Jump to content

Blokada włączenia Kogutów przy normalnych ładunkach


[RT] Aro34

Recommended Posts

On 2/9/2019 at 11:25 AM, wpx_ said:

Kiedyś człowiek się cieszył ze mógł razem pojeździć i to było piękne! A teraz chcecie sobie nawet lampki nawzajem powyłączać. Dokąd to zmierza to ja nie wiem...

Nie powinno to was interesować kto jak i czym jeździ, w rzeczywistości tez nie jeździ tyle różowych ciężarówek co w grze i jakoś nikt nie marudzi.

 

Regulamin został dawno zmieniony, Game Moderatorzy nie będą już egzekwować tej zasady o kogutach w strefie +25.

Jedna zasadnicza różnica - na początku było o wiele mniej trolli i większość starała się grać realnie. Do europortu były spore korki, ale każdy grzecznie stał. I powinno nas to interesować, bo jak nazwa wskazuje, jest to do jasnej cholery SYMULATOR. I mimo braku niektórych elementów do kompletnej symulacji, zachowajmy chociaż trochę powagi i realistyki.

Druga rzecz - widać jak działa otwarta rekrutacja... Skoro ty masz takie podejście jako admin, to może lepiej sobie odpuść...

Po trzecie - wpisz sobie "pink truck" w google'a, a nie bzdury piszesz

Link to comment
Share on other sites

Porównanie do różowych ciężarówek jest o tyle bez sensu że od różowego koloru karoserii FPSy nie lecą w dół. Ani od żadnego innego koloru. A od załączonych kogutów, zwłaszcza w dużej liczbie (dach plus led na masce), niestety lecą w dół i to zauważalnie. 

 

Poza tym od tych kogutów cierpi cała masa ludzi i nie tylko:

- ci co lubią symulację, bo ich bolą oczy na widok firanki z kogutami i cierpią za każdym razem fizyczny ból, gdy to widzą :P  ,

- ci co mają słabsze kompy, bo dostają lagów, a czasam może nawet kicka z serwera z powodu tych lagów,

- ci co za nimi jadą, bo musza hamować gdy tamtych laguje,

- cierpi sama administracja (ile dostajecie zgłoszeń, które odrzucacie, bo stwierdziliście, że bo kogoś zlagowało na wlocie do miasta lub innego miejsca, gdzie był tłum ludzi? Założę się, że więcej niż 0 ;) 

-cierpią też małe szczeniaczki i kotki (Pamiętaj: Gdy załączasz koguta do solówki lub firanki gdzieś na świecie umiera w męczarniach mały, słodki piesek lub kotek :D )

 

Generalnie jeżeli administracja nie widzi potrzeby to widzę w tym spory problem. Nie z kogutami, ale niestety z administracją :P Rozumiem, że to ciężka robota, bo sam siedzę w IT. Rozumiem, że wolontariat, też się udzielam wolontarystycznie w świecie realnym. Doceniam Wasza Pracę. Natomiast mam wrażenie z tej dyskusji, że gdzieś umyka systemowo SENS robienia tego wszystkiego, poprawiania gry, robienia moda coraz lepszym i fajniejszym do grania  :P JEŻELI tak faktycznie jest, to koguty przy tym to pikuś.

 

  • Like 1

Raffi

----

Za każdym razem, gdy do firanki podpinasz 8x4 i włączasz koguty gdzieś na świecie umiera w cierpieniu mały szczeniaczek.
Every time You attach curtain trailer to 8x4 and turn your beacons on - somewhere dies cute little puppy.

Link to comment
Share on other sites

Coś słyszałem, że 1.35 ma być krokiem w ta stronę, by przeskoczyć na nowszy DX. Ile w tym prawdy? Okaże się jak wyjdzie 1.35.

Raffi

----

Za każdym razem, gdy do firanki podpinasz 8x4 i włączasz koguty gdzieś na świecie umiera w cierpieniu mały szczeniaczek.
Every time You attach curtain trailer to 8x4 and turn your beacons on - somewhere dies cute little puppy.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
On 2/12/2019 at 9:57 AM, roweroraffi said:

Coś słyszałem, że 1.35 ma być krokiem w ta stronę, by przeskoczyć na nowszy DX. Ile w tym prawdy? Okaże się jak wyjdzie 1.35.

 

Już od 1.30 wychodzą. Jeszcze minie sporo za nim zdecydują się na zmianę. Ja tam czekam na ets3 :D 

Link to comment
Share on other sites

On 2/12/2019 at 9:57 AM, roweroraffi said:

Coś słyszałem, że 1.35 ma być krokiem w ta stronę, by przeskoczyć na nowszy DX. Ile w tym prawdy? Okaże się jak wyjdzie 1.35.

 

Wiele rzeczy miało być, a nie ma. Nadal czekamy na Range T.

Co do sugestii pomysł dobry, co prawda jest już kick ale można by jeszcze zablokować używanie świateł ostrzegawczych dla naczep innych niż platformy, heavy cargo pack, ciągników balastowych z gabarytami, pilotów etc. 

Używanie świateł ostrzegawczych w dużych skupiskach ludzi powoduje lagi, drastyczne spadki FPS i utrudnia życie innym graczom, dlatego popieram tą sugestię. 

 

Link to comment
Share on other sites

Rozważając dyskusje na ten temat, przenoszę temat do odrzuconych. 

Było by to zbyt pracochłonne do wprowadzenia, dla nie zbyt wielkiego celu. Światła dodatkowe można wyłączyć w opcji Tab. Jeżeli ktoś by miał dostać kicka za posiadanie kogutów do naczep typu Firanka, to by musiał mieć inną ciężarówkę do każdego ładunku ponieważ często jak ktoś robi ładunek z Wota lub rynku przesyłek to nie edytuje ciężarówki aby dodać / odjąć te dodatkowe światła. Zablokowanie klawisza 'o' lub jakiegokolwiek ktoś sobie przypisał do kogutów na podstawie naczepy którą ciągnie jest niemożliwe i zablokowało by to użycie owego klawisza na czacie. 

Q9n6SSI.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Kap. locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.