodze C-D sprawiają problemy, ewentualnie w dość ruchliwych miastach. Nie byłoby łatwiej zakazać używania kogutów w tych miejscach poprzez automatyczne kickowanie tych osób z serwera? 

Link to comment
Share on other sites

Fajnie by było, gdyby sugestia działała na tej samej zasadzie co podłączenie naczepy do Skody, czy karawanu do ciężarówki.

Wypowiadałem się na temat sugestii wyżej, ale wydaje mi się, że na prawdę jest dobra i powinna zostać wprowadzona.

 

On 3/19/2018 at 4:38 PM, MrRedFog12 said:

Wielu graczy tego nadużywa to po coś te sygnały zostały wprowadzone.

 

Nadużywają, a dwa, że nie wygląda to przyjemnie. Raczej nikt z nas tutaj dyskutujących nie jeździ w taki sposób.

Sygnały ostrzegawcze powstały, aby wykorzystywać je do ładunków gabarytowych i ponad gabarytowych, a nie do firanek czy chłodni.

  • Like 1

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.