Jump to content

Profile w ustawieniach TruckersMP


Recommended Posts

  • Nazwa Sugestii: Profile w ustawieniach na ekranie głównym Truckers MP
  • Opis Sugestii: Proponuję dodanie możliwości profili (przynajmniej 2 profile) w ustawieniach na ekranie głównym Truckers MP (obrazek poniżej). Dlaczego? Może większość nie widzi w tym sensu, dlatego że grają na własnych komputerach sami, ale są osoby, które z pewnych względów nie mogą grać na osobnych komputerach i mają jeden wspólny. Dałoby to możliwość ustawienia tagów czy innych rzeczy bez ciągłej jej zmiany, jak tylko ktoś inny usiądzie przy grze. Podobnie mam i ja - owszem, mam drugi komputer, ale nie mam możliwości jego podłączenia nigdzie z pewnych względów, a zmiana tagów i wszystkich ustawień po moim partnerze zabiera odrobinę czasu, kiedy to mogłabym już ruszyć w grze. Myślę, że takich osób znalazłoby się więcej.
  • Przykładowe obrazki:

      ca30c78cda39a.jpg

  • Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Profile ułatwią i przyspieszą trochę rozpoczęcie gry. Nie jest to priorytetem, ale zmiana umili korzystanie z MP.
  • Upvote 3

 

0ace6dd28f3a0.pngaff02858e52fa.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, mati216PL said:

Raczej ta propozycja przejdzie do odrzuconych ze względu na to że "góra" stwierdzi:  "że to jest ułatwienie dla graczy z perm banem" czyli "Double Account" 

A szkoda :(

Ale co to ma do bana? ETS jest jeden zainstalowany, ale mamy osobne konta Steam, osobne konta MP, a ban z tego co kojarzę jest na konto MP, a nie na ustawienia? Bo mi chodzi tylko o profile w ustawieniach, żeby tylko można było dostosować grę pod daną osobę.

  • Like 1

 

0ace6dd28f3a0.pngaff02858e52fa.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, mati216PL said:

Raczej ta propozycja przejdzie do odrzuconych ze względu na to że "góra" stwierdzi:  "że to jest ułatwienie dla graczy z perm banem" czyli "Double Account" 

A szkoda :(

 

A jakie to ma znaczenie? Tak czy siak jak maja 2 konta to będą grali.

Koleżance chodzi o ustawienia pod tabem czyli - głośności, TAG czy wyświetlanie pierdółek w kabinach. Ja czasem korzystam z komputera Vaiarka i fajnie by było jakby każde z nas mogło mieć własne ustawienia. 

Jak najbardziej za. 

  • Like 1

IzoBqI6.jpg  

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.