Jump to content
  • 0

Problem z TMP Launcher


b100d4

Question

Cześć. Mam taki o to problem:

 

Mianowicie mam wersje steam ets2 najnowszą tzn 1.28.1.3s oraz najnowszą pobraną ze strony wersje TMP tj. 0.2.1.9.1 alpha. Po zainstalowaniu tmp i uruchomieniu pojawia się czarny ekran i słychać jedynie dźwięk intro po chwili pojawia się okno profili takie jakbym wybierał przez steam grę, a gdy przez launcher tmp to ta lista i kursor i zero reakcji. Nie pojawia mi się nawet okienko logowania do TruckersMP i wyboru serwerów. Konto na stronie mam aktywowane, grę wraz z kontem steam mam powiązaną. Profil nowy bez modów. Wersja systemu 64bit i wpisana komenda w etsie przez steam aby się uruchamiało tylko w 64bit tzn    -64bit. Ktoś wie może o co chodzi? Dodam, że nie dawno robiony format, a i ets jak i tmp kilkarazy reinstalowane i nic nie daje to.

 

P.S. Jeżeli temat był to sorki, ale ja go nie znalazłem pomimo, że przeszukałem forum.

pozdro

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Problem rozwiązany. Mianowicie miałem problem z plikami w folderze dokumenty, więc odinstalowałem całkowicie ets2 i tmp usunąłem cały folder Ets2 w Dokumenty i na nowo wszystko zainstalowałem. Teraz działa wszystko jak należy. Temat można zamknąć :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.