Jump to content

[PL] Nie moge włączyć truckersmp


BlackAge

Recommended Posts

Witaj @BlackAge na forum :)

Prawopodobnie masz ustawione na steam udział w jakies becie czy tez okreslona wersje gry :) Łap zdj jak powinno byc ustawione na steamie (jeśli to nie pomoże , prosze wstaw jakies zdj błedu ktory pokazuje ci sie przy właczaniu launchera)

 

707f7674a70ead00a785ca25e142af48.jpg

Link to comment
Share on other sites

1. Istnieje funkcja wyszukiwania na forum (taka lupka po prawej) gdyż jest to często spotkany błąd

2. Pewnie masz złą ścieżkę gry. Poniżej poradnik co zrobić aby naprawić zaistniały problem  (jeżeli nie umiesz angielskiego, napisz pw, pomogę)

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, BlackAge said:

1. Nie umiem angielskiego mam 10lat prawie 11 Ale ok
2. mam anuluj bety i nie pomaga
SS : https://imgur.com/a/Axzqd

Jesli masz ustawione na bez bety to została 2 opcja która pisał kolega wyzej ale dał po angielsku jak nie umiesz to ci postaram sie wytlumaczyc

1) Odpal instalacje launchera

2) dojdz do momentu wybrania sciezki folderu ETSA

0199dbde361771e2ad5af04c53e437d4.png

 

3) Wejdz w steama w biblioteke - wlasciwosci - Pliki Lokalne - Przegladaj pliki lokalne

d1accc8504648de615eff38f8b93ef11.png

 

9fcc1876d07977f15288646c9cee02f1.png

 

4) Po nacisnienciu Przegladaj Pliki lokalne pojawi ci sie folder gdzie masz zainstalowanego ETSa , musisz skopiowac adres folderu

2af5a90f75e54c028b479fd0ac2e135f.png

 

5) Wklej adres folderu do instalatora

 

037ebd6483064229f4efebd78f3cd2d9.png

 

Przeprowadz instalacje dalej , powinno pomoc :)

Pozdrawiam

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Muszisz mieć jakąś literke inną, ja jak kiedyś rozwiązywałem ten problem, kolega miał library i już MP nie działało (miał stary folder steama i na tamtą starą wersje mu instalowało)

Wkleiłem wtedy obie ścieżki do notatnika żeby porównać i wtedy zobaczyłem że w jednej ścieżce miał library  a poniżej libary

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.