Jump to content

Blokada włączenia Kogutów przy normalnych ładunkach


[RT] Aro34

Recommended Posts

Nazwa Sugestii: Blokada Kogutów Przy normalnych ładunkach .

 

Opis Sugestii: Aktualnie mnóstwo graczy włącza Koguty przy ładunkach takich jak Firanka lub chłodnia co jest kompletnie nie potrzebne lub też jadąc na pusto  też tak wiele osób robi.

Koguty czyli światła Ostrzegawcze można było by włączyć tylko i wyłącznie przy ładunkach gabarytowych lub ponad Gabarytowych tak samo Skody robią tęż tak samo również Piloci jadąc sobie normalnie po mapie mają załączone światła Ostrzegawcze.

 

Przykładowe obrazki: Nie posiadam.

 

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Ponieważ wiele osób nie rozumie znaczenia  światła Ostrzegawcze. Możliwość takich świateł była by realna TYLKO gdy dany gracz będzie jechał z ładunkiem Gabarytowym lub Ponadgabarytowym. A blokada była by w momencie gdy gracz jedzie z np. wanną lub chłodnia lub paliwem lub Firanką tak jak w przypadki zrobienia Zdjęcia pod czas jazdy

Edited by [RT]Aro32
  • Like 2
  • Upvote 3
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

Trochę realistyki też nie zaszkodzi :P Jestem jak najbardziej za :) Podobnie jest, jak jeżdżą z długimi światłami non-stop...

Ewentualnie możliwość zablokowania świateł ostrzegawczych, tak jak to jest np. z z dodatkiem na flagi, bądź inne dodatki dekorujące ciężarówki ;)

Link to comment
Share on other sites

A ja tej sugestii nie rozumiem, właśnie próbujesz ingerować w to jak ktoś chce grać, gra która ma głównie sprawiać przyjemność osobie która w nią gra, a ingerowanie w sposób kogoś rozgrywki i to czy on chce użyć sygnałów ostrzegawczych czy też ciągnika do ponad gabarytów przy np wannie nie powinno Cię interesować, jeżeli boli Cię widok takiej ciezarowki to zwyczajnie nie patrz na nie i nie lataj za nimi na kamerze 0 żeby sobie zepsuć dzień, moim zdaniem głupio zakazywac czegoś czego sama gra nie zabrania, tylko i wyłączenie po to aby uszczęśliwić jedna czy dwie osoby które nie mogą zwyczajnie pominąć takiej ciezarowki tylko muszą się przyczepić do każdej najmniejszej rzeczy. Jeżeli chodzi o fps, ustawienia gry zezwalają na wyłączenie sygnałów ostrzegawczych i widać wtedy tylko i wyłącznie diodę która gdzieś tam mruga na ciężarowce. Poza tym to już nie rok 2012 kiedy to gra wychodziła na rynek. 5 lat minęło od jej wydania a wy chcecie aby się cofac w rozwoju i najlepiej dostosowac grę pod komputery z 2005 roku z Windowsem 95 32 bit... 

Dla mnie jest to do odrzucenia, nie potrzebnie sami się nakrecacie. To tak jak by mi nie smakowała czekolada mleczna i bym ją ciągle jadł i mówił żeby jej zakazać bo ona mi nie smakuje i będę ją jadł do póki jej nie zabronicie i będę narzekał jaka to nie dobra jest xD 

Robicie to samo, latacie za gościami i narzekacie ze tak nie może być, i będziecie za nimi latać do póki tego nie zabronimy xd no gratuluję ^^

Takie emo Polskiego truckersmp kiedyś emo się cieli zyletkami, a dzisiaj oglądają ciezarowki na multiplayer xD

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, KOZIK said:

@Bandero ale dodatkowo taki sam temat jest dokładnie dwa wątki niżej założony. Aro przegladales dział sugestie? 

@Kozik fakt masz rację nie przeglądałem ale jakoś jeszcze nie było odrzucone

@bandero nikogo nie  chce ingerować tylko skoro ma to być symulator to po jaką chol..... ludzie jeżdżą tak jak na filmiku

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, [RT]Aro32 said:

@bandero nikogo nie  chce ingerować tylko skoro ma to być symulator to po jaką chol..... ludzie jeżdżą tak jak na filmiku

 

Dokładnie. Tutaj sprawa tyczy się tego co się dzieje na multi, gdzie grają ludzie.

Co innego tyczy się singleplayer, gdzie mogą sobie jeździć na tych kogutach, bo nikogo nie ma oprócz sztucznej inteligencji.

Popieram sugestie.

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, [RT]Aro32 said:

@bandero nikogo nie  chce ingerować tylko skoro ma to być symulator to po jaką chol..... ludzie jeżdżą tak jak na filmiku

Symulatorem nigdy to nie będzie, ale dobrym pomysłem moim zdaniem, byłoby wyłączanie całkowicie świateł ostrzegawczych u każdego z osobna, tak jak to mamy w przypadku flag, jak i dodatków do ciężarówek wyświetlanych u innych.

Wtedy byłby każdy zadowolony i osiągnęli byśmy jakiś kompromis :)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Może i sugestia jest dobra, ale właśnie tak jak Bandero mówi. Komu się nie podoba niech wyłączy koguty w opcjach. Z drugiej strony dla dodatkowego realizmu, ta sugestia jest dobra. Ale idąc tym tropem musielibyśmy również zakazać podwozia 8x4 przy normalnych ładunkach, zablokować ogranicznik na każdym serwerze, wprowadzić tachograf... a czy takie coś kiedyś będzie? Nie sądzę.

W internecie nie ma ludzi starszych i młodszych,
W internecie są ludzie głupsi i mądrzejsi

 

Retired Team Member since 01.02.2020

WarMaz

Link to comment
Share on other sites

Myślę że to bardziej ta sugestia powinna znajdować się nie tu tylko na forum SCS Software nie wiem co by w tym kierunku TruckersMP zrobił jak ta rzecz jest w drążona w grę od paru ładnych lat.

Po drugie to jest decyzja graczy czy będą jezdzili z kogutami z ładunkami "nie" gabarytowymi ,też niektórzy krytykują że jeden jedzie 170 km/h a drugi 90 km/h i to jest ta sama dyskucja. A jeżeli tobie przeszkadza ,że taki ktoś ma tzw. Koguty włączone w normalnym ładunku to nie wiem najlepiej wyłącz w światła innych graczy w ustawieniach Multiplayer.

gyhpuYu.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Aro jak najbardziej rozumiem cie i tez jestem za, aby koguty byly do gabarytow, jednak nie mozesz krytykowac innych graczy za to ze maja kontener i koguty, regulamin tego nie zabrania, i masz prawo koguty ubierac do kazdego ladunku a nawet jak jedziesz bez ladunku, co jest coraz czesciej spotykane.

kolega z mojej firmy jechal z kontenerem i wlaczyl sobie swiatelka ostrzegawcze i co w tym zlego ?

na chwile obecna mamy za soba upka ktory zmienil jaskrawosc i ostrosc swiatel tak ze juz nie oslepiaja, wiec nikomu koguty nie powinny przeszkadzac.

pozatym ingerowanie w to jak kto gra, jest nie mile widziane na zadnym forum.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.