Jump to content

pijany admin


Dawcio 1985

Recommended Posts

https://www.youtube.com/watch?v=jNjLh6hH5g0

w 35 minucie banuje gracza za to ze wyprzedzil, permamentnym banem na rok czasu, w dodatku reklamuje alkochol w czasie pracy, i jak widac koles jest slepy, nie widzi numerow przybliza twarz do monitora, jak mozna taka osobe adminem zrobic......

to tylko 35 minuta filmu a obejrzyjcie caly, i zobaczcie ilu nie winnych graczy zbanowal.

wstyd ze taka osoba ma funkcje admina.

film wysylam do glownego cm-a niech go wywali.

Link to comment
Share on other sites

@[TPL] Przemo Admin pije alkohol nie w czasie pracy, bo to nie jest jego praca tylko wolontariat, po za tym jest u siebie w domu i na dodatek jest to jego kanał Youtube i jest pełnoletni. Jeśli uważasz że ten administrator nie nadaje się żeby pełnił ta rolę napisz na feedback z dowodami i wtedy PM zdecydują czy się nadaje czy nie.

  • Thanks 1
  • Upvote 2

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

No to żeś teraz pojechał xD 

Nagłówek jak w TVN "Pijany admin"

@KOZIK był u siebie w domu to po pierwsze.

Po drugie co cię to interesuje co on pije... Jak zapali papierosa to napiszesz że "Admin pali papierosy"? 

To jest śmieszne jak ludzie ingerują w sprawy innych.

To że się pomylił to nic strasznego, potem to może zmienić.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Co do bana permanentnego. Jest on po live zmieniany. Ponieważ przy zbindowanych klawiszach się to zdarza. Przy dużej ilości graczy. Po drugie jeśli wypijając jedne piwo jesteś pijany i uważasz kogoś za alkoholika to współczuję. Masz bardzo słaba głowę. Żadnego piwa nie reklamuje bo za reklamę otrzymuje się pieniądze tak mi się wydaje. I tak jak chłopaki wyżej napisali najpierw pomysl a potem coś pisz. Bo jak widać chciałeś ze mnie zrobić alkoholika. A co zrobiłeś z kogo to już każdy widzi. Serdecznie pozdrawiam Ciebie panie Przemku. Rozbawiles mnie na początek dnia. A i to nie jest moja praca ;-) robię to z własnej woli i nikt mi za to nie płaci. A wszystko jasne ban na miesiąc. To się nudzi i głupoty do głowy przychodzą. 

  • Like 1
  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

Hahah śmiech na sali xDDD.

Admin to też człowiek jest pełnoletni ,robi live i może pić alkochol a ban to jest według jego wyznania czy da perma lub kicka.

A po drugie widać gołym okiem że napisał zamiast /b id 3d powód to napisał /b 3 id 3d powód .... No niestety takie rzeczy się zdarzają Kozik to też człowiek a człowiek popełnia czasami błedy

Edited by UniPol Shadi [PL]
  • Like 1

gyhpuYu.png

 

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, [TPL] Przemo said:

https://www.youtube.com/watch?v=jNjLh6hH5g0

w 35 minucie banuje gracza za to ze wyprzedzil, permamentnym banem na rok czasu, w dodatku reklamuje alkochol w czasie pracy, i jak widac koles jest slepy, nie widzi numerow przybliza twarz do monitora, jak mozna taka osobe adminem zrobic......

to tylko 35 minuta filmu a obejrzyjcie caly, i zobaczcie ilu nie winnych graczy zbanowal.

wstyd ze taka osoba ma funkcje admina.

film wysylam do glownego cm-a niech go wywali.

A co przeszkadza Ci się normalnie napił browara  nie rozumiem twojego buntu  Pracuje to go stać i ma do tego pełne prawo 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja rozumiem żebym miał adminowac pijany. To sam bym poprosił o wyciągnięcie konsekwencji wobec mnie. Ale jedne piwo to po pierwsze nie żaden alkoholizm. No ale dostał bana i akurat chciał się odegrać akurat wypadło na mnie. No życie. Tylko jak widać nie bardzo mu się udało. Przykre. No i nie wiedziałem że po jednym piwie jest się pijanym.przynajmniej ja nie jestem ale widzę że wiesz lepiej ode mnie czy ja jestem pijany czy nie

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Trochę źle się robi, że zaczynamy czepiać się takich rzeczy, świata nie zmienisz, byś musiał latać po każdym streamie i każdego pilnować by robił to i to, eh.. a co do bana, to takie rzeczy się zdarzają, nie raz i mi się zdarzało jak jeszcze byłem adminem, więc takie o, to nie jest, raczej tylko by wzbudzić sensację  na forum i znowu trochę ponarzekać ;p

  • Thanks 1

It's supposed to be hard.. the hard is what makes it great.

 

Take what you can… Give nothin' back!

 

Link to comment
Share on other sites

Powiem tak - jeśli chodzi o perm ban KOZIK-a -> zdarzyć się to może każdemu...

Nie tylko jemu...

Wielu adminom zdarzają się "wypadki" przy pracy, ale najczęściej w takich momentach weryfikują, czy na pewno odpowiednia osoba została zbanowana.

Natomiast... To, żeby uznawać kogoś za pijanego po wypiciu jednego piwa...

No cóż...

Z Twojej perspektywy możesz tak uważać, że po jednym piwku już się jest pod wpływem, aczkolwiek to nie oznacza, że tracisz od razu rozum i kończy Ci się film...

W najprostszy sposób to opisując...

Anyway - moja dygresja...

1 - Jak widzisz +18 w nazwie streama, to wiedz, że może być używany alkohol.

2 - Pomyłki zdarzają się każdemu.

3 - Wszelkie złe opinie nie warto pisać tutaj, a na stronie https://truckersmp.com/feedback

Miłego tygodnia wszystkim życzę! :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, [TPL] Przemo said:

https://www.youtube.com/watch?v=jNjLh6hH5g0

w 35 minucie banuje gracza za to ze wyprzedzil, permamentnym banem na rok czasu, w dodatku reklamuje alkochol w czasie pracy, i jak widac koles jest slepy, nie widzi numerow przybliza twarz do monitora, jak mozna taka osobe adminem zrobic......

to tylko 35 minuta filmu a obejrzyjcie caly, i zobaczcie ilu nie winnych graczy zbanowal.

wstyd ze taka osoba ma funkcje admina.

film wysylam do glownego cm-a niech go wywali.

Pozwolę sobie przytoczyć to co napisałeś i wypowiem się w tej kwestii oraz zadam ci jedno podstawowe pytanie.

 

Wiec zacznę od pytanie. Czy ty kiedykolwiek piłeś alkohol ? (wydaje mi się ze nie) po drugie @KOZIK może sobie robić co chce u siebie na live nikt mu tego nie zabroni. 

Odnosząc się do tego co napisałeś zastanawiam się po co robisz kolejny spam na forum gdzie wiemy ze jestes do tego zdolny na każdym kroku (dział sugestia i pomoc i wg). Jeżeli to twoja bezsensowna wypowiedz prowadzi do spamu albo do nabijania postu to uważam ze moderatorzy powinni się tym zająć. Z poważaniem Mikkell. 

 

Link to comment
Share on other sites

A ja rozumiem obie strony, z jednej strony dajemy przykład w grze, w końcu mamy rangi które ludzie powinni naśladować, a picie + jazda to nie bardzo idzie w parze :P Z drugiej strony jedno piwo... Po jednym piwku to nawet autem większość ludzi może jeździć bo zazwyczaj nie przekracza progu promili. Co do pomyłki, zawsze są poprawiane i często się zdarzają więc jeżeli ktoś raz się pomylił to nie ma co na nim wieszać psów, bo zdarza się dość często :)

 

I tak jak poprzednicy pisali, warto to załatwiać na priv/feedback, aczkolwiek w tym przypadku jestem pewny że nic nie wskórasz bo Kozik nic złego nie zrobił i nie zaczął wjeżdżać w innych czy też walić bany z powodem typu "HAHAHAHAHHA TROLL NUBIE IKS DE ELO PERM" :D 

 

Generalnie temat zamykam i przenoszę do archiwum bo szkoda tracisz czasu na zbędne rozmowy. Opinię reszty poznałeś, więc oszczędzę już wstydu. 

 

Zamykam -> Archiwum

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.