Jump to content

SCS Yolda: Tekerlekler Dolaşıyor ve Yuvarlanıyor


DesertEagle26

Recommended Posts

Avrupa'da yolculuğumuza devam ediyor, oyunumuzun hayranlarıyla tanışıyor ve yolda yeni arkadaşlıklar kuruyoruz. Birkaç ırkı ziyaret ettikten sonra, simülasyon römorkumuz ve ekibimiz FIA Avrupa Kamyon Yarış Şampiyonası' nın seyahat bandı olan büyük bir ailenin parçası haline geldiğini söylemeye cür'et ediyoruz. Misyonumuzu taşıma endüstrisi tarafından daha görünür hale getirmeye devam ediyor, oyunlarımızı daha da geliştirmemize yardımcı olacak yeni fırsatlar ve yeni ortaklıklar umut ediyoruz.

Le Mans'taki son FIA ETRC yarışından yorgun ama heyecanlı döndük. Zaman zaman dil engeli olsa da hayranlarımızla konuşmak çok ilham verici oluyor. Ayrıca umut verici bazı iş fırsatları görüşmelerine başladık ve devam ediyoruz.

 

DSC_0620.JPG

 

Le Mans'taki kamyon yarışları uzun bir geleneğe, pist üzerindeki en büyük olaylardan birine ve gerçekten benzersiz bir atmosfere sahiptir. Çevredeki park yerlerinde, yüzlerce şaşırtıcı kamyonlar, çok fazla modifiye ve havalı boyalar vardı. Cumartesi akşamı kamyon geçit töreni nefes kesiciydi ve havai fişekler on binlerce kalabalığın dikkatini çekti. Birkaç yıl öncesine kadar oyunlarımıza dokunmaya çalışsak bile kamyonet olgusunun bu yönüne tanık olmak, çoğumuz için hala göz açıcı. Olaydan birkaç fotoğraf paylaşalım...

 

DSC_0720.JPG

 

DSC_0575.JPG

 

DSC_0772.JPG

 

DSC_0783.JPG

 

DSC_0786.JPG

 

DSC_0791.JPG

 

DSC_0738.JPG

 

DSC_0741.JPG

 

DSC_0750.JPG

 

DSC_0683.JPG

 

Bu sezonun FIA Avrupa Kamyon Yarış Şampiyonası' nın hafta sonu son yarış öncesinde sadece birkaç günü kaldı. 7 ve 8 Ekim'de İspanya'da Circuito del Jarama'da gerçekleşiyor. Jarama'ya ve simülasyon römorkumuza katılan İspanyol taraftarlarımızla tanışmaktan dolayı çok mutlu olacağız, lütfen gelip 4D koltuklarımızdaki oyunlarımızı deneyin.

 

blog_ETRC_JARAMA.jpg

 

Warsaw Oyun Haftası'nda Jarama'nın hemen ardından Polonyalı hayranlarımızla buluşmayı dört gözle bekliyoruz!

 

 

a07Wqz.png

 

Kaynak:https://forum.wotmp.com/konu/scs-yolda-tekerlekler-dolasiyor-ve-yuvarlaniyor.24449/

Edited by DesertEagle26

TIRCI

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.