Jump to content

ETS 2 MP TEKERLEK SORUNU

LegendTrucker56

Recommended Posts

"y" tuşu ile oyun chatine yazdıktan sonra tam cümlenin son harfini basmış iken enter'a bastığımda o tuş basılı kalıyordu bilerek "y" tuşuna basıp sonra gaz tuşuna basılı tutup enter tuşuna basıyordum ve bıraktığımda gaza sürekli basılmış oluyordu. Sizde de aynı şey olabilir oyun chatinden yazışma esnasında sola veya sağa dönme tuşuna basıyor olabilirsiniz. veya yön tuşlarını kullanıyorsanız aynı şey onda da mevcut. Tam sol yön tuşuna bastığınız anda "y" tuşuna basarak konuşmaya başladınız cümleyi yazdınız ve enter tuşuna basıp yolladınız mesajı yine takılır.

24 minutes ago, LegendTrucker56 said:

peki chati kapattıktan sonra o tekerler öyle mi kalıyordu yoksa chat kapandığında normal haline geri mi dönüyordu 

chatte bir şeyler yazarken bazen takılıyor direksıyon cözumude oyundan cıkıp gırmek bir aralar serbest kameradayken takılıyordu oyun herhangi bir işlem yapamıyordun ondada oyundan cıkıp gırmen gerekiyordu 

CPU : AMD Ryzen 5 2600X  GPU : MSI Geforce RTX 2060  MOTHERBOARD :  ASUS TUF B450-PLUS GAMING MEMORY : ADATA XPG  16GB (2x8GB) 3200Mhz  SSD :  CORSAIR 120GB  550MB - 500MB  SSD  : SAMSUNG 250GB 860 550MB - 520MB SSD  : ADATA 480GB SU630 520MB - 450MB  CASE : Cooler Master MasterBox MB511  PSU : Thermaltake Smart 700W 80+

43 minutes ago, LegendTrucker56 said:

Ben chati kapattıktan sonra da takılı kalmaya devam ediyor. Fakat oyuna çıkıp girince düzeliyor. Bunu biliyorum ama başka yolu  olup olmadığını  öğrenmek istiyorum . Yani çık-gir yapmaktan  iyi bi yol olsaydı iyi olurdu :) 

Chat i kapattıktan sonra w tuşuna bas çek düzelir.

On 24.09.2017 at 11:12 PM, LegendTrucker56 said:

Ben chati kapattıktan sonra da takılı kalmaya devam ediyor. Fakat oyuna çıkıp girince düzeliyor. Bunu biliyorum ama başka yolu  olup olmadığını  öğrenmek istiyorum . Yani çık-gir yapmaktan  iyi bi yol olsaydı iyi olurdu :) 

On 24.09.2017 at 4:28 PM, [YENICERILER l ALTUNSOY ] said:

chatte bir şeyler yazarken bazen takılıyor direksıyon cözumude oyundan cıkıp gırmek bir aralar serbest kameradayken takılıyordu oyun herhangi bir işlem yapamıyordun ondada oyundan cıkıp gırmen gerekiyordu 

El frenini çekip direksiyonu sağ sol yapın bir iki kere düzeliyor. Bendede çok oldu yolda giderken direksiyon takılı kaldı adamlara çarptım)

On 24.09.2017 at 10:12 PM, LegendTrucker56 said:

ben o sorunu chati kapattıkdan sonra alt+tab cekıyorum tekrar oyuna gecıyorum duzelıyordu bende 

CPU : AMD Ryzen 5 2600X  GPU : MSI Geforce RTX 2060  MOTHERBOARD :  ASUS TUF B450-PLUS GAMING MEMORY : ADATA XPG  16GB (2x8GB) 3200Mhz  SSD :  CORSAIR 120GB  550MB - 500MB  SSD  : SAMSUNG 250GB 860 550MB - 520MB SSD  : ADATA 480GB SU630 520MB - 450MB  CASE : Cooler Master MasterBox MB511  PSU : Thermaltake Smart 700W 80+

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.