Jump to content

American Truck Simulator – New Mexico Eyaletinin Albuquerque Şehri Tanıtıldı!


User_9806

Recommended Posts

American Truck Simulator – New Mexico Eyaletinin Albuquerque Şehri Tanıtıldı!

 

american-truck-simulator-New-Mexico-Albu

 

SCS Software hala bir çıkış tarihi açıklamasa da haftalık olarak yeni DLC’yi tanıtmaya devam ediyor. American Truck Simulator‘ın yakında çıkacak olan New Mexico eyalet genişlemesinin en büyük şehri olan Albuquerque tanıtıldı. Bu şehirde önemli büyüklükte bir yol ağı bulunuyor. SCS, New Mexico eyaletinin en büyük şehrini sanal olarak yaratmak için epey bir zaman harcamış. New Mexico, Albuquerque merkezinde bulunan The Big I, aşırı karmaşık kavşakmış. Eyaletler arası olan bu dev geçiş kavşağı SCS’in harita tasarım ekibi için büyük bir sorun teşkil etmiş. Bunun nedeni ise şehrin ortasındaki bu büyük yapının düz görüş alanı ile herhangi bir sınırlı görüş hilesi kullanmalarına izin vermemesi ve oyun sahnesine yeterince ince ayrıntılar yapamamaları nedeniyle işleri gerçekten zorlaştırmış. Yüksek kare hızının(fps) düşmanı olan çok fazla ayrıntı nedeniyle SCS oyunlarında kurulan şehirlerde doğru dengeyi bulmak hiç kolay olmuyor.

 

american-truck-simulator-New-Mexico-Albuamerican-truck-simulator-New-Mexico-Albu

 

Sanki Albuquerque merkezinde ki bu eyaletler arası kavşak tüm AI trafiğin performansı etkilemekle kalmıyormuş gibi bir de hemen ileride truckstop yani kamyoncular için dinlenme alanı varmış. Sonuç olarak SCS ekibi New Mexico harita genişlemesinde bu durumu tasvir etmek için elinden gelenin en iyisini yapmaya karar vermiş. Şehri ziyaret edip eğleneceğinizi umuyorlar.

 

american-truck-simulator-New-Mexico-Albuamerican-truck-simulator-New-Mexico-Albu

 

Türkçe Kaynak = (SimulasyonTürk)

  • Like 1
  • Thanks 1

76561198137570016.pngAddFriend.png

1

 

 

                                                                                       

 

Link to comment
Share on other sites

@[TSRVTC] ismail [TR] ikinci resimdeki kavşağı çok merak ediyorum fps düşmesi olacak gibi sanki buyuk sehır ve buyuk kavsaklarda hayırlısı bakalım sabırsızlıkla bekliyoruz çıkmasını

CPU : AMD Ryzen 5 2600X  GPU : MSI Geforce RTX 2060  MOTHERBOARD :  ASUS TUF B450-PLUS GAMING MEMORY : ADATA XPG  16GB (2x8GB) 3200Mhz  SSD :  CORSAIR 120GB  550MB - 500MB  SSD  : SAMSUNG 250GB 860 550MB - 520MB SSD  : ADATA 480GB SU630 520MB - 450MB  CASE : Cooler Master MasterBox MB511  PSU : Thermaltake Smart 700W 80+

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.